1. new-cars
  2. Akcesoria i usługi

DOPASUJ LEXUSA DO SWOICH POTRZEB

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

POMYSŁOWA ŁĄCZNOŚĆ

Nowa aplikacja Lexus Link przekształca UX 300e w samochód połączony z siecią i stanowi podstawę całego doświadczenia związanego z posiadaniem zelektryfikowanego Lexusa.

 

GWARANCJA

GWARANCJA PRODUCENTA

Pojazdy Lexus znane są ze swojej jakości i niezawodności. Abyś mógł być spokojny, samochody Lexus objęte są gwarancją producenta.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z GWARANCJI MARKI LEXUS

Poczynając od podróży służbowych po wyjazdy weekendowe, gwarancja producenta oferowana przez markę Lexus gwarantuje, że każda podróż będzie przebiegać sprawnie. Dzięki gwarancji na 3 lata/100 000 km na uszkodzenia mechaniczne i 5 lat/100 000 km gwarancji na hybrydowe komponenty oraz akumulator napędu hybrydowego, nasza standardowa gwarancja zapewnia pełne zabezpieczenie, dające pewność podczas każdej podróży.

ROZSZERZONA GWARANCJA

Zapewnij sobie spokój podczas jazdy dzięki rozszerzonej gwarancji Lexus. Po upływie standardowej gwarancji samochodowej odkryj program rozszerzonej gwarancji dopasowany do Twoich potrzeb, który zapewni najwyższej klasy doświadczenia wynikające z posiadania Twojego pojazdu przez cały okres jego eksploatacji.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z ROZSZERZONEJ GWARANCJI

Nasi certyfikowani specjaliści z firmy Lexus dołożą wszelkich starań, aby utrzymać Twój samochód w najlepszej kondycji. Wszystkie naprawy zostaną zaplanowane w możliwie najbardziej satysfakcjonujący finansowo sposób i będą wykonywane przez wyszkolonych techników przy użyciu specjalistycznych narzędzi i sprzętu diagnostycznego oraz oryginalnych części Lexus.

Dzięki szerokiej gamie programów gwarancyjnych, możemy zaoferować najlepszą rozszerzoną gwarancję dostosowaną do Twojego stylu życia. Poczynając od gwarancji na układ wydechowy, a kończąc na gwarancji na akumulator, Lexus doda Ci pewności oraz swobody w czerpaniu satysfakcji z użytkowania Twojego Lexusa tak długo, jak to możliwe.

  • GWARANCJA DLA STARSZYCH SAMOCHODÓW

  • JAZDA BEZ OBAW

  • UWZGLĘDNIENIE PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO

  • SAMOCHÓD I HOTEL

  • CZĘŚCI I CZYNNOŚCI SERWISOWE

  • NAPRAWY LEXUS

POMOC DROGOWA

W jakiejkolwiek części Europy się znajdziesz, nasze kompleksowe programy pomocy drogowej i służby udzielające pomocy w nagłych wypadkach zadbają o to, abyś każdy kilometr pokonał, nie musząc się o nic martwić.

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ, GDZIEKOLWIEK MASZ BYĆ

Jeśli kiedykolwiek potrzebna Ci będzie pomoc, nasz program pomocy w Europie jest do Twojej dyspozycji, gdy tylko doświadczysz awarii na terenie tego kontynentu. Bez względu na cel Twojej podróży, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś do niego dotarł. Lexus Euro Assistance 24 oferuje pomoc drogową marki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 52 tygodnie w roku.

Lexus Euro Assistance to prestiżowy program pomocy drogowej stworzony po to, abyś w każdym europejskim kraju podczas podróży czuł się komfortowo i bezpiecznie. W przypadku jakichkolwiek problemów (awarii lub wypadku) zadzwoń pod numer +48 22 647 0 647. W ramach Lexus Euro Assistance możesz skorzystać z usługi: naprawa na miejscu, holowanie, zakwaterowanie w hotelu, wynajęcie samochodu zastępczego, kontynuacja podróży/powrót do domu, kierowca zastępczy, odprowadzenie pojazdu oraz dostawa części.

Organizacja zakwaterowania w hotelu w nagłych wypadkach
Jeśli jesteś z dala od domu, znajdziemy dla Ciebie nocleg.

Wysłanie kierowcy przez markę Lexus w przypadku braku możliwości prowadzenia pojazdu. 
Kierowca dopilnuje, abyś bezpiecznie dotarł do celu podróży, jeśli źle się czujesz lub jesteś kontuzjowany.

Organizacja pomocy drogowej w razie potrzeby
Zapewnimy pomoc drogową lub wsparcie w razie awarii, aby umożliwić Ci kontynuowanie podróży.