1. Owners
 2. Connected Services & Multimedia
 3. Lexus link
LEXUS LINK I MULTIMEDIA

TY WŁĄCZASZ USŁUGI, MY CIĘ WSPIERAMY

Odkryj aplikację Lexus Link i zacznij korzystać z usług łączności Lexus Connected. Teraz możesz komunikować się ze swoim nowym Lexusem za pomocą telefonu, gdziekolwiek jesteś i dokądkolwiek się wybierasz.

Usługi są dostępne dla wybranych modeli Lexus UX, Lexus NX oraz Lexus ES z określonych okresów produkcji. Dzięki usługom Lexus Connected zyskasz możliwość zdalnego planowania podróży i wyślesz współrzędne do nawigacji w Twoim samochodzie. Poznasz i zoptymalizujesz swój styl jazdy, a jeśli wybrałeś samochód hybrydowy, jeszcze efektywniej wykorzystasz jego napęd. Aplikacja Lexus Link przypomni Ci również o terminach przeglądów oraz konieczności przedłużenia ubezpieczenia.

PIERWSZE KROKI

POZNAJ NOWE FUNKCJE LEXUS LINK DLA LEXUSA NX

WIDEO WSKAZÓWKI

WIĘCEJ O LEXUS LINK

 •  

  HYBRID COACHING

  Dla wybranych modeli dostępna jest funkcja Hybrid Coaching, która pomaga zoptymalizować jazdę z elektrycznym napędem hybrydo­wym.

   

  FUNKCJA ZNAJDŹ MOJEGO LEXUSA

  Znajdź swojego Lexusa bez trudu nawet na najbardziej zatłoczonych parkingach. Pomaga w tym aplikacja Lexus Link, która dodatkowo przekazuje informacje o lokalizacji pojazdu wybranym osobom.

   

  SERWIS I PRZEGLĄDY

  Będziesz zawsze pamiętać o terminach przeglądów, bo aplikacja Ci o nich przypomni. Dzięki tej funkcji zobaczysz historię serwisową auta i przebieg, który pozostał do kolejnego przeglądu.

 •  

  ANALIZA STYLU JAZDY

  Przyjrzyj się uważniej pokonanym trasom. Aplikacja Lexus Link udostępnia dane, dzięki którym poznasz swój styl i sposób jazdy.

   

  WYSYŁANIE MIEJSCA DOCELOWEGO

  Błyskawicznie wyrusz w podróż, wygodnie planując trasę jeszcze w domu albo będąc już w drodze. Aplikacja Lexus Link wysyła miejsce docelowe bezpośrednio do systemu nawigacji Lexus.

POBIERZ APLIKACJĘ LEXUS LINK

Połącz się ze swoim Lexusem poprzez aplikację Lexus Link i zyskaj informacje, dzięki którym bezpiecznie i komfortowo dotrzesz do celu. Poznaj wszystkie funkcje aplikacji i korzystaj z pełni możliwości usług Lexus Connected.

LEXUS LINK

Wypróbuj Przewodnik jazdy hybrydowej i zyskaj ocenę Twoich umiejętności kierowcy hybrydowego.

DODATKOWE INFORMACJE

Producent zastrzega ograniczoną kompatybilność aplikacji z określonymi systemami operacyjnymi.
Android: od wersji 7 i nowszych. Ze względu na aktualizację naszych systemów (jakość i stabilność) oraz ciągłe dążenie do poprawy bezpieczeństwa aplikacji, wersje Androida 5 i 6 nie są już obsługiwane w aplikacji od wersji 4.0 i nowszych.
iOS: iOS 13 i nowsze.

Telefony Huawei: Jeśli telefony Huawei nadal mają natywny system operacyjny Google Android, będą podążać standardową ścieżką opisaną powyżej.
Jeśli telefon Huawei jest już przełączony do sklepu Huawei Android, aplikacja nie będzie obsługiwana, ponieważ aplikacje nie są dostępne w sklepach Huawei.

Kompatybilność aplikacji z systemami operacyjnymi może ulec zmianie wraz z czasem i aktualizacjami aplikacji oraz systemów operacyjnych. W przypadku wątpliwości proszę skontaktować się ze stacją dilerską.

Dostęp do historii serwisowej posiada właściciel samochodu. Aplikacja Lexus Link nie zawiera wszystkich informacji związanych z serwisowaniem samochodu, w szczególności nie zawiera informacji o naprawach gwarancyjnych oraz wszelkich usługach związanych ze sprzedażą/naprawą/montażem nieoryginalnych części i/lub akcesoriów. Celem uzyskania szczegółowych i pełnych informacji należy skontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Lexusa.

Zobacz instrukcję wideo tutaj.

Zobacz instrukcję wideo tutaj.

Zobacz instrukcję wideo tutaj.

Usuwanie danych osobowych z nawigacji, aplikacji „Lexus Link” i portalu dla Klientów „Mój Lexus”. Pobierz instrukcję

Zobacz instrukcję wideo tutaj.

Pobierz informację tutaj.

Pobierz informację tutaj.

Pobierz informację tutaj.

Pobierz informację tutaj.