TY WŁĄCZASZ USŁUGI, MY CIĘ WSPIERAMY

Odkryj aplikację Lexus Link i zacznij korzystać z usług łączności Lexus Connected. Teraz możesz komunikować się ze swoim nowym Lexusem za pomocą telefonu, gdziekolwiek jesteś i dokądkolwiek się wybierasz. Usługi są dostępne dla wybranych modeli Lexus UX oraz Lexus ES z określonych okresów produkcji. Dzięki usługom Lexus Connected zyskasz możliwość zdalnego planowania podróży i wyślesz współrzędne do nawigacji w Twoim samochodzie. Poznasz i zoptymalizujesz swój styl jazdy, a jeśli wybrałeś samochód hybrydowy, jeszcze efektywniej wykorzystasz jego napęd. Aplikacja Lexus Link przypomni Ci również o terminach przeglądów oraz konieczności przedłużenia ubezpieczenia.

PIERWSZE KROKI

    Connect to the future 1920x1080 hero picture

POBIERZ APLIKACJĘ LEXUS LINK

Połącz się ze swoim Lexusem poprzez aplikację Lexus Link i zyskaj informacje, dzięki którym bezpiecznie i komfortowo dotrzesz do celu. Poznaj wszystkie funkcje aplikacji i korzystaj z pełni możliwości usług Lexus Connected.

App StoreGoogle Play
    Connect to the future 1920x1080 hero picture

PRZEWODNIK JAZDY HYBRYDOWEJ

LEXUS LINK

Wypróbuj Przewodnik jazdy hybrydowej i zyskaj ocenę Twoich umiejętności kierowcy hybrydowego.

DODATKOWE INFORMACJE

 • JAKIE SYSTEMY OPERACYJNE SĄ KOMPATYBILNE Z APLIKACJĄ LEXUS LINK ?

  Producent zastrzega ograniczoną kompatybilność aplikacji z określonymi systemami operacyjnymi.
  Android: od wersji 7 i nowszych. Ze względu na aktualizację naszych systemów (jakość i stabilność) oraz ciągłe dążenie do poprawy bezpieczeństwa aplikacji, wersje Androida 5 i 6 nie są już obsługiwane w aplikacji od wersji 4.0 i nowszych.
  iOS: iOS 11 i nowsze.

  Telefony Huawei: Jeśli telefony Huawei nadal mają natywny system operacyjny Google Android, będą podążać standardową ścieżką opisaną powyżej.
  Jeśli telefon Huawei jest już przełączony do sklepu Huawei Android, aplikacja nie będzie obsługiwana, ponieważ aplikacje nie są dostępne w sklepach Huawei.

  Kompatybilność aplikacji z systemami operacyjnymi może ulec zmianie wraz z czasem i aktualizacjami aplikacji oraz systemów operacyjnych. W przypadku wątpliwości proszę skontaktować się ze stacją dilerską.

 • HISTORIA SERWISOWA SAMOCHODU

  Dostęp do historii serwisowej posiada właściciel samochodu. Aplikacja Lexus Link nie zawiera wszystkich informacji związanych z serwisowaniem samochodu, w szczególności nie zawiera informacji o naprawach gwarancyjnych oraz wszelkich usługach związanych ze sprzedażą/naprawą/montażem nieoryginalnych części i/lub akcesoriów. Celem uzyskania szczegółowych i pełnych informacji należy skontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Lexusa.