BEZPIECZNE AKCESORIA BAGAŻOWE

Zabierz ze sobą wszystko, co potrzebne, by w pełni cieszyć się zimową wyprawą. Bagażniki dachowe Lexus pozwolą Ci wygodnie przewieźć narty, deski snowboardowe i wiele, wiele więcej. Rozwiązanie koniecznie dopasuj do trasy, w którą się wybierasz.

 • 
 

 
  Bagażnik Uchwyty image

  UCHWYTY

  Uchwyt dachowy pozwala cieszyć się przestrzenią wewnątrz pojazdu, nie ogra-nicza widoczności i zapewnia bezpieczeństwo przewożonego sprzętu. Przed jego zamontowaniem pamiętaj, że pojawi się obciążenie dachu, a następnie zwróć uwagę na nową wysokość auta – szczególnie na parkingach podziemnych czy pod wiaduktami.

 • Bagażniki Hero Picture image

  BOX BAGAŻOWY

  To rozwiązanie sprawdzi się w dłuższych trasach - jest pewne, bezpieczne i pozwala przewieźć również inny bagaż, nie tylko sprzęt sportowy. Dodatkowa przestrzeń na ładunek poza wnętrzem auta znacząco podniesie komfort podróży i usprawni każde pakowanie. W zewnętrznych boxach zmieści się wszystko, czego potrzebujesz.

  Pamiętaj, że podczas wyjazdu bezpieczeństwo zawsze powinno być Twoim priorytetem. Weź pod uwagę, że dodatkowy bagaż oraz obciążenie pojazdu wpływa na jego stabilność, którą zaburzyć może m.in. silny wiatr. Podróżując zimą, powinieneś jechać wolniej i bardziej płynnie. Nie możesz zapomnieć także o zwiększonej wysokości samochodu. Przed wyjazdem sprawdź, jaka będzie realna zmiana wysokości i zachowaj ostrożność podczas wjazdów do garaży, w tunelach czy pod mostami.