LEXUS ZOSTAŁ OFICJALNYM PARTNEREM
XVII. MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PIANISTYCZNEGO
IM. FRYDERYKA CHOPINA

Mamy przyjemność towarzyszyć Gościom podczas elitarnych spotkań z ciekawymi osobistościami z całego świata i w trakcie występów wybitnych artystów.

Klub Konkursowy będzie działał w Skwerze Hoovera na Krakowskim Przedmieściu
od 1 do 23.X.2015. Zapraszamy!

Lexus jest w tym roku partnerem najważniejszych festiwali pianistycznych w Polsce: rozpoczynającego się XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina oraz 11. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego CHOPIN I JEGO EUROPA, który odbył się w sierpniu.

W tegorocznej edycji Festiwalu CHOPIN I JEGO EUROPA opatrzonej podtytułem „Przed wielkim Konkursem” prezentowani byli w specjalny sposób polscy uczestnicy zbliżającej się najważniejszej na świecie Chopinowskiej rywalizacji, która rozpocznie się już 1 października koncertem z udziałem Marthy Argerich.

Lexus jest od kilku lat partnerem tych wydarzeń, towarzysząc artystom i zapewniając im luksusową podróż.

jan lisiecki i lexus quote

Po pierwsze luksus, po drugie przyjemność prowadzenia i, co najtrudniejsze, połączenie tego z rozsądkiem. Kojarzy mi się z Festiwalem, bo ilekroć przylatuję do Polski to wiem, że czeka na mnie na lotnisku Lexus, a skoro już siedzę w Lexusie – to jestem na Festiwalu. To bardzo przyjemne uczucie.

Jan Lisiecki, pytany o to, jakie skojarzenia budzi w nim Lexus.

Fanem Lexusa jest Jan Lisiecki - "Arystokrata fortepianu", "wybitny talent", "jeden z najbardziej sensacyjnych młodych artystów".

Jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Występuje w kraju i zagranicą w wielu największych salach koncertowych świata, m.in. Carnegie Hall, Royal Albert Hall i wiedeńskim Konzerthaus, z najlepszymi dyrygentami i orkiestrami świata. Jest co roku zapraszany przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina na Festiwal.

jan lisiecki i lexus

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ