182x102 hybrydy

TECHNOLOGIA

Przekonaj się, dlaczego przyszłość jest hybrydą.

182x102 concept

MODELE
KONCEPCYJNE

Zobacz projekty wytyczające przyszłość Lexusa.

182x102 serwis

SERWIS
I USŁUGI

Sprawdź, na czym polega najwyższy poziom obsługi.

182x102 akcesoria

AKCESORIA
LEXUSA

Uczyń Lexusa silnym wyrazem Twojego charakteru.

LEXUS ZOSTAŁ OFICJALNYM PARTNEREM
XVII. MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PIANISTYCZNEGO
IM. FRYDERYKA CHOPINA

Mamy przyjemność towarzyszyć Gościom podczas elitarnych spotkań z ciekawymi osobistościami z całego świata i w trakcie występów wybitnych artystów.

Klub Konkursowy będzie działał w Skwerze Hoovera na Krakowskim Przedmieściu
od 1 do 23.X.2015. Zapraszamy!

Lexus jest w tym roku partnerem najważniejszych festiwali pianistycznych w Polsce: rozpoczynającego się XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina oraz 11. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego CHOPIN I JEGO EUROPA, który odbył się w sierpniu.

W tegorocznej edycji Festiwalu CHOPIN I JEGO EUROPA opatrzonej podtytułem „Przed wielkim Konkursem” prezentowani byli w specjalny sposób polscy uczestnicy zbliżającej się najważniejszej na świecie Chopinowskiej rywalizacji, która rozpocznie się już 1 października koncertem z udziałem Marthy Argerich.

Lexus jest od kilku lat partnerem tych wydarzeń, towarzysząc artystom i zapewniając im luksusową podróż.

jan lisiecki i lexus quote

Po pierwsze luksus, po drugie przyjemność prowadzenia i, co najtrudniejsze, połączenie tego z rozsądkiem. Kojarzy mi się z Festiwalem, bo ilekroć przylatuję do Polski to wiem, że czeka na mnie na lotnisku Lexus, a skoro już siedzę w Lexusie – to jestem na Festiwalu. To bardzo przyjemne uczucie.

Jan Lisiecki, pytany o to, jakie skojarzenia budzi w nim Lexus.

Fanem Lexusa jest Jan Lisiecki - "Arystokrata fortepianu", "wybitny talent", "jeden z najbardziej sensacyjnych młodych artystów".

Jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Występuje w kraju i zagranicą w wielu największych salach koncertowych świata, m.in. Carnegie Hall, Royal Albert Hall i wiedeńskim Konzerthaus, z najlepszymi dyrygentami i orkiestrami świata. Jest co roku zapraszany przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina na Festiwal.

jan lisiecki i lexus

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ