NOTA PRAWNA

1. Promocja dotyczy podmiotów gospodarczych nabywających wybrane modele Lexusa w celu związanym z prowadzoną działalnością, wyszczególnione w powyższym cenniku, od Autoryzowanych Dealerów Lexusa na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. 

2. Promocja polega na udzieleniu nabywcy pojazdu przez Autoryzowanego Dealera Lexus rabatu nie mniejszego niż połowa wartości podatku od towarów i usług (VAT) obliczonego od ceny katalogowej takiego pojazdu przed rabatem, zgodnie z następującym przykładowym wyliczeniem: 

Cena katalogowa przed rabatem :110 900 PLN 

Rabat: 10 369 PLN 

Cena po rabacie: 100 531 PLN 

Wysokość VAT liczona od ceny przed rabatem: 20 737,40 PLN 

Połowa wysokości VAT: 10 368,70 PLN 

3. Rabat udzielony przez Autoryzowanego Dealera łącznie z przysługującym nabywcy pojazdu – podmiotowi gospodarczemu nabywającemu pojazd w celu związanym z prowadzoną działalnością – uprawnieniem do obniżenia podatku należnego o co najmniej 50% podatku naliczonego wynikającego z faktury otrzymanej od autoryzowanego Dealera, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. nr 177 z 2011 r., poz. 1054, z późn. zm.), pozwala nabywcy na osiągnięcie korzyści w kwocie co najmniej równoważnej 100% podatku naliczonego wynikającego z faktury otrzymanej od Autoryzowanego Dealera. 

4. Promocja obowiązuje dla pojazdów zamówionych od 1 września 2015 r. do 31 października 2015 lub do wyczerpania zapasów. 

5. Promocja nie obejmuje pojazdów zamówionych i odebranych przez nabywcę przed 1 września 2015 r. 

6. Rabat udzielany w Promocji nie łączy się z innymi rabatami/przywilejami udzielonymi/udzielanymi przez Autoryzowanych Dealerów Lexusa lub Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o. 

7. Promocja dotyczy wybranych modeli i wybranych wersji wyposażenia zgodnie z powyższym cennikiem.

Aby serwis internetowy Lexusa działał optymalnie, a korzystanie z niego było komfortowe, stosujemy pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień oznaczać będzie Twoją akceptację wszystkich plików cookies w serwisie Lexusa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ