UX akcesoria

WAKACYJNA PROMOCJA ALL-INCLUSIVE

✔ SUVy Lexusa już od 124 900 zł
✔ Leasing KINTO ONE już od 990 netto zł miesięcznie
✔ Zestawy akcesoriów wakacyjnych w promocyjnych cenach

  • Prezentowane raty dotyczą modeli Lexusa (bez lakieru metalizowanego): UX w wersji UX 200/250h Pure oraz UX 200/250h BUSINESS EDITION, NX w wersji NX 300h Elegance, RX w wersji RX 300 Pure, ES w wersji ES 300h Elegance. Kalkulacja raty leasingu dla każdego zaprezentowanego modelu w Leasingu KINTO ONE została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja z dnia 10.06.2021. Przyznanie finansowania uzależnione są od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego oraz przeznaczony jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Podane ceny nie zawierają kosztu lakieru metalizowanego. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów lub odwołania.

LEXUS UX
LATO Z DESIGNEM

Podziwiaj wakacyjne pejzaże zza kierownicy Lexusa UX - stylowego crossovera, który dzięki wyjątkowym właściwościom jezdnym zapewnia nieustanne poczucie kontroli nad drogą

LEXUS NX
GOTOWY NA WAKACYJNE WYZWANIA

Wakacje dostarczają wspaniałych wrażeń – zwłaszcza, jeśli podróżujesz spektakularnym Lexusem NX. Komfort podróżowania zapewnią Ci starannie wykończone fotele oraz znakomity system audio, doskonale dopasowany do akustyki kabiny.

LEXUS RX
NAJWYŻSZY STANDARD PODRÓŻOWANIA

Odkrywaj wakacyjne trasy w przestronnym i wygodnym Lexusie RX, dostępnym także w wersji z trzema rzędami siedzeń. Specjalnie zmodyfikowane zawieszenie oraz zwiększona sztywność nadwozia sprawiają, że samochód prowadzi się wyjątkowo precyzyjnie i zapewnia wysoki komfort jazdy po każdej drodze.

LEXUS ES
WAKACJE W KLASIE BIZNES

Wybierz się na urlop za kierownicą Lexusa ES, biznesowej limuzyny, która doskonale sprawdzi się także w wakacyjnej trasie. Dzięki zupełnie nowej platformie oraz konstrukcji zawieszenia i układu kierowniczego, Lexus ES perfekcyjnie zachowuje się na drodze, a podróżowanie nim jest wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem.

PORÓWNAJ SUVY LEXUSA