WYJĄTKOWA PROMOCJA WAKACYJNA

W Lexusie dobrze wiemy, że w obecnej sytuacji gospodarczej warto korzystać z okazji przynoszących oszczędności lub pozwalających przesunąć koszty na później.

 • 
 

 
  UX baner leasingPicture desktop
 • CO ZYSKUJESZ?
  
 

 
  Wakacje Leasing Benefits desktop

  URLOP OD RAT

  Wybierz doskonałego SUVa Lexusa i zyskaj swobodę finansową na wakacje dzięki przesunięciu spłaty rat leasingowych. Przez 3 miesiące będziesz spłacać tylko 1% ich wartości. Co ważne, okres umowy leasingowej i suma opłat pozostaną bez zmian.

  Jak to działa?
  Przykładowa rata leasingu: 1999 zł
  Rata leasingu przez pierwsze 3 miesiące: 19,99 zł

  LEASING 100%*

  Wybierz auto z doskonałego rocznika 2019 i skorzystaj z oferty leasingu 100%. Łączna kwota umowy leasingowej będzie równa wartości pojazdu (oddasz tyle, ile pożyczyłeś).

  Przejrzyste zasady i brak dodatkowych opłat pozwolą Ci skupić się przede wszystkim na tym, jak najlepiej zaplanować wakacje. Dzięki korzystnemu finansowaniu i odroczeniu kosztów będziesz mógł maksymalnie wykorzystać urlop.

  AKCESORIA W RACIE LEASINGOWEJ

  Leasing może też objąć koszt dodatkowych akcesoriów, które warto zabrać na wakacyjny wyjazd. Zwłaszcza, że promocyjne zestawy do przewozu bagażu są teraz dostępne z rabatem do 21%.

  Zyskaj niezwykle przydatną w wakacje dodatkową przestrzeń i więcej możliwości urozmaiconego spędzania czasu!

 • Nota prawna

  Promocja „Leasing 100%” dotyczy umów Standard Leasingu zawierających sumę rat leasingowych w wysokości do 100,1%. Dokładne szczegóły promocji w tym warunki skorzystania z promocji dostępne są u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. Promocja obejmuje samochody z rocznika produkcji 2019 i obowiązuje do 31.08.2020 lub do wyczerpania zapasów. Przyznanie finansowania uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

  "Urlop od rat" to produkt Standard Leasing Karencja przeznaczony dla przedsiębiorców oferowany przez Toyota Leasing Polska sp. z o.o., gdzie każda z trzech pierwszych rat wynosi 1 % raty, umowa na okres do 60 miesięcy, wpłata własna w wysokości min. 20 % ceny pojazdu. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.