ZAPRASZAMY NA POKAZY PREMIEROWE

  DATA STACJA DILERSKA  
  22-23.06.2018 LEXUS KRAKÓW  
  24-25.06.2018 LEXUS KATOWICE  
  27-28.06.2018 LEXUS WROCŁAW  
  29-30.06.2018 LEXUS POZNAŃ  
  2-3.07.2018 LEXUS ŁÓDŹ  
  4-5.07.2018 LEXUS WARSZAWA-PUŁAWSKA  
  6-7.07.2018 LEXUS WARSZAWA-WOLA  
  11-12.07.2018 LEXUS TRÓJMIASTO  
  16-17.07.2018 LEXUS SZCZECIN  
  19-20.07.2018 LEXUS WARSZAWA-ŻERAŃ  

PRZEDSTAWIAMY LEXUSA ES 300h

Lexus ES to najpopularniejsza limuzyna Lexusa w na świecie. Siódme wcielenie tego modelu ambitnie wkracza na zupełnie nowy szlak.

Nową generację charakteryzuje przestronność wnętrza i komfort. Lexus ES łączy najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa z niepowtarzalną jakością wykonania.

Już w grudniu 2018 w salonach pojawi się ES 300h, napędzany przez najnowocześniejszy układ hybrydowy.

Bądź na bieżąco.

 • 2019 lexus es key features
  • JESZCZE LEPSZE PROWADZENIE

   Do komfortu, wyrafinowania i luksusowego wyposażenia ES dodaje zupełnie nowe nadwozie, które z jednej strony prezentuje jeszcze bardziej dynamiczną stylizację, a z drugiej znakomite właściwości jezdne.

  • NOWA PLATFORMA: GLOBAL ARCHITECTURE-K

   Nowy ES zbudowany jest na nowej platformie o nazwie Global Architecture–K (GA-K). Samochód stał się dłuższy, niższy i szerszy. Zwiększono również rozstaw osi oraz obniżono środek ciężkości samochodu.

  • LEXUS ES F SPORT

   Wersja F SPORT wyróżnia się kilkoma dodatkami, takimi jak czarny wzór korespondujący z wycięciami w przednich narożnikach nadwozia, tylny spojler, specjalne emblematy, ciemna dolna osłona pod zderzakiem podkreślająca sportowy charakter pojazdu, a także 19-calowe obręcze kół podobne do stosowanych w modelu coupe Lexus LC. Dwa specjalne kolory — intensywny błękit i biel F — oferowane są tylko w wersjach F SPORT.

 • 2019 lexus es exterior

  NOWY LEXUS ES

  Z ZEWNĄTRZ

  Nowy ES zbudowany jest na całkowicie nowej platformie Global Architecture–K (GA-K), która dała projektantom Lexusa znacznie większą twórczą swobodę. Nowy luksusowy sedan średniej wielkości wyróżnia się sylwetką wyraźnie nachyloną do dołu, o dynamicznym, a zarazem opływowym kształcie. Tył nadwozia jest zaprojektowany minimalistycznie i ostro ścięty, a lampy LED zachodzą na boki pojazdu, zapewniając stylistyczną ciągłość niezależnie od kąta, pod jakim patrzymy na samochód. Paleta kolorów obejmuje 12 pozycji, w tym nowe odcienie beżu i zieleni.

 • 2019 lexus es interior

  NOWY LEXUS ES

  WNĘTRZE

  Tworząc projekt wizualny i kreując wrażenia, jakich dostarcza samochód swoim użytkownikom, Yasuo Kajino, naczelny projektant modelu ES, wraz ze swoim zespołem, za punkt wyjścia przyjął koncepcję stylistyki wnętrza znaną jako Lexus Future Interior. Jej istotą jest połączenie kokpitu zwróconego do kierowcy z dużą, wygodną przestrzenią dla pasażera siedzącego z przodu. Będzie to przestrzeń wypełniona nowoczesną elektroniką, taką jak opcjonalny system nawigacji z licznymi usługami sieciowymi. Nawigacja ma wyświetlacz multimedialny o przekątnej 12,3 cala oraz interfejs dotykowy Remote Touch drugiej generacji. Funkcja rozpoznawania mowy sprzężona jest z mobilnym asystentem, pozwalając kierowcy na sterowanie smartfonem bez odrywania rąk od kierownicy.

 • 2019 lexus es performance

  NOWY LEXUS ES

  PEWNOŚĆ PROWADZENIA

  Zespół projektujący podwozie starał się uzyskać uspokajający efekt przewidywalności połączony z szybkimi reakcjami na każdy ruch kierownicy. Yoshiaki Ito, główny kierowca testowy Lexusa ES, zauważa: „Chcieliśmy, aby każdy kierowca — niezależnie od preferowanego stylu jazdy — miał za kierownicą modelu ES poczucie pełnego panowania nad pojazdem. Chodziło nam o komfort rozumiany jako coś więcej niż tylko płynne tłumienie nierówności”.

 • 2019 lexus es hybrid petrol

  NOWY LEXUS ES

  DOSTĘPNY Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM

  ES 300h — który pojawi się salonach w grudniu 2018 — jest wyposażony w nowy, samoładujący się napęd hybrydowy czwartej generacji, który charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem paliwa, błyskawiczną reakcją na naciśnięcie pedału przyspieszenia i minimalnym poziomem emisji, zwłaszcza jak na tej wielkości luksusowego sedana.

Next steps