ELEGANCJA Z CHARAKTEREM

Sylwetka pojazdu zachwyca wydłużonym dachem w stylu coupé, a wnętrze — przestronnością i elegancją na miarę flagowego sedana. Fotele ze skórzaną tapicerką mają idealną ergonomię i nawiązują do tych stosowanych w modelu LC, czyli naszym sportowym coupé. Za sprawą zupełnie nowej platformy, konstrukcji zawieszenia oraz układu kierowniczego Lexus ES perfekcyjnie zachowuje się na drodze, a jego prowadzenie jest wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem.

ADAM KORNACKI O LEXUSIE ES

 • 
 

 
  2019 lexus es hybrid key features
  • Komfort

   Lexus ES od samego początku słynie z imponującej przestronności oraz wyrafinowanego komfortu, jaki zapewnia jego wnętrze. Bardziej otwarty charakter przestrzeni po stronie pasażera sprzyja pełnemu odprężeniu w trakcie podróży, a dzięki umiejscowieniu w centrum pola widzenia zarówno wyświetlacza projekcyjnego, jak i tablicy przyrządów, kierowca może w pełni skupić się na drodze.

  • Multimedia

   W każdym Lexusie, niezależnie od wersji wyposażenia, można zintegrować smartfona z systemem multimedialnym poprzez technologię Android Auto lub Apple Car Play. Dzięki funkcji sterowania głosowego korzysta się z aplikacji bez odwracania uwagi od drogi. Usługi łączności Lexus Connected Car pozwalają zdalnie planować podróże i wysyłać współrzędne celu do nawigacji samochodu z dowolnego miejsca. Zaawansowany system Lexus Premium Navigation prezentuje informacje oraz grafikę 3D w różnych opcjach wyświetlania mapy.

  • Innowacyjne rozwiązania techniczne

   W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu prowadzenia Lexus ES został wyposażony w ultranowoczesny system eliminujący martwe pole. Boczne lusterka zastąpiono kamerami wstecznymi, z których obraz jest prezentowany na ekranach przy przednich słupkach na wysokości deski rozdzielczej. Włączenie biegu wstecznego lub kierunkowskazu automatycznie poszerza wyświetlany obraz, zapewniając doskonałą widoczność i pełną kontrolę podczas manewrowania.

  • Bezpieczeństwo na pięć gwiazdek

   Bez względu na to, dokąd wybierasz się w nowym Lexusie ES, dobrze wiedzieć, że prowadzisz najbezpieczniejszego w historii sedana klasy premium poddanego testom Euro NCAP, w których przyznano mu najwyższą, pięciogwiazdkową ocenę. Wszystkie modele ES są wyposażone w najnowszy pakiet Lexus Safety System+ 2.0, który obejmuje zaawansowane technologie stworzone z myślą o zapobieganiu trzem najczęstszym rodzajom wypadków: uderzeniom w tył pojazdu, wypadkom spowodowanym opuszczeniem pasa ruchu i kolizjom z udziałem pieszych.

   Więcej informacji o wyższym poziomie bezpieczeństwa

LEXUS Z SAMOŁADUJĄCYM SIĘ NAPĘDEM HYBRYDOWYM

HYBRYDA, KTÓRA SKRADŁA SERCA KIEROWCÓW

Dzięki technologii napędu hybrydowego samochody marki Lexus konsekwentnie uznawane są za najbardziej niezawodne na świecie. Ta hybryda skradła serca kierowców.

ZOBACZ DOSTĘPNE KOLORY NADWOZIA

Dopasuj Lexusa ES do swoich oczekiwań. Zobacz, jak się prezentuje w różnych kolorach, lub przejdź dalej, aby poznać oferowane funkcje i obejrzeć galerię zdjęć.

Dotknij samochodu, aby się obrócić

ES 300h Omotenashi 2020 / Black (lakier niemetaliczny)

ODKRYJ LEXUSA ES

 • ODKRYJ LEXUSA ES

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.


 

 
  Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

SAMOŁADUJĄCY ELEKTRYCZNY NAPĘD HYBRYDOWY