ELEGANCJA Z CHARAKTEREM

Sylwetka pojazdu zachwyca wydłużonym dachem w stylu coupé, a wnętrze — przestronnością i elegancją na miarę flagowego sedana. Fotele ze skórzaną tapicerką mają idealną ergonomię i nawiązują do tych stosowanych w modelu LC, czyli naszym sportowym coupé. Za sprawą zupełnie nowej platformy, konstrukcji zawieszenia oraz układu kierowniczego Lexus ES perfekcyjnie zachowuje się na drodze, a jego prowadzenie jest wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features
 • Komfort

  Lexus ES od samego początku słynie z imponującej przestronności oraz wyrafinowanego komfortu, jaki zapewnia jego wnętrze. Bardziej otwarty charakter przestrzeni po stronie pasażera sprzyja pełnemu odprężeniu w trakcie podróży, a dzięki umiejscowieniu w centrum pola widzenia zarówno wyświetlacza projekcyjnego, jak i tablicy przyrządów, kierowca może w pełni skupić się na drodze.

 • Multimedia

  W każdym Lexusie, niezależnie od wersji wyposażenia, można zintegrować smartfona z systemem multimedialnym poprzez technologię Android Auto lub Apple Car Play. Dzięki funkcji sterowania głosowego korzysta się z aplikacji bez odwracania uwagi od drogi. Usługi łączności Lexus Connected Car pozwalają zdalnie planować podróże i wysyłać współrzędne celu do nawigacji samochodu z dowolnego miejsca. Zaawansowany system Lexus Premium Navigation prezentuje informacje oraz grafikę 3D w różnych opcjach wyświetlania mapy.

 • Innowacyjne rozwiązania techniczne

  W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu prowadzenia Lexus ES został wyposażony w ultranowoczesny system eliminujący martwe pole. Boczne lusterka zastąpiono kamerami wstecznymi, z których obraz jest prezentowany na ekranach przy przednich słupkach na wysokości deski rozdzielczej. Włączenie biegu wstecznego lub kierunkowskazu automatycznie poszerza wyświetlany obraz, zapewniając doskonałą widoczność i pełną kontrolę podczas manewrowania.

 • Bezpieczeństwo na pięć gwiazdek

  Bez względu na to, dokąd wybierasz się w nowym Lexusie ES, dobrze wiedzieć, że prowadzisz najbezpieczniejszego w historii sedana klasy premium poddanego testom Euro NCAP, w których przyznano mu najwyższą, pięciogwiazdkową ocenę. Wszystkie modele ES są wyposażone w najnowszy pakiet Lexus Safety System+ 2.0, który obejmuje zaawansowane technologie stworzone z myślą o zapobieganiu trzem najczęstszym rodzajom wypadków: uderzeniom w tył pojazdu, wypadkom spowodowanym opuszczeniem pasa ruchu i kolizjom z udziałem pieszych.

  Więcej informacji o wyższym poziomie bezpieczeństwa

LEXUS Z SAMOŁADUJĄCYM SIĘ NAPĘDEM HYBRYDOWYM

HYBRYDA, KTÓRA SKRADŁA SERCA KIEROWCÓW

Dzięki technologii napędu hybrydowego samochody marki Lexus konsekwentnie uznawane są za najbardziej niezawodne na świecie. Ta hybryda skradła serca kierowców.

 • ES BUSINESS EDITION
  już od 2280 zł netto miesięcznie

  ES BUSINESS EDITION

  ✓ Reflektory LED
  ✓ Felgi aluminiowe 18”
  ✓ Szyberdach
  ✓ Inteligentny kluczyk
  ✓ Lexus Premium Navigation 8"
  ✓ System audio 10 głośników
  ✓ Kamera cofania
  ✓ Czujniki parkowania
  ✓ Tapicerka Tahara
  ✓ Elektrycznie regulowane fotele
  ✓ System bezpieczeństwa LSS+2

  Zapytaj Dilera o atrakcyjne oferty oraz umów się na
  jazdę próbną

  ES F SPORT EDITION

  ES 300h

  ✓ Adaptacyjne reflektory 3-LED
  ✓ Pakiet stylizacyjny F SPORT
  ✓ Elektryczny szyberdach
  ✓ 19” felgi aluminiowe
  ✓ Zawieszenie adaptacyjne AVS
  ✓ Lexus Premium Navigation 12”
  ✓ System audio Mark Levinson (17 głośników)
  ✓ Pamięć ustawienia kolumny kierownicy i foteli
  ✓ Bezprzewodowa ładowarka
  ✓ Elektrycznie otwierana i zamykana
  klapa bagażnika ruchem nogi

  Zapytaj Dilera o atrakcyjne oferty oraz umów się na
  jazdę próbną

ZOBACZ DOSTĘPNE KOLORY NADWOZIA

Dopasuj Lexusa ES do swoich oczekiwań. Zobacz, jak się prezentuje w różnych kolorach, lub przejdź dalej, aby poznać oferowane funkcje i obejrzeć galerię zdjęć.

Dotknij samochodu, aby się obrócić

ES 300h Omotenashi 2020 / Black (lakier niemetaliczny)

ODKRYJ LEXUSA ES

 • ODKRYJ LEXUSA ES

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

SAMOŁADUJĄCY ELEKTRYCZNY NAPĘD HYBRYDOWY