1. new-cars
 2. LBX
Szybka nawigacja
ŁOWCA SPOJRZEŃ

JUŻ W SALONACH.

ZAPRASZAMY NA JAZDY TESTOWE.

Nowy model LBX z samoładującym napędem hybrydowym każdego dnia będzie zachwycać Cię na nowo. Ten samochód charakteryzuje nie tylko wyjątkowo przyjemne prowadzenie, ale też dynamika i oszczędność. LBX to także nowa definicja samochodu premium w kompaktowej skali — bez kompromisów pod względem osiągów, wyglądu i najwyższych standardów Lexusa.
 • JUŻ OD 139 900 ZŁ*

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 139 900 zł
   
 • OD 990 NETTO ZŁ/MC

  W LEASINGU KINTO ONE**
   
 • OD 1 190 BRUTTO ZŁ/MC

  W LEASINGU KONSUMENCKIM KINTO ONE***
   
ŚWIATOWA PREMIERA

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Odkryj mnogość funkcji nowego Lexusa LBX. Poznaj najnowszą generację samoładującego elektrycznego napędu hybrydowego, design, który przyciąga wzrok, technologie bezpieczeństwa, multimedia i wiele więcej..

ZUPEŁNIE NOWY LEXUS LBX

ODKRYJ ATMOSFERY

Naszą wizją jest zapewnienie kierowcom ekskluzywnych doznań na wysokim poziomie. To dlatego w nowym LBX możesz wybrać jedną z czterech unikalnych atmosfer. Każda z nich została starannie zaprojektowana tak, aby stworzyć indywidualny klimat samochodu, z którym pełniej wyrazisz siebie. Wszystko po to, by każdy dzień był wyjątkowy.

ZNAJDŹ SWOJĄ ATMOSFERĘ

DLA KOGO ZAPROJEKTOWALIŚMY ATMOSFERY?

Nasze unikalne atmosfery LBX zostały stworzone z myślą o kierowcy i jego osobistych preferencjach. Indywidualne pod względem estetyki i ducha, zarówno te subtelne, jak i te dynamiczne, przemawiają do różnych osobowości i stylów życia.

LBX W 360 STOPNIACH

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNĄ PREZENTACJĘ

Jeśli chcesz poznać najnowszego Lexusa LBX zapraszamy na wirtualną prezentację, dzięki której możesz nie tylko obejrzeć go z każdej strony, z zewnątrz i od środka, ale także skonfigurować Twoją atmosferę. Wybierz tę, która jest Ci najbliższa i zarezerwuj swojego wymarzonego Lexusa LBX.

ZNAJDŹ IDEALNEGO LBX DLA SIEBIE

DOŁĄCZ DO LBX EXPERIENCE

Rear view of the Lexus LBX
A person in the doorway of a Lexus LBX
QUIZ DLA WYBIERAJĄCYCH STYL

JAKIEJ CODZIENNOŚCI PRAGNIESZ?

Odprężającej? Eklektycznej? Miejskiej? Z Lexusem LBX każdy dzień będzie wyjątkowy i bliski Twojemu stylowi życia. Aby wybrać idealną atmosferę LBX dla siebie, odpowiedz na pytania w naszym krótkim quizie.

Lexus LBX driving on a hillside road
* Podana cena dotyczy modelu LBX w atmosferze LBX (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i obejmuje koszt lakieru bez dopłaty). Podana cena zawiera rabat w wysokości 13 000 zł od ceny katalogowej 152 900 zł. Najniższa cena w ciągu 30 dni od wprowadzenia obniżki wynosiła 139 900 zł.

** Przykładowa rata netto w Leasingu KINTO ONE ze zmienną ratą dla modelu Lexus LBX w atmosferze LBX z lakierem bez dopłaty przygotowana w oparciu o następujące parametry: okres umowy 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu do 30 000 kilometrów w trakcie trwania umowy. Kalkulacja z dnia 01.04.2024 r. W przypadku zmiany stóp procentowych, wysokość raty w leasingu KINTO ONE może ulegać zmianie. Szczegóły Leasingu KINTO ONE ze zmienną ratą i ostateczne warunki finansowania dostępne są u poszczególnych Dilerów Lexusa. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz jest przeznaczona wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

 *** Prezentowana rata brutto Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE dotyczy modelu LBX FWD w atmosferze LBX (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Rata została sporządzona na podstawie: aktualnej ceny pojazdu, obowiązujących stóp procentowych i następujących założeń: okres umowy 24 mies., opłata wstępna 10% ceny pojazdu, łączny limit przebiegu do 30 000 km. Kalkulacja z dnia 1.04.2024 r. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty brutto mogą ulec zmianie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zawarcie umowy Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. Szczegóły dotyczące spalania lub emisji CO2 są dostępne na lexus-polska.pl.