1. new-cars
 2. LBX
Szybka nawigacja

ZNAJDŹ SWÓJ STYL

WYBIERZ ATMOSFERĘ

Wybierz spośród czterech różnych atmosfer, dopasowanych do Twojego indywidualnego stylu. Każda z nich: ELEGANT, RELAX, EMOTION i COOL różni się wnętrzem.

arrow right
arrow left
 • Atmosfera ELEGANT

  Lexus LBX

 • Atmosfera RELAX

  Lexus LBX

 • Atmosfera EMOTION

  Lexus LBX

 • Atmosfera COOL

  Lexus LBX

POST https://aph-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/grade-selector/pl/pl?modelId=380ca8ce-45ad-40ba-b3a6-6f6389a12c14&utm_source=DigitalAd&utm_medium=Display&utm_campaign=PL_Lexus_Tactical_Range_Local_Tactical-July-2024&utm_term=PL-Lexus-LBX-format-Tactical-June-rata&utm_content=&dclid=CMXVs9igqYcDFfIBvwQduiEDqw

Forced client side injection based on cached strategy

CO WYBIERASZ?

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 1. Wszystko

LBX to najbardziej przystępny cenowo samochód klasy premium w gamie Lexusa. Jest dostępny od 139 900 zł. 

Tak.

Samoładujący napęd hybrydowy łączy energię spalinową i elektryczną, zapewniając stałą gotowość do pracy bez zewnętrznego ładowania. System optymalizuje zużycie paliwa w różnych warunkach jazdy, a akumulator ładuje się w sposób ciągły podczas jazdy lub hamowania, uosabiając zaangażowanie Lexusa w rozwój zaawansowanych technologii i zrównoważoną jazdę.

Rozstaw osi LBX wynosi 2580 mm, długość 4190 mm, szerokość 1825 mm i wysokość 1545 mm.

LBX to skrót od Lexus Breakthrough Crossover.

Tak. LBX jest wyposażony w najnowszy system Lexus Link Connect, obsługiwany za pomocą 9,8-calowego ekranu dotykowego, który zawiera asystenta głosowego "Hey Lexus".

Tak, integracja smartfona  z Apple CarPlay możliwa jest przy użyciu połączeń bezprzewodowych lub przewodowych.

Tak, integracja smartfona  z Android Auto możliwa jest przy użyciu połączenia przewodowego.

LBX jest dostępny w czterech różnych atmosferach, które pozwalają wybrać model LBX, który najlepiej oddaje Twój styl. Wyrafinowany, subtelny ELEGANT i ponadczasowy RELAX lub energiczny EMOTION i indywidualistyczny COOL.

* Produkt Leasing 105% to umowa leasingu operacyjnego z sumą opłat od 105% ceny pojazdu, dostępny jest dla następujących parametrów: okres umowy 36 miesięcy, wpłata własna klienta 45% ceny brutto pojazdu, kwota wykupu 1% ceny brutto pojazdu. Produkt dotyczy wyłącznie modeli rok produkcji 2024: LBX, UX, NX, RX, ES. Warunkiem przyznania leasingu 105% jest zakup oryginalnych kół zimowych oraz rocznego abonamentu systemu alarmowego Vodafone (OBD w zależności od modelu). Szczegóły promocji dostępne w ASD Lexus. Leasing 105% jest dostępny wyłącznie dla przedsiębiorców i nie dotyczy floty rabatowanej. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, ma charakter wyłącznie informacyjny. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

** Skorzystanie z promocji na ubezpieczenie możliwe przy zakupie dodatkowego zabezpieczenia złącza OBD. Dotyczy oferty przygotowanej przez PZU SA. Promocja nie dotyczy pojazdów, dla których stosowana jest zwyżka ze względu na podwyższone ryzyko oraz floty rabatowanej. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.