1. new-cars
 • ELITARNY W KAŻDYM WYMIARZE

  LEXUS NX

  Już od 2 490 netto zł / mc w Leasingu KINTO ONE *
 • * Prezentowana rata netto w Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu NX 450h+ Prestige z roku modelowego 2022 (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) oraz została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o aktualną cenę cennikową pojazdu i obowiązującą stopę procentową. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 01.03.2023 r. Przyznanie finansowania w ramach Leasingu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

POZNAJ NOWEGO LEXUSA NX

Nowy NX wykorzystuje znakomite napędy hybrydowe Lexusa, które bazują na 15 latach doświadczeń w dziedzinie elektryfikacji samochodów. Ten progresywny SUV łączy imponującą moc i fantastyczne przyspieszenie z wyjątkowo niskimi poziomami zużycia paliwa i emisji spalin.

WYGODNY PROGRAM DLA FIRM I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

LEASING KINTO ONE

PRZEGLĄDAJ DOSTĘPNE WERSJE

1) Wybierz silnik
1) Wybierz silnik

3 Opcje

3 Opcje

 • NX 350h FWD

  2,5 Hybrid 243 KM hybrydowy

  bezstopniowa skrzynia biegów | 4X2

 • NX 350h AWD

  2,5 Hybrid 243 KM hybrydowy

  bezstopniowa skrzynia biegów | 4X4

 • NX 450h+ AWD

  2,5 Hybrid Plug-in 309 KM hybrydowy

  bezstopniowa skrzynia biegów | 4X4

2) Wybierz wersję
2) Wybierz wersję

11 Opcje

11 Opcje

PEWNOŚĆ PROWADZENIA

Prowadząc nowego Lexusa NX od razu można poczuć moc i elastyczność napędu elektrycznego. Cicha praca, lepsze właściwości aerodynamiczne i obniżony środek ciężkości zapewniają znakomitą przyczepność pojazdu. W czasie pokonywania zakrętów i przyspieszania daje o sobie znać harmonijna współpraca układu napędowego, usztywnionego podwozia oraz niezwykle precyzyjnego układu kierowniczego.

 

SZEROKI WYBÓR

Konfigurując nowego Lexusa NX, można wybierać spośród wielu kolorów tapicerki i wzorów felg. Dostępne jest także wielobarwne, ambientowe oświetlenie wnętrza z paletą aż 64 kolorów oraz system audio Mark Levinson® Premium Surround z 17 głośnikami. Ultrawydajna klimatyzacja S-Flow wykrywa zajęte fotele i światło słoneczne, odpowiednio dostrajając temperaturę we wnętrzu.

WYRAFINOWANY DESIGN

Nowy Lexus NX budzi emocje od pierwszego spojrzenia. Wyrazista stylistyka przejawia się w starannie zaprojektowanym przodzie z nowym wzorem grilla. Śmiało pociągnięte linie boczne uwydatniają dynamiczny charakter samochodu. Wrażenia dopełnia smukła, jednoczęściowa listwa świetlna ułożona w charakterystyczny kształt i nowe, 20-calowe obręcze kół.

LEXUS VIDEO GUIDE

INTERAKTYWNY PORADNIK POSIADACZA LEXUSA

 

GALERIA NX 

Każde zdjęcie opowiada historię. Tutaj rozpoczyna się Twoja podróż, podczas której odkryjesz zapierający dech w piersiach design i oszałamiające wykonanie Lexusa.