1. Nowe samochody
STYLOWY CROSSOVER

LEXUS UX

WYJĄTKOWA WERSJA UX 200 F SPORT DESIGN JUŻ OD 1891 NETTO ZŁ/MC W LEASINGU KINTO ONE*

POZNAJ CROSSOVER LEXUSA 

Od śmiałego przodu z charakterystycznym, ostro wyeksponowanym wrzecionem Lexusa, poprzez sportową sylwetkę całego pojazdu, aż po bezkompromisowy pomysł na tylną część nadwozia — twórcy Lexusa UX dowiedli, że można zaprojektować crossovera według zupełnie nowych zasad. Wnętrze budzi nie mniejsze emocje, a jego koncepcja stylistyczna — inspirowana tradycyjnymi japońskimi werandami „engawa” — zaciera granice między tym, co wewnątrz, a tym, co wokół. Otwarte, a zarazem bezpieczne środowisko kabiny Lexusa UX uwzględnia potrzeby kierowcy i sprawia, że każdy poczuje się w nim jak w domu.

PRZEGLĄDAJ DOSTĘPNE WERSJE

1) Wybierz silnik
1) Wybierz silnik

3 Opcje

3 Opcje

 • UX 250h AWD

  2,0 Hybrid Dynamic Force 184 KM hybrydowy

  bezstopniowa skrzynia biegów | 4X4

 • UX 250h

  2,0 Hybrid Dynamic Force 184 KM hybrydowy

  bezstopniowa skrzynia biegów | 4X2

 • UX 200

  2,0 VVT-iE 173 KM benzyna benzynowy

  bezstopniowa skrzynia biegów | 4X2

2) Wybierz wersję
2) Wybierz wersję

23 Opcje

23 Opcje

ODKRYJ NOWE HORYZONTY

Poprzez łączenie odważnych nowoczesnych elementów designu z ultrawydajnymi układami napędowymi Lexus UX oferuje innowacyjny luksus i bezpieczeństwo w pakiecie. Jego spektakularny design pozwala poczuć moc i dominację. Elegancka linia nadwozia podkreśla zarówno stylowy, jak i dynamiczny charakter. 

DESIGN

Lexus UX jest dostępny ze skórzaną tapicerką foteli inspirowaną „Sashiko”, tradycyjną japońską techniką szycia wykorzystywaną w strojach do judo i kendo, polegającą na nakładaniu ochronnego pikowania. Rzemieślnicy Lexusa szyją fotele wzdłuż krzywych geometrycznych dopasowanych do wzoru perforacji i otworów wentylacyjnych, nawiązując w ten sposób do charakterystycznego kształtu wrzecionowatego grilla.

BEZPIECZEŃSTWO

Chociaż odważny design wyraża nieporównywalny z innymi autami styl, model UX jest jednym z najbezpieczniejszych samochodów tego typu zarówno dla kierowców, jak i pasażerów. Wyposażony w najnowszą wersję systemu bezpieczeństwa Lexus Safety System+ Lexus UX  może również pochwalić się wyjątkowymi standardami pasywnego bezpieczeństwa, które wynika z zastosowania ultrasztywnej platformy Global Architecture-C oraz 8. poduszek powietrznych zamontowanych w wersji standardowej. 

GALERIA ZDJĘĆ LEXUSA UX

Poznaj samochód, który potrafi zaznaczyć swoją obecność na drodze. Oto crossover o osiągach na wyższym poziomie.
* Prezentowana rata netto w Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu UX 200 w wersji Pure (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) oraz została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 01.08.2022 r. Przyznanie finansowania w ramach Leasingu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.