1. new-cars
Szybka nawigacja
 • ENERGIA, KTÓRA CIĘ PORUSZY

  LEXUS UX
  JUŻ OD 168 900 ZŁ*

  (Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 168 900 zł) 
   
  lub od  1 090 netto zł/mc w Najmie KINTO ONE **
 • * Prezentowana cena dotyczy modelu UX 250h w wersji BUSINESS wraz z pakietem TECHNO (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego). Podana cena zawiera rabat w wysokości 35 500 zł od ceny katalogowej 204 400 zł. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 168 900 zł. Promocja obowiązuje przy zamówieniach do 31.03.2024 r. lub do wyczerpania zapasów w zależności od tego, co wystąpi wcześniej. Zakup samochodu jest możliwy również w finansowaniu KINTO ONE. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

  ** Prezentowana rata netto Najmu KINTO ONE dotyczy modelu UX 250h BUSINESS wraz z pakietem TECHNO (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Rata ta została sporządzona w oparciu o aktualną cenę cennikową pojazdu i obowiązujące stopy procentowe oraz w oparciu o następujące założenia: okres umowy najmu 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów. Kalkulacja z dnia 01.02.2024 r. Kalkulacja dotyczy samochodów z roku produkcji 2023 oraz obowiązuje do odwołania lub wyczerpania liczby pojazdów wyżej wymienionego modelu. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty netto Najmu KINTO ONE mogą ulec zmianie. Zawarcie umowy Najmu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności finansowej potencjalnego najemcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.C. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Wynajmującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. Informacje dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 dostępne są na stronie lexus-polska.pl.
Prowadzenie Lexusa UX to szczególne doświadczenie. Samochód pod każdym względem jest wyjątkowym osiągnięciem technologicznym— od samoładującego napędu hybrydowego 4. generacji po niezwykle wysoką sztywność konstrukcji nośnej. Wyciszenie, płynność, czy przyspieszenie, pod każdym aspektem Lexus UX nie ma sobie równych. Dzięki ogromnej zwinności doskonale sprawdza się podczas jazdy w mieście. Niepowtarzalny wizerunek Lexusa UX został stworzony z ogromną starannością. Kompaktowy SUV przykuwa spojrzenia odważnie wyeksponowaną atrapą chłodnicy i licznymi detalami, na przykład eleganckimi tylnymi światłami LED. Ich aerodynamiczny kształt to tylko jedna ze składowych niezrównanych właściwości dynamicznych stylowego crossovera.
NAJEM KINTO ONE

JUŻ OD 1 090 NETTO ZŁ/MC

LEASING KONSUMENCKI KINTO ONE

JUŻ OD 1 464 BRUTTO ZŁ/MC

DOSKONAŁE RATY DLA FIRM
ORAZ KLIENTA INWIDUALNEGO

KALKULATOR KINTO ONE

PRZEGLĄDAJ DOSTĘPNE WERSJE LEXUSA UX

WYBIERZ

4 Opcje

 • UX - BUSINESS - 5-drzwiowy SUV

  UX BUSINESS

  HYBRYDA
  5-drzwiowy SUV

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  194 400 zł

  Bezstopniowa skyrznia automatyczna napęd 4x2 | 4X2

  Od

  272 900 zł

  Skrzynia automatyczna 1-stopniowa | 4X2
 • UX - PURE - 5-drzwiowy SUV

  UX PURE

  5-drzwiowy SUV

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  262 900 zł

  Skrzynia automatyczna 1-stopniowa | 4X2
 • UX - PRESTIGE - 5-drzwiowy SUV

  UX PRESTIGE

  5-drzwiowy SUV

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  292 900 zł

  Skrzynia automatyczna 1-stopniowa | 4X2
 • UX - OMOTENASHI - 5-drzwiowy SUV

  UX OMOTENASHI

  5-drzwiowy SUV

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  317 900 zł

  Skrzynia automatyczna 1-stopniowa | 4X2

OSIĄGI 

 • KONCEPCJA LEXUS DRIVING SIGNATURE

  Lexus UX oferuje znakomite prowadzenie wspierane mnóstwem zaawansowanych technologii. Teraz jego konstrukcja została udoskonalona zgodnie z koncepcją Lexus Driving Signature. W efekcie samochód wywołuje u kierowcy całą gamę emocji. Stoją za tym wielomiesięczne testy prowadzone przez mistrza Takumi. Tego samego, który dostrajał legendarny model coupé - Lexusa LC.

 • HYBRYDOWY, SAMOŁADUJĄCY SIĘ NAPĘD LEXUSA 4. GENERACJI 

  Lexus UX 250h posiada samoładujący napęd hybrydowy z niezwykle ekonomicznym, 4-cylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności 2 litrów i mocą 184 KM. Ten napęd charakteryzuje się bardzo dobrą dynamiką, imponującą oszczędnością i wyjątkowo cichą pracą w trybie jazdy EV. 

Przekładnia nowej generacji integruje 2-litrowy silnik benzynowy z silnikami elektrycznymi. Charakteryzuje ją 25% mniejsze tarcie wewnętrzne. Funkcja Sequential Shiftmatic symuluje działanie sześciostopniowej skrzyni biegów, pozwalając na hamowanie silnikiem z różną siłą, a także na wybór przełożeń przy kierownicy lub dźwigni zmiany biegów w położeniu „S”.

Nowy akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy — o zmodyfikowanej konstrukcji — ulokowano wraz z układem chłodzenia pod tylnym siedzeniem Lexusa UX 250h, pozostawiając dużo miejsca w przestrzeni bagażowej i obniżając środek ciężkości pojazdu. 

UX 250h jest dostępny w wersji z napędem na przednie koła lub z elektrycznym napędem E-FOUR na wszystkie koła. W układzie E-FOUR tylna oś napędzana jest przez osobny, przeznaczony tylko do tego celu silnik elektryczny (będący także prądnicą). Płynny rozdział mocy między przednią, a tylną oś korzystnie wpływa na stabilność samochodu — nawet na stromych podjazdach i ośnieżonych drogach — a przy tym towarzyszy mu niższe zużycie paliwa, niż w konwencjonalnych napędach na obie osie.

BEZPIECZEŃSTWO

 • LEXUS SAFETY SYSTEM+ 2.5 / 5 GWIAZDEK W TESTACH NCAP

  Lexus UX — z nowatorskim systemem bezpieczeństwa Lexus Safety System+ 2.5, w którego skład wchodzi system ochrony przedkolizyjnej z nową funkcją wykrywania pieszych o każdej porze i rowerzystów za dnia — zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym w tej klasie poziomie. Potwierdza to pięciogwiazdkowa ocena, jaką otrzymał w prestiżowych testach Euro NCAP. W skład systemu LSS+ 2.5 wchodzą następujące funkcje: system ochrony przedkolizyjnej z funkcją wykrywania pieszych, dynamiczny tempomat radarowy, asystent rozpoznawania znaków drogowych, system wspomagający podążanie za pasem ruchu, automatyczne światła drogowe, awaryjne wspomaganie układu kierowniczego, asystent skrętu na skrzyżowaniu.

 • SYSTEM OCHRONY PRZEDKOLIZYJNEJ

  Dzięki zwiększonej czułości i zakresowi dynamicznemu kamery, system ochrony przedkolizyjnej wykrywa pieszych o każdej porze i rowery w ciągu dnia. To na wypadek sytuacji, w której kierowca oślepiony przez pojazd z naprzeciwka nie jest w stanie zauważyć pieszego znajdującego się przed maską. Wykrywanie rowerów stało się możliwe dzięki rozszerzonemu kątowi obejmującemu działaniem fale milimetrowe. W przypadku prawdopodobieństwa kolizji system automatycznie aktywuje hamulce Lexusa.

 • DYNAMICZNY TEMPOMAT RADAROWY

  By wykryć pojazd i utrzymać odpowiedni dystans, system wykorzystuje działający w zakresie fal milimetrowych czujnik radarowy i kamerę. Jeśli pojazd poprzedzający zatrzyma się, system zatrzyma także Lexusa UX. W przypadku, gdy poprzedzający pojazd na powrót ruszy, również UX podejmie dalszą jazdę. System odciąża kierowcę w sytuacjach wymagających częstego zatrzymywania się i ruszania.

Asystent rozpoznawania znaków drogowych (RSA) w Lexusie UX odczytuje znaki drogowe i wyświetla je na uniwersalnym wyświetlaczu informacyjnym. Ponieważ asystent rozpoznawania znaków jest sprzężony z dynamicznym tempomatem radarowym, może szybko zmieniać zadaną prędkość zgodnie z odczytanym ograniczeniem. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by wszystko to odbywało się automatycznie. Asystent RSA rozpoznaje wszystkie ważne znaki drogowe i ostrzeżenia, w tym znaki elektroluminescencyjne i migające.

System wspomagający podążanie za pasem ruchu ułatwia kierowcy utrzymanie Lexusa UX pośrodku pasa, również podczas pokonywania ciaśniejszych zakrętów. Jeśli uzna, że istnieje prawdopodobieństwo wyjechania poza pas, przejdzie w tryb zapobiegania, by pomóc w skierowaniu pojazdu z powrotem na właściwy tor.

Lexus UX w standardzie zapewnia kierowcy oraz pasażerom „tarczę” w postaci 8 poduszek powietrznych. Są to czołowe i kolanowe poduszki powietrzne kierowcy i pasażera z przodu, boczne poduszki powietrzne w fotelach przednich, a także kurtyny obejmujące całą długość okien bocznych.

ODWAŻNA STYLISTYKA

 • PIĘKNY I FUNKCJONALNY

  Elektryzujący, wybitnie atrakcyjny wizerunek Lexusa UX został stworzony z ogromną starannością. Można dostrzec ją w licznych detalach, takich jak tylne światła LED o eleganckim, aerodynamicznym kształcie, wspomagającym wyjątkowe właściwości jezdne i osiągi samochodu. To właśnie połączenie piękna z funkcjonalnością jest istotą Lexusa UX.

 • F SPORT DESIGN oraz F SPORT DESIGN+

  Nowy lakier Sonic Platinum idzie w parze z dynamicznym, smukłym kształtem nadwozia podkreślonym sportowymi, 18-calowymi obręczami i nakładkami na nadkola w kolorze nadwozia. Do gamy UX dołączył model F SPORT DESIGN z wyrazistym wzorem siatki F na atrapie chłodnicy i niesamowitym dwukolorowym dachem. Wyjątkowy charakter tych elementów nadwozia nie pozostawia wątpliwości co do aspiracji tego dynamicznego modelu.

  W wersji F SPORT DESIGN+ kierowca może korzystać z potencjału zestawu audio składającego się z 10 głośników (w tym subwoofera i wzmacniacza) oraz elektrycznie dopasowywać do swoich preferencji ustawienia wysokości i wysunięcia kierownicy. Multimediami Lexusa UX w tej specyfikacji steruje się za pomocą interaktywnego ekranu o przekątnej 12,3”, a system Lexus Link Pro zawiera wbudowaną nawigację. 

 • BOGATE WNĘTRZE

  Lexusa UX, w zależności od wersji, wzbogaciliśmy o funkcjonalne rozwiązania: podgrzewanie kierownicy, bezprzewodową ładowarkę, nowe multimedia (Lexus Link lub Lexus Link Pro) i ulepszony Lexus Safety System+ 2.5.
  Intuicyjny ekran dotykowy High Definition o średnicy 8 lub 12,3-cala jest szybki i prosty w obsłudze. Ekran umożliwia korzystanie z systemu audio, nawigacji, klimatyzacji i ulubionych aplikacji poprzez Android Auto® lub Apple CarPlay®.

Zwarte trójprojektorowe reflektory z modułami diodowymi LED i światła do jazdy dziennej w kształcie litery L mają charakterystyczny dla Lexusa kształt grotu strzały. Światła Lexusa UX zwiększają bezpieczeństwo podczas podróży i zapewniają dobrą widoczność nawet podczas jazdy we mgle.

Tylne światła zespolone Lexusa UX są nie tylko atrakcyjne wizualnie, lecz również bardzo efektywne pod względem aerodynamicznym. Klosze zaopatrzone są w żebra, które zmniejszają zmiany ciśnienia powietrza o około 16%, skutecznie poprawiając stabilność tyłu nadwozia podczas pokonywania zakrętów i występowania silnych bocznych podmuchów wiatru. Zestaw 120 diod LED tworzy atrakcyjną, ciągłą linię światła, zwężającą się lekko ku środkowi i mierzącą zaledwie 3 mm w swoim najwęższym punkcie.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

 • BEZDOTYKOWE, ELEKTRYCZNIE PODNOSZONE DRZWI BAGAŻNIKA

  Lexus UX, w zależności od wybranej wersji, został wyposażony w elektrycznie i bezdotykowo sterowane drzwi bagażnika. Do otwierania i zamykania go ruchem stopy pod czujnikiem wbudowanym w tylny zderzak wystarczy inteligentny kluczyk. 

 • KLIMATYZACJA S-FLOW / CLIMATE CONCIERGE 

  Klimatyzacja S-Flow inteligentnie wpływa na klimat panujący we wnętrzu kabiny Lexusa UX, uwzględniając warunki panujące na zewnątrz. S-Flow zapewnia wysoki poziom komfortu i najniższe zużycie paliwa. Klimatyzacja wykrywa zajęte fotele i dostosowuje ustawienia do liczby pasażerów. Układ Climate Concierge uwalnia cząstki nanoe™ X, które oczyszczają powietrze z wirusów i bakterii, usuwają nieprzyjemne zapachy oraz nawilżają włosy i skórę osób przebywających w kabinie. 

 • 13-GŁOŚNIKOWY SYSTEM AUDIO MARK LEVINSON®

  13-głośnikowy system audio Mark Levinson® Premium Surround o mocy 915 watów to źródło dźwięku najwyższej światowej klasy. Wszystkie elementy elektryczne systemu zaprojektowano z wielką pieczołowitością, by ograniczyć całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) do poziomu nieprzekraczającego 0,1%. System obejmuje wzmacniacz klasy D o mocy 150 W / 4 Ω x 12 kanałów (używanych jest 8 kanałów). Zapas mocy pozwala na dokładne wysterowanie dużych głośników i uzyskanie mocnego, czystego brzmienia. 

Jest szybszy i prostszy w użyciu, ponieważ ekran dotykowy — dostępny w wersji o przekątnej 8” (Lexus Link Connect z nawigacją chmurową) lub 12,3” (Lexus Link Pro z nawigacją wbudowaną) — ma większą rozdzielczość. System multimedialny Lexus Link udostępnia nawigację chmurową, dzięki której mapy i dane o ruchu na drodze są regularnie aktualizowane. W system wbudowano także elektroniczną instrukcję obsługi oraz takie opcje, jak wyszukiwanie użytecznych miejsc (POI). Dostępne są liczne praktyczne funkcje, na przykład dane online o ruchu drogowym, prognoza pogody czy znajdowanie parkingów i stacji paliw.

Nowy system multimedialny wyposażony jest w asystenta głosowego Lexus Concierge, który może być wywoływany komendą „Hej Lexus” i reaguje na naturalną mowę.

Oto aplikacja Lexus Link. Zapewnia zupełnie nowy poziom łączności, stanowiąc niejako dopełnienie oferowanych przez nas wyjątkowych doświadczeń w duchu „Omotenashi”. Inteligentne i spersonalizowane funkcje ułatwiają planowanie tras, znajdowanie miejsca parkingowego, umawianie przeglądu, a nawet doskonalenie stylu jazdy. Użytkowanie Lexusa UX ułatwiają takie praktyczne funkcje, jak:

 • Mój styl jazdy: Rejestruje trasy podczas podróży i wyjazdów służbowych oraz styl jazdy kierowcy
 • Przewodnik Jazdy Hybrydowej: Pomaga w jeszcze bardziej ekonomicznej jeździe Lexusem UX 250h
 • Znajdź samochód: Lokalizuje Twojego Lexusa i wskazuje do niego drogę
 • Wyślij do auta: Pozwala zaplanować trasę na innym urządzeniu i wysłać ją do Lexusa; z kolei funkcja „Car to Door” pokazuje pieszą trasę do miejsca docelowego po zaparkowaniu samochodu
 • Lampki kontrolne: Objaśnia znaczenie poszczególnych kontrolek ostrzegawczych i informuje o ewentualnych działaniach do podjęcia
 • Status samochodu: Powiadamia o tym, że w samochodzie pozostawiono otwarte okna lub nie wyłączono reflektorów; pozwala także sprawdzić, czy samochód jest zamknięty
 • Zdalne sterowanie: Umożliwia zdalne włączanie odszraniana przedniej szyby, włączanie świateł ostrzegawczych oraz otwieranie i zamykanie Lexusa UX z zacisza własnego domu, zdalne uruchomianie świateł awaryjnych, zdalne odmrażanie przedniej szyby, zdalne otwieranie i zamykanie.
 • Zdalne sterowanie ładowania: Monitoruje poziom naładowania akumulatora 12 V w samochodzie
 • Zdalne sterowanie klimatyzacją: Wszystkie modele Lexusa UX umożliwiają zdalne sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem kierownicy, ogrzewaniem foteli oraz temperaturą w kabinie

Informacje o stanie pojazdu i wskaźniki rzutowane są — w kolorze — bezpośrednio na przednią szybę. Projektor HUD, generujący obraz o wymiarach 260 mm x 97,5 mm, wyświetla m.in. wskazówki nawigacyjne lub ustawienia systemu audio bądź systemów bezpieczeństwa, a kierowca może je odczytywać, nie odrywając wzroku od drogi.
LEXUS VIDEO GUIDE

INTERAKTYWNY PORADNIK POSIADACZA LEXUSA

ZRÓB PIERWSZY KROK

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

Daj się porwać marce Lexus, umawiając się na jazdę próbną. Wybierz pojazd, miejsce i czas jazdy.
LEXUS I JOY CROOKES

WSPÓŁPRACA LEXUSA Z PIOSENKARKĄ JOY CROOKES W KAMPANII PROMUJĄCEJ MODEL UX

GALERIA ZDJĘĆ LEXUSA UX

Poznaj wyrafinowane wzornictwo Lexusa UX.

ŚWIATOWA PREMIERA

NOWY CAŁKOWICIE ELEKTRYCZNY UX

* Prezentowana cena dotyczy modelu UX 250h w wersji BUSINESS wraz z pakietem TECHNO (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego). Podana cena zawiera rabat w wysokości 35 500 zł od ceny katalogowej 204 400 zł. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 168 900 zł. Promocja obowiązuje przy zamówieniach do 31.03.2024 r. lub do wyczerpania zapasów w zależności od tego, co wystąpi wcześniej. Zakup samochodu jest możliwy również w finansowaniu KINTO ONE. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

** Prezentowana rata netto Najmu KINTO ONE dotyczy modelu UX 250h BUSINESS wraz z pakietem TECHNO (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Rata ta została sporządzona w oparciu o aktualną cenę cennikową pojazdu i obowiązujące stopy procentowe oraz w oparciu o następujące założenia: okres umowy najmu 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów. Kalkulacja z dnia 01.02.2024 r. Kalkulacja dotyczy samochodów z roku produkcji 2023 oraz obowiązuje do odwołania lub wyczerpania liczby pojazdów wyżej wymienionego modelu. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty netto Najmu KINTO ONE mogą ulec zmianie. Zawarcie umowy Najmu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności finansowej potencjalnego najemcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.C. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Wynajmującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. Informacje dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 dostępne są na stronie lexus-polska.pl.

 

Kalkulacja Najmu KINTO ONE została sporządzona w oparciu o aktualną cenę cennikową pojazdu i obowiązujące stopy procentowe oraz w oparciu o następujące założenia: okres umowy najmu 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty netto Najmu KINTO ONE mogą ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 10.01.2024 r. Zawarcie umowy Najmu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności finansowej potencjalnego najemcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Wynajmującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. 

 

Kalkulacja Leasingu KINTO ONE została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Wysokość Raty nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Wysokość opłat za korzystanie z Leasingu KINTO ONE została określona w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 09.11.2023 r. Przyznanie Leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu KINTO ONE i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczony jest wyłącznie dla przedsiębiorców.

 

Rata brutto w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE przygotowana na dzień 09.11.2023 r. przy następujących założeniach: okres umowy 24 miesiące, wpłata własna klienta 10% ceny brutto pojazdu, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów w ciągu okresu trwania umowy. Kalkulacja nie uwzględnia kosztu rejestracji pojazdu oraz fakultatywnego ubezpieczenia GAP. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Usługa Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE dostępna jest dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i dostępna jest w dwóch wariantach: umowy leasingu z usługą serwisową lub samodzielnej umowy leasingu. W przypadku umowy leasingu z usługą serwisową, obok raty leasingu jest obecna również rata serwisowa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zawarcie umowy Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Szczegóły dotyczące warunków Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE dostępne są w salonach Dilerów Toyoty. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa.