1. new-cars
Szybka nawigacja
 • ELITARNY W KAŻDYM WYMIARZE

  NOWY LEXUS RX


  KORZYŚĆ AŻ DO  84 400  ZŁ*

  LUB OD  1  940  NETTO ZŁ/MC W LEASINGU KINTO ONE**
 • * Prezentowana korzyść dotyczy modelu RX 450h+ w wersji OMOTENASHI wraz z obręczami kół ze stopów lekkich 21”  (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Promocja dotyczy pojazdów wyprodukowanych w 2024 r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa
   

  ** Prezentowana rata netto Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu RX 350h Business+21” (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Rata ta została sporządzona w oparciu o aktualną cenę pojazdu i obowiązujące stopy procentowe i na podstawie następujących założeń: okres umowy 24 mies., opłata wstępna 10% ceny pojazdu, łączny limit przebiegu do 30 000 km. Kalkulacja z dnia 12.06.2024 r. Przyznanie finansowania w ramach Leasingu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c., przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa

Oferta Last Minute

WYGODNY PROGRAM DLA FIRM I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

LEASING KINTO ONE

ODKRYJ ZELEKTRYFIKOWANE NAPĘDY LEXUSA

 • RX 500h F SPORT PERFORMANCE: PIERWSZA TURBODOŁADOWANA HYBRYDA Zupełnie nowy układ napędowy, na który składają się silnik 2.4 turbo, 2 silniki elektryczne i automatyczna skrzynia biegów, generuje 371 KM mocy, a właściwości jezdne wzmacnia zastosowanie napędu DIRECT4 i tylnej osi skrętnej.
 • RX 350h: SAMOŁADUJĄCY ZELEKTRYFIKOWANY NAPĘD HYBRYDOWY Samoładujący zelektryfikowany napęd hybrydowy stanowi połączenie silnika benzynowego i elektrycznego, dzięki czemu działa w ekologiczny i ekonomiczny sposób, a przy tym zapewnia maksimum wygody i komfortu. Doskonała alternatywa dla silników diesla.
 • RX 450h+: HYBRYDOWY NAPĘD PLUG-IN Czterocylindrowy silnik 2.5 połączony jest z wydajną baterią o pojemności 18,1 kWh. Łączna moc układu wynosi 309 KM. Napęd charakteryzuje wysoka wydajność akumulatorów pozwalająca osiągnąć zasięg prawie 70 km w trybie elektrycznym.

DYNAMICZNY PLUG-IN

 • WERSJA PLUG-IN

  NOWY LEXUS
  RX 450h+

 • TRYB EV

  Z hybrydy plug-in możesz korzystać także w trybie czysto elektrycznym.
  W pełni naładowane baterie wystarczają na ok. 70 km,
  co znakomicie sprawdza się
  w codziennej jeździe.

  ELASTYCZNOŚĆ

  Po rozładowaniu baterii mamy do dyspozycji klasyczny napęd hybrydowy, w którym samochód zachowuje praktycznie te same osiągi
  i nadal pozostaje bardzo ekonomiczny w eksploatacji.

  Niska dopłata

  100 zł netto/mc***. Tylko tyle wynosi teraz dopłata do raty Leasingu KINTO ONE
  za hybrydę w wersji
  plug-in RX 450h+
  w porównaniu z wersją
  RX 350h. W przypadku zakupu auta różnica
  to jedynie 25 tys. zł****.
NOWY LEXUS RX

NOWA ODSŁONA LEXUS DRIVING SIGNATURE

By osiągnąć właściwości jezdne zgodne z koncepcją Lexus Driving Signature, podczas prac nad nową generacją RX-a zoptymalizowano położenie środka ciężkości, moment bezwładności, zmniejszono masę auta, a także zwiększono sztywność nadwozia i zmodyfikowano napędy. Wysoka jakość prowadzenia i zwinność to zasługa zmodyfikowanej platformy GA-K, która zapewnia doskonałą sztywność nadwozia oraz nisko położony środek ciężkości.
NOWY LEXUS RX

NOWY ROZDZIAŁ W DESIGNIE LEXUSA

Piąta generacja flagowego SUV-a Lexusa to kolejny krok w kierunku elektryfikacji. Wyrazem tego jest wpisanie charakterystycznego trapezoidalnego kształtu w projekt przodu auta, by w ten sposób nawiązać do elektrycznego modelu RZ, a także podkreślić nisko położony środek ciężkości. Reflektory mają bardziej kompaktowe rozmiary, a wloty powietrza i szerszy o 15 mm rozstaw przednich kół podkreślają stabilną sylwetkę auta.

Styliści Lexusa zdecydowali się na wydłużenie maski, powiększenie o 60 mm rozstawu osi, a także obniżenie linii dachu o 10 mm. Dzięki temu sylwetka auta jeszcze bardziej przypomina nadwozie typu coupe. Dynamiki dodają przetłoczenia boczne oraz duże, 21-calowe felgi.

Potrójne reflektory LED są smuklejsze, mają bardziej wyraziste kształty. Światła do jazdy dziennej mają charakterystyczny kształt litery L. Z tyłu zastosowano imponujący pas świetlny przez całą szerokość auta. Wraz z powiększonym aż o 50 mm rozstawem kół tylnych podkreśla on mocną sylwetkę samochodu.
NOWY LEXUS RX

EMANACJA LUKSUSU

Lexus rozwija koncepcję kabiny Tazuna, by wnętrze auta było intuicyjne i komfortowe. Rozwiązania, które wprowadzono wcześniej w modelach NX i RZ, zaimplementowano także nowej generacji RX-a. Wszystkie najważniejsze źródła informacji jak ekran multimediów, wyświetlacz przed kierowcą czy wyświetlacz HUD zostały tak rozmieszczone, by do ich odczytania wystarczył tylko rzut oka lub minimalny ruch głową.
NOWY LEXUS RX

STWORZONY Z MYŚLĄ O POTRZEBACH KIEROWCY

We wnętrzu stworzono ergonomiczny kokpit, by obsługa auta była intuicyjna, bezpośrednia i bezpieczna, zgodnie z zasadą „ręce trzymają kierownicę, a oczy patrzą na drogę”. Wrażenia są lepsze także dzięki czytelnemu rozmieszczeniu elementów i ich intuicyjnej obsłudze za sprawą m.in. 14-calowego ekranu dotykowego.
NOWY LEXUS RX

RX 500h F SPORT PERFORMANCE: MOCNA HYBRYDA Z DIRECT4

Nowy RX 500h F SPORT PERFORMANCE to pierwsza w historii Lexusa hybryda z turbodoładowaniem, która została stworzona z myślą o klientach pragnących mocnego auta z zelektryfikowanym napędem.

Zupełnie nowy układ napędowy, na który składają się silnik 2.4 turbo i 6-biegowa skrzynia automatyczna, generuje 371 KM mocy, a właściwości jezdne wzmacnia zastosowanie napędu DIRECT4. Przedni silnik elektryczny został zamontowany między silnikiem benzynowym a skrzynią biegów.

Z tyłu zastosowano układ e-Axle o mocy 80 kW i kompaktowej konstrukcji. W jego skład wchodzą silnik, przekładnia oraz moduł jednostki sterującej (ECU). Niewielkie rozmiary układu pozwoliły zachować przestronność kabiny i bagażnika.
NOWY LEXUS RX

RX 450h+: PIERWSZY RX Z HYBRYDĄ TYPU PLUG-IN

Czterocylindrowy silnik 2.5 połączony jest z wydajną baterią o pojemności 18,1 kWh. Dodatkowy silnik elektryczny przy osi tylnej zapewnia napęd na cztery koła. Łączna moc układu wynosi 306 KM. Ten wariant ma niemal taką samą moc jak aktualny RX 450h, ale wyższy moment obrotowy i lepsze przyspieszenie. Mocniejszy silnik elektryczny sprawia, że auto jest jeszcze bardziej zrywne. Szacowane emisje CO2 w cyklu WLTP mają wynieść poniżej 26 g/km, a średnie spalanie szacuje się na poniżej 1,2 l/100 km.
NOWY LEXUS RX

RX 350h: OSZCZĘDNA SAMOŁADUJĄCA HYBRYDA

Ekonomiczność napędu hybrydowego czwartej generacji została poprawiona w nowym RX-ie 350h. Układ z 2,5-litrowym silnikiem benzynowym wytwarza 245 KM, dlatego RX 350h będzie doskonałą alternatywą dla modeli konkurencji z silnikami Diesla o niewielkich pojemnościach. To idealne auto dla klientów, którzy cenią sobie komfort i wydajność.
NOWY LEXUS RX

INNOWACYJNE MULTIMEDIA I SYSTEMY ŁĄCZNOŚCI

Lexus RX piątej generacji wyposażony jest w najnowszy system multimediów. Działa on szybciej i bardziej stabilnie, oferuje usługi Lexus Connected oraz umożliwia aktualizacje online.

Standardem w RX-ie jest 14-calowy ekran dotykowy, jeden z największych w segmencie. Wyświetlacz ma antyrefleksyjną powłokę oraz dodatkowe przyciski ułatwiające intuicyjne korzystanie z najważniejszych funkcji auta. Ekran jest w jakości HD, by zapewnić czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych, a moc obliczeniowa nowego systemu jest aż o 3,6 raza szybsza od dotychczas stosowanych multimediów.
NOWY LEXUS RX

F SPORT PERFORMANCE

Sportowy charakter najpełniej oddaje wersja F SPORT, która będzie oferowana wyłącznie z mocną hybrydą. RX 500h F SPORT otrzyma przeprojektowany przedni grill, specjalne nakładki boczne, a także przednie i tylne zderzaki o aerodynamicznych kształtach.
Bezpieczeństwo

NOWY LEXUS RX TRIUMFUJE W NIEZALEŻNYCH TESTACH

* Prezentowana korzyść dotyczy modelu RX 450h+ w wersji OMOTENASHI wraz z obręczami kół ze stopów lekkich 21”  (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Promocja dotyczy pojazdów wyprodukowanych w 2024 r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa

** Prezentowana rata netto Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu RX 350h Business+21” (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Rata ta została sporządzona w oparciu o aktualną cenę pojazdu i obowiązujące stopy procentowe i na podstawie następujących założeń: okres umowy 24 mies., opłata wstępna 10% ceny pojazdu, łączny limit przebiegu do 30 000 km. Kalkulacja z dnia 12.06.2024 r. Przyznanie finansowania w ramach Leasingu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c., przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa

*** Oferta ceny 100,00 zł (słownie: sto złotych) netto miesięcznie tytułem dopłaty do wyższej wersji PLUG-IN, dotyczy jedynie wybranych specyfikacji, w oparciu o następujące założenia: okres umowy 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu 30 000 km. Dla modelu RX 450h+ prezentowana dopłata jest wliczona w prezentowane kwoty rat. Dla pozostałych opcji opłata nie jest wliczona w prezentowane kwoty rat. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.C. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Oferta dotyczy wybranych samochodów i obowiązuje do dnia 30 czerwca 2024. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

****  Prezentowana różnica dotyczy modelu RX 450h+ w wersji wyposażenia PRESTIGE + TECHNOLOGY względem modelu RX 350h w wersji wyposażenia PRESTIGE + TECHNOLOGY (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia).  Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.