1. Discover Lexus
  2. Atmosphere Guide
Szybka nawigacja
LEXUS LBX

ZNAJDŹ SWOJĄ ATMOSFERĘ

Czy jesteś gotowy odkryć, która z atmosfer LBX pasuje do Twojego stylu życia? Poznaj oblicza naszych wyrafinowanych i dynamicznych atmosfer i znajdź swój ideał!

DLA KOGO ZAPROJEKTOWALIŚMY ATMOSFERY?

Samoładujący hybrydowy Lexus LBX sprawi, że każdy dzień będzie wyjątkowy. Dostępny w kilku atmosferach, różniących się nadwoziem i kolorem wnętrza. Wszystkie łączy najwyższa jakość i przyjemność z jazdy. LBX to symbol prestiżu, który dopasowuje się do Ciebie i Twojego stylu życia.

Nasze unikalne atmosfery LBX zostały stworzone z myślą o kierowcy i jego osobistych preferencjach. Indywidualne pod względem estetyki i ducha, zarówno te subtelne, jak i te dynamiczne, przemawiają do różnych osobowości i stylów życia. Nasze wyrafinowane atmosfery są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią subtelne ale nowoczesne wzornictwo. Tym, których pociąga odważny design spodobają się z pewnością nasze dynamiczne atmosfery.

WYRAFINOWANE ATMOSFERY

Elegancki? Wyrafinowany? Pewny siebie? Nasze dwie wyjątkowe atmosfery, LBX Elegant i LBX Relax, zostały zaprojektowane dla tych, którzy cenią sobie spokojny, pewny siebie i subtelny styl. Dostępne w spersonalizowanych wariantach kolorystycznych, dostosowanych do każdej z nich. Od wyrazistego ciemnoniebieskiego po elegancki odcień Black Mica - sam zdecyduj, jaki odcień nowoczesności chcesz zaprezentować na drodze. I doskonale oddać swój wyjątkowy styl.

LBX ELEGANT: DLA STYLOWO WYRAFINOWANYCH

Idealny dla kierowców ceniących elegancję. LBX Elegant to nasza najbardziej subtelna atmosfera. W myśl zasady "mniej znaczy więcej", stosowanej przez tych, którzy stawiają na prostotę, LBX Elegant idealnie wpisuje się w styl życia przepełniony spokojnym czasem w otoczeniu minimalistycznych wnętrz.

Idealny dla kierowców z zamiłowaniem do elegancji, LBX Elegant to nasza najbardziej subtelna atmosfera. W myśl zasady "mniej znaczy więcej", stosowanej przez tych, którzy stawiają na prostotę, LBX Elegant idealnie wpisuje się w styl życia pełen spokojnych weekendów i minimalistycznych wnętrz.

LBX RELAX: DLA WSPÓŁCZESNYCH BOHATERÓW

Wyróżniający się estetyką, dopracowaną tak, aby połączyć ponadczasowy styl i współczesne elementy, LBX Relax pasuje do tych, którzy preferują tradycyjny, choć nowoczesny styl życia. Dla kierowców gotowych na powitanie nowej ery z otwartymi ramionami i Lexusem, którego znają i kochają.

Będący ucieleśnieniem wyrafinowania w każdym calu, LBX Relax łączy elegancki wygląd zewnętrzny z eleganckim wnętrzem w kolorze Black lub Saddle Tan. Dostępny w wersji z półanilinową tapicerką z charakterystycznymi przeszyciami Tatami. Dopasowany w najdrobniejszych szczegółach, dla tych którzy cenią subtelną elegancję.

DYNAMICZNE ATMOSFERY

Odważna? Pasjonująca Wolny duch? LBX Emotion i LBX Cool to nasze dwie dynamiczne atmosfery zaprojektowane dla tych, którzy na drodze nie stronią od spojrzeń pełnych podziwu. Dostępne w szerokiej gamie dwukolorowych opcji nadwozia, w tym Ruby, Sonic Copper lub Passionate Yellow w połączeniu z Astral Black, te atmosfery są przeznaczone dla osób, które nie lubią konwenansów. I dla tych, którzy pragną samochodu odzwierciedlającego ich starannie dopracowany styl życia.

LBX EMOTION: DLA SPRAGNIONYCH ESTETYCZNYCH DOZNAŃ

Idealny dla tych, którzy nie boją się robić wrażenia, LBX Emotion pasuje do dynamicznego stylu życia. LBX Emotion jest przygotowany na każdy niezwykły dzień i gotowy, by odważnie przemierzać ulice miasta i zachwycać na krętych wiejskich ścieżkach. To propozycja dla tych, którzy z całego serca kochają swoją wyjątkowość.

LBX Emotion pozwala podróżować samochodem, który zdradzi Twoją osobowość już na pierwszy rzut oka. Dostępny z wnętrzem pokrytym perforowaną tapicerką Vegan Tahara w kolorze czarnym z kontrastującymi czerwonymi przeszyciami, LBX Emotion doskonale odnajdzie się podczas barwnych eskapad. A jeśli nie masz ich w planach, dreszczyk emocji czeka Cię nawet na najprostszych trasach.

LBX COOL: DLA KREATYWNYCH INDYWIDUALISTÓW

Stworzony dla kierowców, dumnych ze swojego indywidualizmu. Poznaj LBX Cool. To odzwierciedlenie kolorowego stylu życia, pełnego aktywnych rozrywek i wyrazistych pasji, dla tych, którzy nie tylko szukają inspiracji, ale także sami inspirują. Stworzony dla tych, których kreatywność nie zna granic, to atmosfera dla kierowców, napędzanych charakterem i luksusem. 

LBX Cool wyróżnia się równie wyrazistym wnętrzem, jak jego dwukolorowe nadwozie. Wnętrze w kolorach czarnym i ciemnoszarym z kontrastującymi miedzianymi przeszyciami, wykonane z zamszu i gładkiej skóry, łączy w sobie styl premium i młodzieńczość, tworząc Lexusa nowej ery.

NIEZDECYDOWANY? WYBRÓBUJ LBX EXPERIENCE

Nie jesteś pewien, która z naszych wyrafinowanych i dynamicznych atmosfer pasuje do Twojej estetyki i stylu życia? Rozwiąż quiz, odpowiadając na kilka krótkich pytań dotyczących Twoich upodobań i pasji, a dowiesz się, która atmosfera LBX jest dla Ciebie.