1. Discover Lexus
  2. LBX Milan Event Wrap-Up
Szybka nawigacja
KAŻDY DZIEŃ BĘDZIE WYJĄTKOWY

WYDARZENIE W MEDIOLANIE INSPIROWANE PRZEZ LBX

W nowym LBX, najmniejszym jak dotąd modelu Lexusa, każdy dzień przynosi wyjątkowe wrażenia. Z okazji premiery LBX, która jest ważnym etapem w rozwoju gamy modelowej marki, Lexus zaprosił gości do Palazzo Bovara w Mediolanie. Przy okazji premiery nowego LBX Lexus zorganizował w Europie cykl czterech wyjątkowych wydarzeń, które — podobnie jak ten samochód — uczynią codzienność niezwykłym doznaniem.

W dniach 19 i 20 lipca nowy LBX zagościł w Mediolanie, w autolavaggio (myjni samochodowej) zaprojektowanej jako kojąca przestrzeń medytacji.

Niecodzienne instalacje ożywiły design i rękodzieło Takumi definiujące nowego Lexusa LBX, którego rynkową premierę zaplanowano na początek 2024 roku. ten samochód to przełomowy kompaktowy crossover klasy premium o bezkompromisowej jakości.

WYJĄTKOWE WRAŻENIA: ZANURZENIE. NATRYSK. ZMYSŁY.

Pierwsze z czterech wydarzeń zorganizowane zostało w mieście uznawanym za światową stolicę mody i kojarzącym się jednoznacznie z luksusowym stylem życia.

Na dziedzińcu, w centrum Mediolanu tradycyjna autolavaggio (myjnia samochodowa) przeniosła gości do ulokowanej za nią wyjątkowej przestrzeni. Ty niezwykła myjnia była jednak przeznaczona dla ludzi — nie dla ich samochodów.
W duchu Omotenashi — która jest jedną z fundamentalnych wartości marki Lexus — odwiedzający mogli cieszyć się chwilą wytchnienia od dusznego, miejskiego skwaru. Specjalne instalacje artystyczne pozwoliły na odprężenie i kontemplację uważności. Zaprojektowano je tak, by były odbiciem kolejnych relaksujących etapów pracy "myjni", a jednocześnie oddawały charakter nowego LBX i emocji, jakie wywołuje.

  • ZANURZENIE: W pierwszej „zanurzonej” przestrzeni goście mogli odprężyć się, wędrując pod specjalnymi konstrukcjami, otoczeni przepływającą wodą. Chłodne kolory i kształty układały się w kaskadę, nawiązując do działania myjni.
  • NATRYSK: Kolejną przestrzenią, która sprzyjała odpoczynkowi, był etap „zapachowy” czyli ogród zen, nawiązujący do japońskiego dziedzictwa Lexusa. Tutaj, przebywając w naturalnym otoczeniu bujnego listowia i korzystając z chłodzących ręczników, goście mieli idealne warunki do chwili medytacji i przerwy w codziennej miejskiej bieganinie..
  • ZMYSŁY: Dopełnieniem tej uczty dla zmysłów było kilka łyków wody z lodem i owocami lub ziołami albo klasycznej włoskiej kawy w saloniku Lexusa, a także możliwość bezpośredniego zapoznania się z samochodem, wyeksponowanym na dynamicznym, falującym tle.
KAŻDY DZIEŃ BĘDZIE WYJĄTKOWY

WYJĄTKOWE CHWILE W MEDIOLANIE

A person at the Lexus LBX Milan Car Wash City Event
People at the Lexus LBX Milan Car Wash City Event
W DUCHU LBX

FILOZOFIA LEXUSA W BEZPOŚREDNIM DOŚWIADCZENIU

Tommaso Grassi, dyrektor Lexus Europe ds. doświadczenia klienta i komunikacji, komentuje: „Nasze wielozmysłowe instalacje w Mediolanie pozwalają poczuć ducha Lexusa LBX w ludzkim wymiarze i doskonale ilustrują wyjątkowość, jaką ten samochód wniesie do każdego dnia. Postanowiliśmy zorganizować to wydarzenie w szczycie włoskiego lata, aby poprzez wrażenia chłodu w upalne dni nawiązać do uspokajającego oddziaływania jazdy Lexusem. LBX wyznacza ważny etap rozwoju naszej marki jako nowy, najmniejszy SUV w gamie modelowej. Dzięki niemu jeszcze więcej kierowców w Europie zyska dostęp do wyjątkowych wrażeń, jakich dostarczyć mogą tylko samochody Lexus”.

Lexus LBX at the Milan City Event

Wydarzenie było dostępne dla szerokiej publiczności w Palazzo Bovara, Corso Venezia 51, w dniach 19 i 20 lipca. Dzień wcześniej, 18 lipca, odbył się zamknięty pokaz dla mediów i zaproszonych gości.

Cykl wydarzeń poświęconych Lexusowi LBX będzie kontynuowany w Europie w drugiej połowie 2023 roku, zatem przed nami kolejne wyjątkowe dni.

 

INFORMACJE O LEXUSIE LBX

Zupełnie nowy Lexus LBX z napędem hybrydowym to najmniejszy model w obecnej gamie Lexusa, który przełamuje tradycyjną hierarchię w klasie samochodów marki premium i będzie miał ogromne znaczenie dla marki w Europie. Dołącza do rodziny cenionych i dobrze znanych SUV-ów Lexusa, jako propozycja przemawiająca nowoczesnym designem do młodszych odbiorców i osób, które być może do tej pory nie brały pod uwagę marki Lexus.