1. new-cars
 • CHARYZMATYCZNY JAK TY

  LEXUS ES
  JUŻ OD 234 900 ZŁ*

  (Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 270 000) 
   
  Również od 1 530 netto zł/mc w Najmie KINTO ONE **
 • * Prezentowana cena dotyczy modelu ES 300h w wersji BUSINESS EDITION (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Podana cena zawiera rabat w wysokości 35 100 od ceny katalogowej 270 000 zł oraz zawiera Eko Bonus. Najniższa cena z ostatnich 30 dni wynosiła 270 000 zł.

   

  **Prezentowana rata dotyczy modelu ES 300h w wersji BUSINESS EDITION (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia) i została sporządzona w oparciu o aktualną cenę cennikową pojazdu i obowiązujące stopy procentowe oraz w oparciu o następujące założenia: okres umowy najmu 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty netto Najmu KINTO ONE mogą ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 21.09.2023 r. Zawarcie umowy Najmu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności finansowej potencjalnego najemcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Wynajmującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

POZNAJ LEXUSA ES

Zgodnie z zasadą „Always On” („Zawsze gotowi”), projektanci i inżynierowie Lexusa nieprzerwanie pracują nad rozwijaniem swoich modeli. Dotyczy to także Lexusa ES, którego nowa wersja została znacząco udoskonalona w porównaniu z modelem zaprezentowanym w 2018 roku klientom z Europy Zachodniej i Środkowej. Ten jakże ważny dla klientów biznesowych samochód jest dostępny w Europie z samoładującym się napędem hybrydowym 4. generacji. Nowy ES cechuje się jeszcze lepszym poziomem wyciszenia i bardziej komfortowym zawieszeniem. Inżynierowie Lexusa uzyskali jeszcze bardziej precyzyjną, płynną koordynację między przyspieszaniem, hamowaniem i kierowaniem w każdej sytuacji.

WYGODNY PROGRAM DLA FIRM I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

LEASING KINTO ONE

PRZEGLĄDAJ DOSTĘPNE WERSJE

WYBIERZ

6 Opcje

 • ES - F SPORT EDITION - 4-drzwiowy sedan

  ES F SPORT EDITION

  HYBRYDA
  4-drzwiowy sedan

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  307 000 zł

  E-CVT | 4X2
 • ES - ELEGANCE - 4-drzwiowy sedan

  ES ELEGANCE

  HYBRYDA
  4-drzwiowy sedan

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  255 000 zł

  E-CVT | 4X2
 • ES - BUSINESS EDITION - 4-drzwiowy sedan

  ES BUSINESS EDITION

  HYBRYDA
  4-drzwiowy sedan

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  270 000 zł

  E-CVT | 4X2
 • ES - F SPORT DESIGN - 4-drzwiowy sedan

  ES F SPORT DESIGN

  HYBRYDA
  4-drzwiowy sedan

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  282 000 zł

  E-CVT | 4X2
 • ES - PRESTIGE - 4-drzwiowy sedan

  ES PRESTIGE

  HYBRYDA
  4-drzwiowy sedan

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  307 000 zł

  E-CVT | 4X2
 • ES - OMOTENASHI - 4-drzwiowy sedan

  ES OMOTENASHI

  HYBRYDA
  4-drzwiowy sedan

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  330 000 zł

  E-CVT | 4X2

ODWAŻNA SYLWETKA

Nowy ES to jeszcze wyższy poziom jakości i elegancji, które zyskały uznanie posiadaczy tego modelu. Sylwetka samochodu nabrała bardziej nowoczesnego wyglądu dzięki nowym kształtom grilla i reflektorów.

 

ZACHWYCAJĄCE WNĘTRZE

We wnętrzu, które wyewoluowało w spokojną i nowoczesną przestrzeń, pojawił się nowy kolor: Forest Brown. Dodatkowo, zgodnie z podejściem marki Lexus, w którym człowiek jest najważniejszy, w każdym szczególe poszukiwano możliwości wygodniejszej obsługi samochodu. W ten sposób system multimedialny Lexusa ES zyskał wyświetlacz dotykowy, a przełączniki skupiono wokół kierownicy.

SAMOŁADUJĄCY ELEKTRYCZNY NAPĘD HYBRYDOWY

Hybrydowa jednostka napędowa nowego Lexusa ES odznacza się bardzo niskim zużyciem paliwa (ok. 4,7 l /100 km w cyklu mieszanym), minimalną emisją niepożądanych substancji oraz doskonałą reakcja na naciśnięcie pedału przyspieszenia. Wykorzystuje ona pracujący w cyklu Atkinsona 2,5-litrowy, czterocylindrowy silnik benzynowy o ultrawysokiej sprawności oraz lżejszy, bardziej zwarty silnik elektryczny o większej mocy. Łączna moc układu wynosi 218 KM. Napęd hybrydowy wyróżnia również brak wielu elementów podatnych na zużycie charakterystycznych dla napędów konwencjonalnych m.in.: turbosprężarki, dwumasowego koła zamachowego, sprzęgła, alternatora, paska klinowego. 

 

BEZKOMPROMISOWE BEZPIECZEŃSTWO

O Twoje bezpieczeństwo dba Lexus Safety System+ 2.5 (LSS+ 2.5), który w modelu ES 300h obejmuje dwie nowe, zaawansowane funkcje. System monitowania ruchu poprzecznego przed pojazdem wykrywa nadjeżdżające pojazdy i pieszych podczas poruszania się po skrzyżowaniu. System awaryjnego wspomagania kierownicy pomaga natomiast sterować kierownicą, gdy pieszy znajduje się bardzo blisko. W modelu ES 300h po raz pierwszy zastosowano funkcję zmniejszania prędkości na zakręcie, która aktywuje się, gdy konieczne jest ograniczenie szybkości podczas korzystania z dynamicznego tempomatu radarowego. Ponadto, adaptacyjny system świateł drogowych BladeScan™ pomaga lepiej rozpoznawać pieszych i znaki drogowe z większej odległości, nie oślepiając przy tym nadjeżdżających pojazdów.

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI

Ciesz się wygodą i spokojem, jakie daje możliwość śledzenia drogi, nawigowania do miejsca docelowego po zaparkowaniu i zarządzania opieką nad Twoim ES 300h online, bez wychodzenia z domu. Dzięki Apple CarPlay® i Android Auto® możesz wyświetlać i uzyskiwać dostęp do aplikacji smartfonów na ekranie dotykowym o przekątnej 12,3 cala, który został przesunięty do przodu, aby bardziej skupić się na kierowcy i ułatwić mu widoczność.

 

 

 

LEXUS VIDEO GUIDE

INTERAKTYWNY PORADNIK POSIADACZA LEXUSA

GALERIA ZDJĘĆ LEXUSA ES

Każde zdjęcie opowiada historię. Tutaj rozpoczyna się Twoja podróż, odkryj zapierający dech w piersiach design i oszałamiające bezbłędne wykonanie Lexusa.

* Prezentowana cena dotyczy modelu ES 300h w wersji BUSINESS EDITION (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Podana cena zawiera rabat w wysokości 35 100 od ceny katalogowej 270 000 zł oraz zawiera Eko Bonus. Najniższa cena z ostatnich 30 dni wynosiła 270 000 zł.

** Prezentowana rata dotyczy modelu ES 300h w wersji BUSINESS EDITION (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia) i została sporządzona w oparciu o aktualną cenę cennikową pojazdu i obowiązujące stopy procentowe oraz w oparciu o następujące założenia: okres umowy najmu 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty netto Najmu KINTO ONE mogą ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 21.09.2023 r. Zawarcie umowy Najmu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności finansowej potencjalnego najemcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Wynajmującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.