1. new-cars
  2. LBX
  3. City Events
Szybka nawigacja
KAŻDY DZIEŃ BĘDZIE WYJĄTKOWY

MIEJSKIE WYDARZENIA INSPIROWANE PRZEZ LBX

Wszystko, co związane z nowym LBX, jest wyjątkowe. Także promujące go wydarzenia. Od sensorycznej myjni aż po hipnotyzujący parking — organizujemy w Europie wydarzenia, które codzienne doświadczenia zmieniają w coś wyjątkowego. Gdzie nas teraz spotkasz?

DOŚWIADCZAJ WYJĄTKOWOŚCI

Nasze miejskie wydarzenia organizowane z okazji premiery LBX zmienią Twój zwykły dzień w coś wyjątkowego. Idą na przekór schematom i pokazują inaczej rozumiany luksus, tak jak nowy LBX z samoładującym się napędem hybrydowym.

Dołącz do nas online, by śledzić miejskie wydarzenia od pierwszych chwil. Możesz obserwować nas na Instagramie i za pośrednictwem hasztagu #LexusExtraordinary

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU

NASTĘPNE MIASTO: LONDYN

Między 21 a 24 września organizujemy w dzielnicy Soho wyjątkowy parking, na którym goście doświadczą hipnotyzujących wrażeń artystycznych w duchu wielozmysłowej jazdy Lexusem LBX. Obserwuj wszystko już od pierwszych chwil pod hasztagami #LexusLBX i #LexusExtraordinary

JUŻ WKRÓTCE…

  • WYJĄTKOWA GALERIA ULICZNA

    Na Plaza de Colón pojawi się konceptualne arcydzieło, kryjące fascynujący street art w niepozornych kontenerach transportowych.

  • WYJĄTKOWA CUKIERNIA

    Niczym w paryskiej patisserie na rogu ulicy, nasi goście mogą liczyć na miłe przyjęcie i szczyptę luksusu na co dzień.

NIEDAWNE MIEJSKIE WYDARZENIA INSPIROWANE LBX

KAŻDY DZIEŃ BĘDZIE WYJĄTKOWY

WYJĄTKOWA MYJNIA W MEDIOLANIE