1. LBX Paris Event Wrap-Up
Szybka nawigacja
KAŻDY DZIEŃ BĘDZIE WYJĄTKOWY

WYDARZENIE W PARYŻU INSPIROWANE PRZEZ LBX

W dniach 23 i 24 listopada 2023 r. odbyło się nasze czwarte i ostatnie miejskie wydarzenie inspirowane przez LBX — L’Extraordinaire Boulangerie. Raz jeszcze zmieniliśmy zwykłe miejsce, tym razem codziennie odwiedzaną cukiernię, w coś absolutnie wyjątkowego.

WYJĄTKOWA PARYSKA BOULANGERIE

Ostatnie z naszych miejskich wydarzeń inspirowanych przez LBX — L’Extraordinaire Boulangerie — przeniosło zmysłowe wrażenia typowe dla Lexusa LBX do zwykłej cukierni. Jego uczestnicy doświadczyli połączenia codzienności z niezwykłością, które wydobyło z tego miejsca kwintesencję wyjątkowości. La Verrière du Marais to scena wielu inspirujących wydarzeń, takich jak wernisaże, wystawy i tymczasowe instalacje.

Tym razem goście mieli okazję skosztować menu stworzonego przez szefa kuchni Mory’ego Sacko, zdobywcę gwiazdki Michelin. Wydarzenie miało formę opowieści podzielonej na rozdziały, w której nietrudno było doszukać się odbicia indywidualności mistrza Sacko i nawiązań do luksusowego LBX:

1 — Przybycie: zapowiedź tego, co się wydarzy.

2 — Podgrzanie: współczesny stojak z bagietkami w hipnotyzującym oświetleniu, które symbolizowało włączenie pieca.

3 — Ingrediencje: składniki croissanta przepięknie wyeksponowane w szkle, z zachowaniem rzeczywistych proporcji.

4 — Wyrastanie: gości otaczały gigantyczne kule nawiązujące do procesu wyrabiania ciast.

5 — Wypiek: goście przechodzili przez tunel z pofałdowanej tkaniny, przypominającej warstwy ciasta, w otoczeniu przyjemnych dźwięków przywodzących na myśl chrupiące wypieki.

6 — Podanie: na dwóch taśmowych podajnikach sushi serwowano pudełka z wizualnymi nawiązaniami do Lexusa LBX, zawierające słodkie lub wytrawne pyszności.

7 — Ekspozycja LBX: między podajnikami sushi ustawiono Lexusa LBX na interaktywnej platformie z podświetleniem o zmieniających się kolorach.

8 — Degustacja: na dwóch stanowiskach prezentowano gościom kulinarne arcydzieła Mory’ego Sacko.

9 — Na piętrze: z balkonu goście mieli wspaniały widok na całe wydarzenie: LBX jako „danie dnia” oraz zdjęcia z poprzednich wydarzeń zaprezentowane w formie galerii sztuki.

Czy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o intrygujących, zmysłowych doświadczeniach, jakie przynosi samoładujący się hybrydowy Lexus LBX? Przejdź tutaj, aby odkryć absolutnie wyjątkowe wzornictwo, technologię oraz atmosfery — i zarezerwować online Lexusa LBX dla siebie.

A jeśli chcesz wrócić do miejskich wydarzeń inspirowanych przez LBX, przejdź na tę stronę. Zapraszamy na szczegółowe relacje z wydarzeń w Londynie i Mediolanie.