1. Discover Lexus
 2. Technology
 3. Nanoe
Szybka nawigacja
TECHNOLOGIA

LEXUS z Nanoe™ X

Zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu każdego, kto przebywa we wnętrzu pojazdu marki Lexus. Staramy się dbać o to na różne sposoby. System oczyszczania powietrza Panasonic Nanoe™ X tworzy we wnętrzu samochodu czystsze, zdrowsze środowisko. Zapewnia w ten sposób poczucie wyjątkowego komfortu.

ZAAWANSOWANE OCZYSZCZANIE POWIETRZA

LEPSZE ODDYCHANIE TO LEPSZE SAMOPOCZUCIE

Stworzony przez firmę Panasonic system Nanoe™ X dba o to, by atmosfera w pojeździe była jak najczystsza. Poprawia jakość powietrza, uwalniając 10-krotnie więcej zaawansowanych składników reaktywnych niż system Nanoe™ poprzedniej generacji. Poznaj korzyści, jakie przynosi nowa generacja technologii Nanoe™ X:

•   dezaktywuje potencjalnie szkodliwe, niepożądane zanieczyszczenia,

•    uwalnia nanocząsteczki wody zawierające mikroskopijne rodniki hydroksylowe, które neutralizują nieprzyjemne zapachy, zwalczają pleśń, hamują aktywność wirusów i bakterii oraz ograniczają rozprzestrzenianie się pyłków i alergenów,

•    zapobiega parowaniu wilgoci, utrzymując gładkość i nawilżenie skóry.

Badania i próby naukowe przeprowadzone przez jednostki japońskie i zagraniczne, w tym Japan Food Research Laboratories. Pełne szczegóły i dokumenty referencyjne są dostępne na stronie Evidence | Verification | All about nanoeX | nanoeX | Panasonic UK & Ireland.

MEDIA O TECHNOLOGII NANOE®

Rozproszenie w mgiełce wodnej elektrostatycznych cząsteczek Nanoe® przynosi wiele korzyści: od zahamowania namnażania wirusów, bakterii i alergenów, po nawilżanie skóry. Eksperymenty prowadzone na wyższych uczelniach oraz w instytutach badawczych potwierdzają wysoką efektywność tej unikalnej technologii.

Klimatyzacja, która zabija koronawirusa

JAK NANOE® ELIMINUJE ZANIECZYSZCZENIA?

Ujemnie naładowane jony „wyłapują” cząsteczki zanieczyszczeń i neutralizują je z wykorzystaniem niezawodnego, fizycznego mechanizmu.

 • B: wirus / bakteria / pyłek obecny w powietrzu.
  C: zbliża się cząsteczka Nanoe®
  D: Nanoe® zmienia strukturę wirusa / bakterii / pyłku, usuwając z niego wodór.
  E: niepożądane zanieczyszczenie zostaje unieszkodliwione.
  * efektywność technologii Nanoe® w unieszkodliwianiu wirusów grypy wynosi 99,9%.

NAWILŻONA SKÓRA

Cząsteczki Nanoe® zwiększają poziom nasycenia wodą sebum skóry, co zapobiega jej wysychaniu.

MODELE LEXUSA Z TECHNOLOGIĄ Nanoe™ X