Wysyłając niniejszy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych i przesyłanie Ci informacji handlowych o interesujących ofertach związanych z modelami Lexusa, światowymi premierami oraz zaproszeniami na jazdę próbną. Podajesz swoje dane osobowe celem umożliwienia skontaktowania się przez nas z Tobą mailowo. Zapisanie się na informacje jest Twoją swobodną i dobrowolną decyzją, możesz zawsze wycofać swoją zgodę poprzez kliknięcie w link dezaktywacyjny w wiadomości email. Prosimy o wypełnienie i zaznaczenie pól oznaczonych gwiazdką*. Podanie Twoich danych poprzez wypełnienie pól...
jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymywania informacji handlowych o interesujących ofertach. Administratorami danych są: Toyota Central Europe sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 „Toyota” oraz Toyota Motor Europe NV/SA, Avenue du Bourget 60, B-1140 Bruksela (Belgia) ”TME”. Twoje dane przetwarzane będą przez administratorów w celu przesyłania wiadomości zawierających informacje marketingowe, promocyjne i handlowe oraz w ramach prawnie uzasadnionego interesu Toyota i TME, jakim jest analiza doboru usług do potrzeb klientów marki Lexus, ogólnej optymalizacji produktów Lexus, optymalizacji procesów obsługi, budowania wiedzy o klientach Lexus. Dane osobowe będą przechowywane do momentu Twojej rezygnacji z otrzymywania informacji. Twoje dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom obsługującym nas w zakresie teleinformatycznym, prawnym oraz realizującym dla nas działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w Informacji o Danych Osobowych oraz Ogólnej Polityce Prywatności i Ochrony Danych Osobowych.
Wysyłając niniejszy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych i przesyłanie Ci informacji handlowych o interesujących ofertach związanych z modelami Lexusa, światowymi premierami oraz zaproszeniami na jazdę próbną. Podajesz swoje dane osobowe celem umożliwienia skontaktowania się przez nas z Tobą mailowo. Zapisanie się na informacje jest Twoją swobodną i dobrowolną decyzją, możesz zawsze wycofać swoją zgodę poprzez kliknięcie w link dezaktywacyjny w wiadomości email. Prosimy o wypełnienie i zaznaczenie pól oznaczonych gwiazdką*. Podanie Twoich danych poprzez wypełnienie pól jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymywania informacji handlowych o interesujących ofertach. Administratorami danych są: Toyota Central Europe sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 „Toyota” oraz Toyota Motor Europe NV/SA, Avenue du Bourget 60, B-1140 Bruksela (Belgia) ”TME”. Twoje dane przetwarzane będą przez administratorów w celu przesyłania wiadomości zawierających informacje marketingowe, promocyjne i handlowe oraz w ramach prawnie uzasadnionego interesu Toyota i TME, jakim jest analiza doboru usług do potrzeb klientów marki Lexus, ogólnej optymalizacji produktów Lexus, optymalizacji procesów obsługi, budowania wiedzy o klientach Lexus. Dane osobowe będą przechowywane do momentu Twojej rezygnacji z otrzymywania informacji. Twoje dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom obsługującym nas w zakresie teleinformatycznym, prawnym oraz realizującym dla nas działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w Informacji o Danych Osobowych oraz Ogólnej Polityce Prywatności i Ochrony Danych Osobowych.