1. Lexus More
PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

LEXUS MORE

Każdego dnia możesz osiągnąć więcej. W świecie Lexusa zrobisz to bez najmniejszego wysiłku. Dołącz do programu Lexus More i ciesz się z przywilejów uczestnika.

DUŻO, WIĘCEJ, LEXUS

 

Dołącz do programu Lexus More już teraz i korzystaj z przywilejów uczestnika nawet jeśli nie posiadasz jeszcze Lexusa. Czekać na Ciebie będą m.in. oferty specjalne i bony premiowe.

Skontaktuj się z przedstawicielem programu poprzez poniższy formularz:

Jeśli jesteś już uczestnikiem programu Toyota More nie musisz się ponownie rejestrować. Wystarczy kontakt z infolinią Lexus More dostępną pod numerami telefonów:
 

801 21 21 21  lub (+48) 22 544 11 55

lub pod adresem info@lexusmore.pl 

aby zacząć otrzymywać wiadomości i oferty specjalne ze świata Lexusa.

Wygodnie, prosto i skutecznie. Właśnie tak osiągniesz jeszcze więcej w świecie Lexusa. Wystarczy, że wykorzystasz wszystkie możliwości programu Lexus More. W pakiecie korzyści przygotowaliśmy dla Ciebie m.in. dostęp do ekskluzywnych benefitów, ofert specjalnych oraz pierwszeństwa w dostępie do informacji o nowościach ze świata Lexusa.


Możesz korzystać z przywilejów uczestnika programu i otrzymać specjalny rabat, nawet jeśli jeszcze nie posiadasz Lexusa, a jedynie rozważasz jego zakup.

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Jeśli dopiero rozważasz zakup Lexusa, dołącz do programu Lexus More i odbierz powitalny Bon Premiowy dla nowych uczestników. Gdy zamówisz już swój model, bon obniży cenę jego zakupu!
Jeśli jesteś już posiadaczem Lexusa lub Toyoty dołączając do programu Lexus More podaj nr VIN swojego dotychczasowego samochodu. Dzięki temu będziesz mógł ubiegać się o specjalny rabat 2% na zakup kolejnego Lexusa.

PRZEJRZYSTE ZASADY, POLICZALNE KORZYŚCI

 

Ile zyskasz dzięki obecności w programie Lexus More? To może być nawet kilkanaście tysięcy złotych rabatu na Twojego nowego Lexusa. Wystarczy, że połączysz rabat dla lojalnych Klientów z zebranymi punktami More.
Poniżej znajdziesz symulację, dzięki której dowiesz się, na jaki rabat możesz liczyć po 36 miesiącach uczestnictwa w programie.

ES 300h 2,5L 218 KM

Wersja: Business Edition
Wyposażenie dodatkowe: Lakier metalik
Cena katalogowa: 270 000

 

Rabat za zdobyte punkty More*: nawet 2 700
Rabat Lexus More dla lojalnego klienta: 5 400
Łączna korzyść przy zakupie kolejnego Lexusa: nawet 8 100

* 2 700 zł rabatu na zakup nowego Lexua za 135 000 punktów More. Punkty można zdobyć dzięki aktywnemu uczestnictwu w Programie m.in. za zakup ubezpieczenia, akcesoriów lub zdobyć u partnerów Programu.