1. Lexus More
Szybka nawigacja
PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

LEXUS MORE

Każdego dnia możesz osiągnąć więcej. W świecie Lexusa zrobisz to bez najmniejszego wysiłku. Dołącz do programu Lexus More i ciesz się z przywilejów uczestnika.

DUŻO, WIĘCEJ, LEXUS

 

Dołącz do programu Lexus More już teraz i korzystaj z przywilejów uczestnika nawet jeśli nie jesteś jeszcze właścicielem Lexusa. Czekać na Ciebie będą m.in. oferty specjalne i bony premiowe.

Skontaktuj się z przedstawicielem programu poprzez poniższy formularz:

Jeśli jesteś już uczestnikiem programu Toyota More nie musisz się ponownie rejestrować. Wystarczy kontakt z infolinią Lexus More dostępną pod numerami telefonów:
 

801 21 21 21  lub (+48) 22 544 11 55

lub pod adresem info@lexusmore.pl 

aby zacząć otrzymywać wiadomości i oferty specjalne ze świata Lexusa.

 • Wygodnie, prosto i skutecznie. Właśnie tak osiągniesz jeszcze więcej w świecie Lexusa. Wystarczy, że wykorzystasz wszystkie możliwości programu Lexus More. W pakiecie korzyści przygotowaliśmy dla Ciebie m.in. dostęp do ekskluzywnych benefitów, ofert specjalnych oraz pierwszeństwa w dostępie do informacji o nowościach ze świata Lexusa.


  Możesz korzystać z przywilejów uczestnika programu i otrzymać specjalny rabat, nawet jeśli jeszcze nie jesteś właścicielem Lexusa, a jedynie rozważasz jego zakup.

KORZYŚCI DLA CIEBIE

PRZEJRZYSTE ZASADY, POLICZALNE KORZYŚCI

 

Ile zyskasz dzięki obecności w programie Lexus More? To może być nawet kilkanaście tysięcy złotych rabatu na Twojego nowego Lexusa. Wystarczy, że połączysz rabat dla lojalnych Klientów z zebranymi punktami More.
Poniżej znajdziesz symulację, dzięki której dowiesz się, na jaki rabat możesz liczyć po 36 miesiącach uczestnictwa w programie.

 • ES 300h 2,5L 218 KM

  Wersja: Business Edition
  Cena katalogowa: 269 500

   

  Rabat za zdobyte punkty More*: nawet 2 700
  Rabat Lexus More dla lojalnego klienta: 5 400
  Łączna korzyść przy zakupie kolejnego Lexusa: nawet 8 100

* 2 700 zł rabatu na zakup nowego Lexua za 135 000 punktów More. Punkty można zdobyć dzięki aktywnemu uczestnictwu w Programie m.in. za zakup ubezpieczenia, akcesoriów lub zdobyć u partnerów Programu.