1. new-cars
  2. Connected services
Szybka nawigacja
APLIKACJA LEXUS LINK

TY WŁĄCZASZ USŁUGI, MY CIĘ WSPIERAMY

Odkryj aplikację Lexus Link i zacznij korzystać z usług łączności Lexus Connected. Od teraz możesz komunikować się ze swoim nowym Lexusem za pomocą telefonu, gdziekolwiek jesteś i dokądkolwiek się wybierasz. Poznaj funkcje aplikacji i w pełni korzystaj z możliwości usług Lexus Connected.

AKTYWUJ USŁUGI LEXUS CONNECTED W 3 PROSTYCH KROKACH

ODKRYJ NOWE MOŻLIWOŚCI

ZDALNE STEROWANIE KLIMATYZACJĄ:
Pozwala ustawić preferowaną temperaturę we wnętrzu Twojego Lexusa, włączyć nawiew na przednią lub tylną szybę samochodu oraz ustawić klimatyzację na planowaną godzinę wyjazdu. Dodatkowo funkcja ta umożliwia podgrzewanie foteli i kierownicy.*

ZDALNE BLOKOWANIE
I ODBLOKOWYWANIE DRZWI:
Gwarantuje stuprocentową wygodę podczas wsiadania i wysiadania z samochodu. Umożliwia dostanie się do pojazdu znajomemu czy rodzinie, gdy sam pozostajesz w większej odległości.**

PRZEWODNIK JAZDY HYBRYDOWEJ:
Dzięki szczegółowej analizie parametrów jazdy w trybie EV oraz przydatnym wskazówkom optymalizuje jazdę autem z napędem hybrydowym. Dodatkowo pokazuje, jaką część dystansu i czasu pokonujesz w trybie EV oraz podpowiada, jak jeździć efektywniej i zmniejszać użycie paliwa.

TY MASZ KONTROLĘ

MÓJ STYL JAZDY:
Analizuje i optymalizuje styl jazdy. Udostępnia statystyki prędkości, odległości oraz czas trwania podróży na przebytych trasach.

STATUS SAMOCHODU:
Informuje o pozostawieniu w samochodzie otwartych drzwi, okien, maski czy rozsuwanego dachu. Wysyła powiadomienie również wtedy, gdy w aucie pozostał inteligentny kluczyk.

ZDALNE URUCHOMIENIE ŚWIATEŁ AWARYJNYCH:
Dzięki niemu zdalnie włączysz światła awaryjne, co w prosty sposób pomoże Ci zlokalizować Twój samochód na parkingu lub w obcym mieście.

DLA TWOJEJ WYGODY

ZNAJDŹ MÓJ SAMOCHÓD:
Pomaga odnaleźć zaparkowane auto, a w razie potrzeby udostępnia jego lokalizację.

TERMINARZ:
Daje możliwość dodawania wydarzeń i powiadomień kalendarzowych dla usług serwisowych, przeglądów technicznych lub ubezpieczenia. Wysyła przypomnienie o terminie obowiązywania gwarancji Twojego Lexusa.

LAMPKI KONTROLNE:
Wyjaśnia znaczenie każdej lampki ostrzegawczej oraz informuje o czynnościach, jakie należy podjąć.

HARMONOGRAM ŁADOWANIA I INNE KORZYŚCI

Aplikacja wskaże Ci poziom paliwa w modelu NX 350h oraz poziom naładowania baterii w modelu 450h+, pokaże aktualny przebieg oraz przypomni, że należy wykonać przegląd. Dodatkowo sprawdzisz w niej także historię serwisową swojego auta.***

Usługa Lexus Link w telefonie komórkowym pozwoli Ci zdalnie zweryfikować poziom naładowania i zasięg Twojego NX 450+ oraz zdecydować, czy akumulator wymaga naładowania. Podczas ładowania w domu możesz również sprawdzić, kiedy samochód będzie w pełni naładowany, siedząc wygodnie w swoim salonie, a nawet ustawić timer, aby upewnić się, że ładowanie zostanie zakończone przed wybraną godziną wyjazdu.

POZNAJ MOŻLIWOŚCI APLIKACJI LEXUS LINK

ZOBACZ JAK KORZYSTAĆ Z APLIKACJI LEXUS LINK

* Opcja harmonogramu oraz podgrzewanie foteli i kierownicy jest możliwe w modelu NX 450h+, w zależności od specyfikacji. Zdalne sterowanie klimatyzacją nie jest dostępne gdy: drzwi będą otwarte, inteligentny kluczyk będzie wewnątrz pojazdu, alarm pojazdu jest włączony, samochód został już zamknięty przyciskiem na kluczyku, poziom naładowania akumulatora jest zbyt niski. Zawsze polegaj na informacjach wyświetlanych w komputerze pokładowym Twojego Lexusa. Lexus nie bierze odpowiedzialności za niepełne lub niedokładne informacje wyświetlane informacji w aplikacji Lexus Link. Podczas korzystania z usług zdalnego sterowania klimatyzacją, prosimy: – Upewnij się, że samochód jest zamknięty i znajduje się w bezpiecznym otoczeniu, a w środku nie znajdują się dzieci ani zwierzęta. – Nie korzystaj z systemu w momencie, gdy pokrywa silnika jest podniesiona lub pojazd jest zaparkowany wewnątrz budynku, w którym nie ma wentylacji. – Używaj funkcji tylko w niezbędnych sytuacjach. Prosimy, szanuj środowisko i minimalizuj emisję szkodliwych substancji oraz hałasu. Zawsze przestrzegaj lokalnych i krajowych przepisów, które mogą ograniczać korzystanie z tych usług w Twojej okolicy (na przykład: niektóre gminy i parki przyrodnicze).

** Podczas używania tej funkcji, prosimy - upewnij się, że w pojeździe nie znajdują się dzieci, osoby niepełnosprawne lub zwierzęta. Pozostawionym bez opieki osobom lub zwierzętom może grozić przegrzanie, odwodnienie lub hipotermia, co może skutkować trwałym uszczerbkiem na zdrowiu lub śmiercią. Lexus nie bierze odpowiedzialności za szkody oraz wypadki, będące skutkiem korzystania z funkcji zdalnego zamykania pojazdu. Użytkownik ponosi wszelkie ryzyko i odpowiedzialność związaną z zablokowaniem/zamknięciem tego pojazdu. Podczas korzystania z funkcji odblokowania należy pamiętać, że może to potencjalnie prowadzić do dostępu do samochodu osób nieuprawnionych. Lexus nie bierze odpowiedzialności za straty materialne oraz wypadki powstałe w wyniku korzystania z funkcjonalności aplikacji. Użytkownik jest świadomy ryzyka oraz konsekwencji, które mogą być następstwem odblokowania samochodu w sytuacji wyżej opisane.

*** Opcja dostępna wyłącznie dla właściciela samochodu.