1. OSB
Szybka nawigacja
REZERWACJA SERWISU ONLINE? DO USŁUG

LEXUS ONLINE SERVICE BOOKING

Online Service Booking

Szanujemy Twój bezcenny czas

Zgodnie z japońską sztuką Omotenashi traktujemy każdego klienta jak gościa w swoim domu. Z jedną różnicą: u nas nie musisz się zapowiadać telefonicznie czy osobiście. Wystarczy, że skorzystasz z rezerwacji usługi serwisowej online, a będziemy gotowi na Twoją wizytę w dogodnym terminie*. 

Wizytę w serwisie Lexusa możesz zarezerwować online gdziekolwiek jesteś i w dowolnej chwili.

JAK ZAREZERWOWAĆ SERWIS ONLINE?

To tak intuicyjne i komfortowe, że nie wymaga żadnych wskazówek

 

Po prostu wybierasz najbliższą stację dilerską. Podajesz niezbędne informacje o swoim Lexusie. Sprawdzasz dostępne terminy oraz orientacyjne koszty usług wraz z ich zakresem*. Rezerwujesz i… gotowe!

POZNAJ ZALETY LEXUS ONLINE SERVICE BOOKING

ONLINE SERVICE BOOKING

SZYBKO I ZE SWOBODĄ

Do skorzystania z Online Service Booking potrzebny jest jedynie dostęp do Internetu i dosłownie chwila na wypełnienie formularza. Sam_a wybierasz, w którym salonie i w jakim terminie serwisanci mają się zaopiekować Twoim Lexusem.
ONLINE SERVICE BOOKING

PEŁNY ZAKRES USŁUG

Czas na przegląd? Naprawę gwarancyjną lub pogwarancyjną? Mechaniczną lub blacharsko-lakierniczą? Test baterii napędu hybrydowego przedłużający gwarancję? Wymianę opon/kół lub ich magazynowanie? Rezerwacją online objęta jest każda usługa serwisowa, jakiej sobie życzysz.
ONLINE SERVICE BOOKING

DOSKONAŁY SERWIS

Legendarna jakość i niezawodność Lexusa dotyczy także naszego serwisu. Wyspecjalizowani technicy zapewniają wyjątkowy poziom obsługi, wykorzystując wyłącznie aktualne oprogramowanie oraz oryginalne części zamienne.
* Szczegółowe warunki i dostępność usługi Lexus Online Service Booking mogą się różnić w zależności od wybranego Autoryzowanego Salonu Dilerskiego. Ceny usług mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Więcej informacji w ASD.