Szybka nawigacja
LEXUS

ONLINE SERVICE BOOKING

Szanujemy Twój bezcenny czas

Rezerwacja wymiany opon lub kół online? Do usług!

Zgodnie z japońską sztuką Omotenashi traktujemy każdego klienta jak gościa w swoim domu. Z jedną różnicą: u nas nie musisz się zapowiadać telefonicznie czy osobiście. Wystarczy, że skorzystasz z rezerwacji wymiany opon lub kół i ich magazynowania online, a będziemy gotowi na Twoją wizytę w dogodnym terminie*. 

Wymianę opon lub kół zarezerwujesz online gdziekolwiek jesteś i w dowolnej chwili.

JAK ZAREZERWOWAĆ WYMIANĘ OPON LUB KÓŁ ONLINE?

To tak intuicyjne i komfortowe, że nie wymaga żadnych wskazówek

 

Po prostu wybierasz najbliższą stację dilerską. Podajesz niezbędne informacje o swoim Lexusie. Sprawdzasz dostępne terminy, rezerwujesz i… gotowe! Uwaga, już wkrótce do rezerwacji dostępny będzie pełny zakres usług serwisu.

ONLINE SERVICE BOOKING

SZYBKO I ZE SWOBODĄ

Do skorzystania z Online Service Booking potrzebny jest jedynie dostęp do Internetu i dosłownie chwila. Sam/a wybierasz, w którym salonie i w jakim terminie serwisanci mają wymienić opony lub koła Twojego Lexusa. Sprawnie i bez kolejek!
ONLINE SERVICE BOOKING

Korzystna wymiana kół

Do sezonowej wymiany opon nie trzeba już dziś nikogo przekonywać. A dlaczego warto rezerwować wymianę całych kół? Poza tym, że usługa trwa krócej, posługiwanie się dwoma kompletami zmniejsza zużycie nie tylko opon, lecz także obręczy i czujników ciśnienia.
ONLINE SERVICE BOOKING

Rezerwacja przechowywania

Magazynowanie opon lub kompletnych kół wymaga odpowiednich warunków i troski (np. przekładania opon w przypadku stosu). Twój czas jest zbyt cenny? Oszczędź go nie tylko na rezerwacji online! Przechowamy Twoje opony i koła z najwyższą dbałością.
* Szczegółowe warunki i dostępność usługi Lexus Online Service Booking mogą się różnić w zależności od wybranego Autoryzowanego Salonu Dilerskiego. Ceny usług mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu k.c. Więcej informacji w ASD.