1. Owners
 2. Connected Services & Multimedia
 3. Apple Car Play & Android Auto
Szybka nawigacja
LEXUS LINK I MULTIMEDIA

APPLE CARPLAY® ANDROID AUTO®

Apple CarPlay i Android Auto umożliwiają sterowanie wybranymi aplikacjami z urządzenia mobilnego na ekranie wyświetlacza multimedialnego samochodu. Integracja ze smartfonem jest łatwa, zapewniając kierowcy dostęp do map (Google/Apple), wiadomości i muzyki, podczas gdy zaawansowane sterowanie głosowe pozwala na bezpieczne wykonywanie połączeń oraz wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych podczas jazdy.

FUNKCJE APPLE CARPLAY I ANDROID AUTO

Apple CarPlay i Android Auto można obsługiwać za pomocą sterowania głosowego Siri lub Asystenta Google, aby uzyskać dostęp do funkcji podłączonego smartfona. Umożliwia to interakcję z telefonem bez konieczności odrywania wzroku od drogi.

Dostęp do tych funkcji można również uzyskać za pośrednictwem ekranu dotykowego w samochodzie Lexus.

Aktywuj funkcję Mapy, a Twój Lexus poprowadzi Cię do celu za pośrednictwem zintegrowanego wyświetlacza na desce rozdzielczej.

Apple CarPlay i Android Auto są kompatybilne z aplikacjami Map innych firm, takimi jak Mapy Google, dzięki czemu możesz korzystać z aplikacji, która najlepiej odpowiada Twoim preferencjom i potrzebom.

Sekcja telefonu Apple CarPlay i Android Auto umożliwia dostęp do książki kontaktów, wybieranie głosowe i przeglądanie historii połączeń.

Dzięki Siri i Asystentowi Google możesz teraz wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe podczas jazdy. Wystarczy powiedzieć Siri lub Asystentowi Google, co chcesz zrobić - wysłać, odpowiedzieć na lub przeczytać wiadomość. System odczytuje na głos wiadomości i komunikaty WhatsApp, dzięki czemu możesz skoncentrować się na prowadzeniu samochodu. Możesz też dyktować wiadomości za pomocą funkcji rozpoznawania głosu.

Apple CarPlay i Android Auto zapewniają Ci dostęp do wszystkich Twoich ulubionych utworów muzycznych z kompatybilnych aplikacji w telefonie, takich jak Apple Music, Google Play, Spotify, Deezer, Tidal i innych. Dostęp do muzyki możesz uzyskać za pomocą ekranu multimedialnego lub prosząc Siri / Asystenta Google o odtworzenie wybranego utworu/playlisty.

Uzyskaj dostęp do wielu aplikacji współpracujących z Apple CarPlay lub Android Auto, obsługujących dźwięk, wiadomości, mapy i głos, takich jak:

 • Whatsapp®
 • Spotify®
 • Google Maps™
 • Google Play Music®
 • Podcasty
 • Audiobooki
 • Wiadomości
 • Pogoda
 • I wiele innych...

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Więcej informacji na temat kompatybilności aplikacji i urządzeń mobilnych możesz znaleźć pod poniższymi linkami: