1. Owners
  2. Connected Services & Multimedia
Szybka nawigacja
LEXUS LINK I MULTIMEDIA

BLUETOOTH®

Wzbogać w łatwy sposób swoje doznania z jazdy, wykorzystując w samochodzie technologię Bluetooth® . Wystarczy połączyć telefon ze swoim Lexusem i urozmaicić w ten sposób każdą podróż zachowując bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem i prowadzenia rozmowy.

POŁĄCZ SWÓJ TELEFON ZA POŚREDNICTWEM BLUETOOTH®

Poprzez sparowanie urządzenia możesz wykonywać połączenia bez angażowania rąk oraz korzystać z wielu funkcji telefonu, bo życie nie kończy się, gdy jesteś w drodze.

SPRAWDŹ KOMPATYBILNOŚĆ SWOJEGO SAMOCHODU Z BLUETOOTH

Aby dowiedzieć się, jakie możliwości oferuje Twój samochód w kwestii połączenia Bluetooth, skorzystaj z naszego narzędzia do weryfikacji zgodności komunikacji znajdującego się poniżej.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA DOTYCZĄCE BLUETOOH

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące technologii Bluetooth w Twoim pojeździe, zapoznaj się z poniższymi FAQ lub skontaktuj się z Autoryzowanym Dilerem Lexusa.

Bluetooth pozwala na bezprzewodową komunikację krótkiego zasięgu. Wykorzystuje określoną częstotliwość radiową do przesyłania danych. Łączność Bluetooth stanowi bezpieczny sposób wymiany danych i można z niej korzystać we wszelkiego rodzaju urządzeniach, począwszy od telefonów komórkowych po aparaty cyfrowe.

1. Rozpocznij od włączenia funkcji Bluetooth w swoim urządzeniu mobilnym.

2. Będąc we wnętrzu swojego Lexusa, mając nogi zdjęte z pedałów a dźwignię zmiany biegów w pozycji „PARK”, naciśnij raz przycisk „POWER”, aby włączyć system audio i multimedialny.

3. Aby wyświetlić ekran menu, po aktywacji systemu naciśnij przycisk „MENU” znajdujący się na centralnej konsoli.

4. Za pomocą zdalnego kontrolera dotykowego wybierz opcję „SETUP” > „BLUETOOTH” > „ADD DEVICE” i wybierz swoje urządzenie z dostępnej listy.

5. Aby zakończyć konfigurację postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie Twojego urządzenia. Możesz zostać poproszony o wprowadzenie kodu w celu potwierdzenia tożsamości telefonu albo połączenie może zostać nawiązane automatycznie.

6. Po podłączeniu urządzenia należy wrócić do menu ustawień „BLUETOOTH” i wybrać połączenie jako telefon, odtwarzacz audio lub oba.

7. Po sparowaniu urządzenia z Twoim Lexusem, będzie ono automatycznie rozpoznawane przez Twój samochód – aby nawiązać połączenie wystarczy włączyć Bluetooth w urządzeniu.

8. Po podłączeniu smartfona można łatwo i bezpiecznie wykonywać połączenia, a także odtwarzać treści audio z telefonu lub tabletu poprzez skorzystanie z menu „AUDIO” pokładowego systemu multimedialnego.

Jeśli nadal napotykasz trudności, zanim skontaktujesz się z Autoryzowanym Dilerem Lexusa w celu uzyskania dalszej pomocy, sprawdź poniższe informacje.

1. Sprawdź, czy Twój telefon jest kompatybilny z Lexus Bluetooth, stosując się do metody opisanej powyżej.

2. Sprawdź, czy telefon lub pojazd nie wykrywa innego urządzenia. Wybierz „Settings”, a następnie „Bluetooth”, po czym „Add phone”, aby upewnić się, że Twój pojazd rozpoznaje oba urządzenia jako zaufane.

3. Usuń tymczasowo jedno z urządzeń, jeśli nie jest możliwe wykrycie ich obu.