1. Owners
 2. Maintenance
 3. Hybrid Health Check
Szybka nawigacja
SERWIS ORAZ PRZEGLĄD

TEST BATERII NAPĘDU HYBRYDOWEGO

Wykorzystaj w pełni możliwości swojego hybrydowego Lexusa dzięki corocznemu testowi akumulatora napędu hybrydowego u Autoryzowanego Dilera Lexusa. Test baterii napędu hybrydowego ma na celu zapewnienie Twojemu pojazdowi zachowanie optymalnych osiągów i potwierdzenie stanu akumulatora napędu hybrydowego.

PIONIERZY W DZIEDZINIE NAPĘDU HYBRYDOWEGO

Jako pionierzy w dziedzinie napędu hybrydowego, czujemy na sobie odpowiedzialność, by Twój hybrydowy Lexus działał tak efektywnie, jak to tylko możliwe. Dlatego właśnie oferujemy test baterii napędu hybrydowego. Chcemy, żeby Twój Lexus osiągał najwyższy poziom wydajności.

EKSPERCI W DZIEDZINIE TECHNOLOGII HYBRYDOWEJ

Lexus jest pionierem w dziedzinie technologii napędów hybrydowych, dlatego podczas serwisowania hybrydy najlepiej powierzyć ją w ręce zaufanych specjalistów Autoryzowanego Dilera Lexusa. Nasi technicy ukończyli wysoko ceniony program certyfikowanego szkolenia Lexus i są powszechnie uznanymi ekspertami. Posiadają aktualną wiedzę w zakresie wszystkich aspektów technologii hybrydowej i są w pełni przeszkoleni w użytkowaniu najbardziej zaawansowanych urządzeń i systemów.

 • TEST AKUMULATORA NAPĘDU HYBRYDOWEGO

 • Coroczny test baterii napędu hybrydowego Twojego pojazdu to doskonały sposób, aby upewnić się, że system działa w sposób optymalny pod względem wydajności. Poddamy ocenie cały układ hybrydowy Lexusa, sporządzając obszerny raport zawierający wszystkie informacje potrzebne do określenia jego stanu. Jeśli jakakolwiek część układu będzie wymagała pracy lub udoskonalenia, zostanie to omówione wraz z określeniem zalecanych dalszych kroków.

  1. KONTROLA AKUMULATORA HYBRYDOWEGO
      System przeanalizuje wydajność akumulatora hybrydowego.
  2. KONTROLA UKŁADU NAPĘDOWEGO
      System przeanalizuje wydajność układu napędowego.
  3. KONTROLA UKŁADU CHŁODZENIA
      System przeanalizuje wydajność układu chłodzenia.

 • SPOKÓJ DUCHA

 • Coroczny test baterii napędu hybrydowego kończy się certyfikatem wykonania testu, dającym pełną informację o stanie akumulatora napędu hybrydowego.

 • PRZEDŁUŻENIE GWARANCJI NA AKUMULATOR NAPĘDU HYBRYDOWEGO

 • Elementy napędów hybrydowych Lexus są standardowo objęte gwarancją przez okres 5 lat lub do 100 000 przejechanych kilometrów. Po pomyślnym przejściu testu baterii napędu hybrydowego, otrzymasz roczne (lub liczące 15 000 km) przedłużenie gwarancji na akumulator napędu hybrydowego oraz certyfikat dołączony do dokumentacji serwisowej. Okres ten może być corocznie przedłużany do maksymalnie 10 lat od daty pierwszej rejestracji pojazdu. Oznacza to spokojną jazdę przez okres 10 lat ze świadomością, że na wypadek mało prawdopodobnej konieczności naprawy, Twój Lexus będzie zawsze pod opieką ekspertów.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA DOTYCZĄCE HYBRYDY

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przeglądu hybrydy, zapoznaj się z poniższymi FAQ lub skontaktuj się z Autoryzowanym Dilerem Lexusa.

 • Zdecydowanie nie. Elementy napędu hybrydowego są praktycznie bezobsługowe. Elementy eksploatacyjne (np. klocki i tarcze hamulcowe) wymienia się znacznie rzadziej niż w przypadku samochodów z konwencjonalnym napędem. Niektóre, awaryjne elementy w ogóle nie występują w hybrydowych układach napędowych, np. sprzęgło, rozrusznik, alternator.

  Regularny przegląd to pewność, że Twój Lexus jest w najlepszym możliwym stanie. Skontaktuj się z Autoryzowanym Dilerem Lexusa, aby dowiedzieć się szczegółów na temat planu przeglądów okresowych.

  Skontaktuj się z Autoryzowanym Dilerem Lexusa i umów się na test baterii napędu hybrydowego w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

  Raport z testu baterii napędu hybrydowego to szczegółowa ocena Twojego samochodu oraz stanu akumulatora napędu hybrydowego. Zachowaj raport, aby móc sprawdzić, kiedy należy przeprowadzić kolejny test baterii napędu hybrydowego.

 • Akumulatory hybrydowe Lexus są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami oraz zaprojektowane tak, aby działać jak najdłużej. Na ich żywotność wpływ ma sposób użytkowania, nawyki jazdy, a także regularnie wykonywane przeglądy. Akumulatory hybrydowe Lexus mogą być sprawne tak długo, jak sam samochód, co sprawia, że hybryda stanowi jedną z najbardziej niezawodnych opcji pojazdów na nadchodzące lata.

  Lexus wierzy i inwestuje w technologię hybrydową od 2004 roku, z dumą rozwijając specjalistyczną wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Każda samoładująca się hybryda marki Lexus jest projektowana z wykorzystaniem najnowszych innowacji, aby łączyć troskę o środowisko z czystą przyjemnością płynącą z jazdy. Dzięki szerokiej gamie luksusowych modeli hybrydowych dostępnych na rynku, dopasowanie technologii hybrydowej do Twojego stylu życia jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.