1. Owners
  2. Maintenance
  3. Vehicle service
Szybka nawigacja
SERWIS ORAZ PRZEGLĄD

SERWIS LEXUS

Oferujemy usługi zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej zadbać o potrzeby Twoje oraz Twojego Lexusa. W marce Lexus troszczymy się o każdego Lexusa, niezależnie od wieku i przebiegu.

BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE

Członkowie naszego zespołu będą przez cały czas zachowywać bezpieczny dystans społeczny, a Twój pojazd zostanie w pełni odkażony przed rozpoczęciem usługi i po jej wykonaniu. Nie będzie potrzeby bezpośredniego dotykania klamek drzwi ani innych powierzchni. Wszelkie płatności i dokumentacja zostaną również zdigitalizowane, aby uniknąć niepotrzebnego kontaktu. Przez cały czas dostępny będzie żel do dezynfekcji rąk.

 

 

POZOSTAŃ W DOMU

Jeśli nie masz pewności, czy odwiedzić naszych sprzedawców, możemy odebrać pojazd i dostarczyć go do Twojego domu. Również w tym przypadku pojazd będzie w pełni odkażony przy odbiorze i dostawie.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z SERWISU MARKI LEXUS

Nasz zespół wyszkolonych techników i serwisantów zapewni wyjątkowy poziom obsługi, aby Twój Lexus funkcjonował na najwyższym poziomie.

To lata doświadczenia w dziedzinie mechaniki i godziny szkoleń technicznych sprawiają, że nasi technicy są tak wysoce wykwalifikowani. Wpływa na to także ich poświęcenie dla marki oraz dogłębna znajomość każdego modelu z gamy Lexusa. Gwarantujemy, że dzięki regularnym szkoleniom z zakresu inżynierii i technologii nasi technicy posiadają zawsze aktualną i bezkonkurencyjną wiedzę.

Części Lexus są projektowane i produkowane z taką samą dbałością o szczegóły jak nasze samochody, a także poddawane przez naszych inżynierów codziennym próbom i testom. Jesteśmy przekonani, że stosowanie oryginalnych części zamiennych Lexus zapewni pełną sprawność oraz niezawodność Twojego Lexusa na lata. 

Odpowiednie narzędzia diagnostyczne mają kluczowe znaczenie w umożliwieniu Ci jak najszybszego powrotu na drogę. Test diagnostyczny zapewnia błyskawiczną i dokładną ocenę pojazdu, a także pozwala odnaleźć przyczynę wszelkich problemów. Dzięki oryginalnym aktualizacjom oprogramowania używanego w narzędziach diagnostycznych Lexus, można mieć pewność, że pojazd znajduje się w optymalnej kondycji. Twój Autoryzowany Diler Lexusa posiada sprzęt diagnostyczny i narzędzia zaprojektowane specjalnie dla Twojego samochodu.

Wizualna kontrola bezpieczeństwa Lexus jest kontrolą przeprowadzaną przez technika Lexusa, który sprawdza wszelkie kluczowe komponenty Twojego samochodu. Obejmuje to opony, układ kierowniczy, hamulce, światła, nadwozie, układ wydechowy i poziom płynów. Po zakończeniu otrzymasz raport z wizualnej kontroli bezpieczeństwa, w którym zaznaczone zostaną wszelkie prace wymagające pilnego wykonania oraz informacje na temat tych, których wykonanie może być wymagane w najbliższej przyszłości.

Ten kompleksowy test przeprowadzany jest przez wykwalifikowanego technika, który sprawdza cały system hybrydowy, a następnie sporządza szczegółowy pisemny raport, potwierdzając stan akumulatora napędu hybrydowego. Pomyślne zakończenie testu pozwala na przedłużanie gwarancji na akumulator napędu hybrydowego aż do 10 lat.