1. Owners
  2. Maintenance
  3. Vsa
Szybka nawigacja
SERWIS ORAZ PRZEGLĄD

VIDEO SERVICE ADVISOR

Nowa usługa dla właścicieli samochodów marki Lexus. Dzięki niej możesz zdalnie uczestniczyć w wizycie serwisowej i zdecydować, które usługi mają zostać wykonane, a my zajmiemy się całą resztą. Używamy naszej wiedzy, by troszczyć się o Twój komfort.

NASZA WIEDZA, TWÓJ KOMFORT

Video Service Advisor to dowód na to, że zawsze staramy się iść o krok dalej i dawać Klientom więcej niż oczekują. Usługa umożliwi Ci zarządzanie wizytą serwisową bez konieczności wychodzenia z domu. Zajmiemy się Twoim samochodem kompleksowo: przeprowadzimy szczegółową diagnostykę i przygotujemy nagranie przedstawiające zakres usług serwisowych, które powinny zostać wykonane. Wyślemy film do Ciebie i będziemy czekać na Twoje potwierdzenie.

MY PROPONUJEMY, TY DECYDUJESZ

W przygotowanym przez nas nagraniu zobaczysz wszystkie podzespoły, które będą wymagały ingerencji. W filmie nasz doradca serwisowy przedstawi Ci również kosztorys, a Ty możesz w prosty sposób zaakceptować wybrane usługi oraz wycenę. To wszystko. Po zatwierdzeniu usług możesz wciąż delektować się wolnym czasem, podczas gdy my zajmiemy się realizacją zlecenia. Po jego wykonaniu możesz odebrać samochód z serwisu lub skorzystać z usługi door-to-door. Wszystko dla Twojej wygody.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wykonanie wszystkich usług serwisowych, czy tylko na niektóre z nich, możesz być pewien ich najwyższej jakości. Twój Lexus będzie w dobrych rękach — zajmą się nim nasi wykwalifikowani technicy, którzy korzystają wyłącznie z oryginalnych części zamiennych.