1. Owners
  2. Premium wheels
Szybka nawigacja
SERWIS I AKCESORIA

WSZYSTKO O KOŁACH PREMIUM

Koła zimowe Lexus zostały zaprojektowane, by zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twoim pasażerom. Kompletne koła doskonałej jakości pozwolą Ci dotrzeć do celu w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach, dadzą Ci pewność prowadzenia oraz zapewnią bezpieczne hamowanie.

Samochody marki Lexus mają doskonałe parametry i zapewniają wyjątkowy komfort podróżowania. By w pełni się tym cieszyć, Lexus oferuje opony oraz zestawy kół perfekcyjnie dostosowane do warunków, w których podróżujesz, aby zapewnić Tobie i Twoim pasażerom najwyższy poziom osiągów i ochrony. Zalecamy wybór tylko oryginalnych obręczy kół oraz czujników ciśnienia, które zostały opracowane specjalnie dla Twojego Lexusa.

Każdy samochód Lexusa projektowany jest z wyjątkowym zaangażowaniem i dbałością o detale. Dotyczy to także kół - ich stylistyka jest perfekcyjnie dopasowana do wyglądu samochodu marki premium.

JAK DOBRAĆ KOŁA ?

Odpowiednio dopasowane koła zimowe premium spełniają wiele ważnych funkcji. To od nich zależy:
• przyczepność,
• prowadzenie na mokrej i suchej nawierzchni,
• komfort jazdy,
• poziom hałasu,
• stabilność przy wysokiej prędkości,
• spalanie paliwa.

Aby skorzystać z pomocy doradcy przy wyborze idealnych kół zimowych, skontaktuj się z Autoryzowanym Dilerem Lexusa. W serwisie nie tylko dobierzemy koła perfekcyjnie dopasowane do Twojego Lexusa, ale przekażemy też fachową wiedzę na ich temat. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i podsuniemy wskazówki, które mogą okazać się przydatne podczas użytkowania, a dzięki odpowiednim kołom zimowym Twój samochód zawsze będzie sobie dobrze radził w trudnych, zimowych warunkach.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOŁA PREMIUM?

 

  • Oryginalna obręcz i czujniki zgodne z homologacją samochodu gwarantują bezpieczeństwo i spełniają wszystkie wymagane parametry.

    Wypełnienie azotem sprawia, że ciśnienie w oponach jest stałe, bez względu na temperaturę. Czujnik ciśnienia Lexus dodatkowo monitoruje jego odpowiednie parametry.

    Powłoka ochronna Lexus ProTect, którą pokryte są wszystkie nasze koła zimowe, znacząco ułatwia utrzymanie obręczy w czystości i chroni przed niekorzystnymi czynnikami na drogach.

    Wymiana kół zajmuje mniej czasu i jest tańsza niż wymiana opon. Ryzyko uszkodzenia komponentów również jest ograniczone.

    Bezpieczna wymiana kompletnych kół zimowych nie zagraża uszkodzeniem obręczy, czujnika ciśnienia ani opony.

KOŁA PREMIUM POZA SEZONEM

W Lexusie troszczymy się o Twoje koła zimowe również między sezonami. Po wymianie w serwisie zostają one dokładnie umyte i zakonserwowane wysokiej jakości preparatami, które zapobiegają uszkodzeniom. Koła zimowe przechowujemy w odpowiednich warunkach atmosferycznych, na dedykowanych stojakach. Dzięki temu po kilku miesiącach, gdy przychodzi czas na sezonową wymianę, są w doskonałym stanie.

AKCESORIA UZUPEŁNIAJĄCE

Łańcuchy

Warunki na trasie mogą być naprawdę trudne. Bądź na to gotowy - wypożycz łańcuchy Pewag, które pozwolą Ci pokonać zaśnieżone fragmenty trasy. Szybko i łatwo je zamontujesz, a Twoje koła zyskają znakomitą przyczepność. W celu dobrania łańcuchów śniegowych do swojego modelu Lexusa skontaktuj się z Autoryzowanym Dilerem Lexusa.

PEWAG SERVO:
• Znakomita przyczepność oraz wysoki komfort montażu i użytkowania.
• Innowacyjna, opatentowana technologia Servo z systemem automatycznego napinania łańcuchów bez konieczności ręcznego dociągania.
• W celu ochrony felg zewnętrzne elementy łańcuchów napinających zostały zaopatrzone w plastikowe nakładki z logo Pewag.
• Łańcuchy posiadają wymagane atesty.

Uwaga! Przed założeniem łańcuchów należy zapoznać się z instrukcją obsługi samochodu. W przypadku niektórych rodzajów ogumienia łańcuchy nie będą mogły być stosowane.

Pełny wybór kół zimowych do Twojego Lexusa oraz ich wizualizacje na sylwetce auta znajdziesz w konfiguratorze kół zimowych Lexusa.