1. Owners
  2. Warranty & insurance
  3. Roadside assistance
Szybka nawigacja
GWARANCJA

POMOC DROGOWA +48 22 647 0 647

W jakiejkolwiek części Europy się znajdziesz, nasze kompleksowe programy pomocy drogowej i służby udzielające pomocy w nagłych wypadkach zadbają o to, abyś każdy kilometr pokonał, nie musząc się o nic martwić.

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ, GDZIEKOLWIEK MASZ BYĆ

Jeśli kiedykolwiek potrzebna Ci będzie pomoc, nasz program pomocy w Europie jest do Twojej dyspozycji, gdy tylko doświadczysz awarii na terenie tego kontynentu. Bez względu na cel Twojej podróży, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś do niego dotarł. Lexus Euro Assistance 24 oferuje pomoc drogową marki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 52 tygodnie w roku.

Lexus Euro Assistance to prestiżowy program pomocy drogowej stworzony po to, abyś w każdym europejskim kraju podczas podróży czuł się komfortowo i bezpiecznie. W przypadku jakichkolwiek problemów (awarii lub wypadku) zadzwoń pod numer +48 22 647 0 647. W ramach Lexus Euro Assistance możesz skorzystać z usługi: naprawa na miejscu, holowanie, zakwaterowanie w hotelu, wynajęcie samochodu zastępczego, kontynuacja podróży/powrót do domu, kierowca zastępczy, odprowadzenie pojazdu oraz dostawa części.

01

Organizacja zakwaterowania w hotelu w nagłych wypadkach

Jeśli jesteś z dala od domu, znajdziemy dla Ciebie nocleg.
02

Dedykowany kierowca w przypadku braku możliwości prowadzenia pojazdu

Kierowca dopilnuje, abyś bezpiecznie dotarł do celu podróży, jeśli źle się czujesz lub jesteś kontuzjowany.
03

Organizacja pomocy drogowej w razie potrzeby

Zapewnimy pomoc drogową lub wsparcie w razie awarii, aby umożliwić Ci kontynuowanie podróży.