1. Owners
  2. Warranty & insurance
  3. Ubezpieczenia
Szybka nawigacja
GWARANCJA

PROGRAM UBEZPIECZEŃ

Szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych autoryzowanej sieci dilerskiej Lexus powstał z myślą o kompleksowej opiece i ochronie każdego samochodu Lexus i jego użytkowników. Zapoznaj się z możliwościami skonfigurowania ubezpieczenia dopasowanego do Twoich potrzeb.

SKONFIGURUJ UBEZPIECZENIE

W Lexusie zawsze staramy się wyprzedzać oczekiwania Klientów. Teraz posiadaczom wyjątkowych samochodów marki Lexus chcielibyśmy zaproponować możliwość wyboru ubezpieczenia najlepiej dopasowanego do potrzeb. Zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego bądź telefonicznego z Dilerem Lexusa. W ten sposób będziemy mogli zaprezentować Ci możliwość porównania parametrów ofert i wyboru spośród nich tej, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Formalności załatwisz również bez wychodzenia z domu.

Skorzystaj z nowej usługi i zyskaj

  • Szerokie spektrum firm ubezpieczeniowych w jednym miejscu
  • Możliwość porównania ofert i wybór najlepszej dla Ciebie
  • Wiele opcji ubezpieczeń
  • Profesjonalne doradztwo
  • Wariant polisy elektronicznej
  • Płatność przelewem, możliwość rozłożenia na raty

UBEZPIECZENIE AUTO SZYBA

Wykupienie tej opcji nie tylko gwarantuje wymianę uszkodzonej szyby na oryginalną szybę Lexus, ale również nie powoduje utraty zniżki w ubezpieczeniu AC przy kontynuacji tego ubezpieczenia w kolejnym roku.

Wszystkie podane na stronie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Program Ubezpieczenia Toyoty prowadzony jest w ramach indywidualnego ubezpieczenia Klienta. Toyota Central Europe sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (importer) nie prowadzi działalności ubezpieczeniowej w rozumieniu ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o działalności ubezpieczeniowej (Dz.U. z 2013, poz. 950). Szczegółowe informacje o Programie są dostępne w Autoryzowanych Serwisach Toyoty i na niniejszej stronie www. Warunki Programu Ubezpieczenia Toyoty oraz zakres ochrony ubezpieczeniowej zostały opisane w Warunkach Ubezpieczenia poszczególnych zakładów ubezpieczeń.