Szybka nawigacja
PARTNERSTWO

LEXUS × ATP TOUR

W 2023 r. Lexus podpisał długoterminową umowę ze Stowarzyszeniem Tenisistów Zawodowych ATP jako Oficjalny Partner Motoryzacyjny i Partner Premium ATP Tour.

PARA DEBLOWA: LEXUS × ATP TOUR


 

Marki Lexus i ATP Tour łączą wspólne wartości: innowacyjność, przekraczanie granic w dziedzinie osiągów oraz dążenie do doskonałości. Klienci oraz Fani są dla nich zawsze najważniejsi. Obie organizacje stawiają sobie też za cel dostarczanie niezapomnianych wrażeń.

OBSERWUJ LEXUS ATP HEAD2HEAD

LEXUS ATP HEAD2HEAD: GRA W PODCHODY

OD TEJ STRONY ICH NIE ZNAŁEŚ

Lexus stał się sponsorem serwisu ATP Head2Head, dzięki któremu entuzjaści tenisa mogą śledzić najbardziej ikoniczne rywalizacje ATP Tour. Szczególnie zaskakujące są reportaże wideo z serii „Gra w podchody”, w których tenisiści konkurują poza kortem.

Pierwszy odcinek jest już dostępny. Wkrótce ukażą się drugi i trzeci.

EUROPEJSKIE TURNIEJE W 2023 R.

Od chwili ogłoszenia partnerstwa Lexus został już sponsorem wielu ekscytujących turniejów ATP,
takich jak ATP 500 Cinch Championships i ATP 250 Rothesay International w Wielkiej Brytanii, ATP 500 Hamburg European Open w Niemczech, ATP 250 Generali Open w Austrii, ATP 250 Astana Open w Kazachstanie oraz innych. Marka była intensywnie obecna zarówno w obiektach sportowych, jak i w mediach.

Końcówka sezonu zapowiada się równie ekscytująco. Lexus został sponsorem turnieju ATP 1000 Paris Rolex Masters, który odbędzie się od 30 października do 5 listopada. Punktem kulminacyjnym rozgrywek w 2023 r. będą finały Nitto ATP w Turynie w dniach od 12 do 19 listopada.

W ramach tego wydarzenia Lexus zaprezentuje flotę 45 zelektryfikowanych modeli,
w tym całkowicie elektrycznego Lexusa RZ 450e, UX-a 300e, a także auta hybrydowe i hybrydy typu plug-in.

LEXUS × ATP TOUR

GEM. SET. ELEKTRYCZNOŚĆ.

Tenis i Lexus. Cóż za spektakularna wymiana! Przygotowania, wysiłek i chwile, które sprawiają, że serce przyspiesza.

LEXUS × ATP TOUR

SPRAWDŹ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Aby dowiedzieć się więcej o długofalowym partnerstwie Lexusa i ATP Tour, zapoznaj się z pełną informacją prasową. Odkryj modele marki Lexus, oglądaj spektakularne turnieje i obserwuj, jak rozwija się współpraca Lexusa i ATP Tour.