1. Discover Lexus
Szybka nawigacja
WPROWADZENIE

ODKRYJ LEXUSA

Lexus kieruje się czytelną wizją przyjemności z jazdy, która ma być owocem wspaniałych wrażeń i doświadczeń. Dążymy do personalizacji luksusu w każdym aspekcie, od intuicyjnych, supernowoczesnych technologii Lexus Electrified po perfekcyjnie zrealizowane, pionierskie wzornictwo.

HISTORIA LEXUSA

Historia Lexusa rozpoczęła się od ambicji, by zachwycać i zdumiewać. Pierwszym wyzwaniem, jakie postawiono przed zespołem nowej marki Lexus, było stworzenie luksusowego sedana, który byłby doskonalszy od samochodów najlepszych światowych marek premium. Dziś, trzydzieści lat później, Lexus jest wciąż niepowstrzymany.

Od inspirujących samochodów koncepcyjnych po innowacyjne detale naszych projektów — w historii Lexusa nie ma przypadków. Stawiamy człowieka na pierwszym miejscu, łącząc delikatność rzemiosła Takumi z japońską kulturą Omotenashi, której istotą jest przewidywanie potrzeb gości, a w tym przypadku — użytkowników i klientów.
  
Z naszej ambicji, by zachwycać i zdumiewać, wynika zdolność Lexusa do kreowania wyjątkowych doświadczeń, która kryje się pod hasłem

Experience Amazing”.