POZNAJ NOWY CROSSOVER LEXUSA

Od śmiałego przodu z charakterystycznym, ostro wyeksponowanym wrzecionem Lexusa, poprzez sportową sylwetkę całego pojazdu, aż po bezkompromisowy pomysł na tylną część nadwozia — twórcy zupełnie nowego Lexusa UX dowiedli, że można zaprojektować crossovera według zupełnie nowych zasad. Wnętrze budzi nie mniejsze emocje, a jego koncepcja stylistyczna — inspirowana tradycyjnymi japońskimi werandami „engawa” — zaciera granice między tym, co wewnątrz, a tym, co wokół. Otwarte, a zarazem bezpieczne środowisko kabiny Lexusa UX uwzględnia potrzeby kierowcy i sprawia, że każdy poczuje się jak w domu.

 • 
 

 
  UX Optimum dsktp

  PROMOCJA

  UX 200 OPTIMUM

  ✓ Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna
  ✓ Pakiet Lexus Safety System+ 2
  ✓ Reflektory przednie LED
  ✓ Kamera cofania
  ✓ 18'' felgi aluminiowe
  ✓ Podgrzewane fotele przednie

  Cena katalogowa: 166 000 zł
  Cena wyprzedażowa: 129 900 zł lub już od 1318 zł netto/mies.
  Rabat wyprzedażowy: 36 100 zł

  Podana rata nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie zawiera ceny lakieru  metalizowanego. Miesięczna rata netto Leasingu SMARTPLAN uwzględnia wkład własny 10% wartości samochodu, okres leasingu 36 m-cy z limitem kilometrów 30 000 km.
  Kalkulacja z dn. 17.12.2019. Promocja dotyczy samochodów z roku produkcji 2019 i obowiązuje do wyczerpania zapasów.

 • 
 

 
  Background UX key features 06 19
  • Zwinność hatchbacka

   Jak na nowoczesnego crossovera przystało, UX zapewnia swojemu kierowcy doskonałą widoczność i pozycję dającą poczucie panowania nad sytuacją. Niskie położenie środka ciężkości i sztywność konstrukcji przekładają się na dynamiczne i precyzyjne właściwości jezdne Lexusa UX, co w przypadku samochodu klasy SUV jest niezwykłą rzadkością. Dodatkowo na stabilność przy wysokich prędkościach oraz odporność na boczne podmuchy wiatru korzystnie wpływają unikalne stabilizatory aerodynamiczne, które subtelnie wkomponowano w nadkola i tylne światła.

  • Lepsze osiągi

   Lexus UX oferowany jest w dwóch wersjach różniących się rodzajem napędu. Jeden z nich to samoładujący elektryczny napęd hybrydowy Lexusa o mocy 184 KM, który czołową w tej klasie oszczędność łączy z niezwykłą dynamiką i elastycznością. Dostępny jest także silnik benzynowy o mocy 171 KM, który chętnie przyspiesza, zapewnia wystarczającą moc i oszczędnie gospodaruje paliwem.

  • Innowacyjne technologie

   Układ składający się z czterech kamer, tworzy obejmujący pełne 360° widok samochodu i jego otoczenia z lotu ptaka na dużym ekranie o przekątnej 10,3 cala. Bezprzewodowa ładowarka zgodna ze standardem Qi pozwala zapomnieć o uciążliwych kablach — aby uzupełnić energię w różnych urządzeniach, na przykład smartfonach, wystarczy tylko położyć je na ładowarce.

  • Większe bezpieczeństwo

   Lexusa UX wyposażono w udoskonalony system bezpieczeństwa Lexus Safety System +2, który obejmuje wszechstronny zestaw rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa czynnego, w tym technologię wykrywania pieszych i rowerzystów.

  • Wyśmienita jakość wykonania

   Nasi mistrzowie „Takumi” stworzyli luksusowe i niebanalne wnętrze kabiny Lexusa UX, w której stosuje się materiały o najwyższej jakości. Fotele z tapicerką z gładkiej skóry zdobi kunsztowny wzór perforacji oraz tradycyjny japoński haft Sashiko.

 • 
 

 
  UX Exec Image

  PROMOCJA

  PAKIET EXECUTIVE

  Listwa ozdobna dolnego zderzaka i drzwi.

  CENA: 7 000 PLN  
  RABAT: 5 100 PLN 
  CENA PROMOCYJNA: 1 900 PLN
  UX EXECUTIVE
  Dodatkowo specjalna promocja na komplet kół zimowych 18” 
  w cenie 9 900 PLN*

  Koła zimowe UX 18” składają się z:
  – oryginalnych obręczy zgodnych z homologacją samochodu
  – opon zimowych premium, typu run-flat
  – oryginalnych czujników ciśnienia
  – opony są napełnione azotem oraz pokryte powłoką ochronną Lexus ProTect

  UX EXECUTIVE

  *Cena uwzględnia rabat 1 000 PLN. Specjalna promocja dostępna wyłącznie z pakietem Executive

LEXUS Z SAMOŁADUJĄCYM SIĘ NAPĘDEM HYBRYDOWYM

HYBRYDA, KTÓRA SAMA SIĘ ŁADUJE

Ta hybryda sama się ładuje. Nigdy nie trzeba jej nigdzie podłączać, a przez połowę czasu może działać w trybie elektrycznym. Akumulator ładowany jest w trakcie jazdy. A gdy się zatrzymujesz lub zwalniasz, układ hamowania regeneracyjnego potrafi odzyskać jeszcze więcej energii.

WYBIERZ SWÓJ KOLOR

Dopasuj UX do swoich wymagań, poszukaj swojego nowego ulubionego koloru lub kontynuuj odkrywanie cech modelu.

Dotknij samochodu, aby się obrócić

UX 200 Elegance / Black

DOŚWIADCZ UX

 • DOŚWIADCZ UX

  Przedstawiony model jest tylko przykładowym obrazem.


 

 
  Connect to the future 1920x1080 hero picture

NA MIARĘ PRZYSZŁOŚCI

Połącz swojego Lexusa z siecią. Lexus Link to aplikacja mobilna, która oferuje dostęp do pakietu usług, takich jak znajdowanie samochodu, prowadzenie na ostatnim odcinku trasy (Last Mile Guidance), planowanie podróży czy elektroniczne przypomnienia o serwisie.

App Store Google Play

 

 
  2019 lexus ux sunrise to sunrise campaign banner

OD ŚWITU DO ŚWITU

24-GODZINNA PODRÓŻ PRZEZ MIASTO W LEXUSIE UX

Dzięki interaktywnemu zegarowi dowiesz się, dlaczego Lexus UX to idealny samochód do całodziennej eksploracji miasta.

LEXUS CONNECTED CARS

Dzięki aplikacji Lexus Link o swoim samochodzie wiesz wszystko. Poznaj gamę zawsze dostępnych funkcji, które przynoszą spokój ducha oraz oszczędność czasu i pieniędzy.


 

 
  2019 lexus connected services bg cover

ODKRYJ MOŻLIWOŚCI LEXUSA UX

POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

ZARZĄDZANIE PODRÓŻĄ

SAMOŁADUJĄCY ELEKTRYCZNY NAPĘD HYBRYDOWY


 

 
  2018 lexus ux ar banner hybrid 1920x1920 v2

NOWE HORYZONTY

UX – WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

Podziwiaj pełnowymiarowe wnętrze i nadwozie UX pod każdym kątem w wysokiej rozdzielczości i dowiedz się, dlaczego nowy Lexus UX jest doskonale przygotowany do dynamicznego miejskiego stylu życia.

* Nota prawna

Promocja „Leasing 100%” dotyczy umów Standard Leasingu zawierających sumę rat leasingowych w wysokości do 100,1%. Dokładne szczegóły promocji w tym warunki skorzystania z promocji dostępne są u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. Promocja obejmuje samochody z rocznika produkcji 2019 i obowiązuje do dnia 30.04.2020 lub do wyczerpania zapasów. Podana cena dotyczy modelu UX 200 wersji Elegance z Pakietem Optimum (bez nawigacji GPS) i nie zawiera ceny lakieru metalizowanego.