WRÓĆ DO INTERAKTYWNEGO ZEGARA

WNĘTRZE

WYSZUKANY KOMFORT

Zasiądź wygodnie w nowym Lexusie UX, w którym wszystko masz pod ręką. Z ergonomicznie zaprojektowanych elementów sterowania korzysta się z łatwością.

WNĘTRZE

WYGODNIEJSZA POZYCJA ZA KIEROWNICĄ

Miejsce kierowcy zaprojektowano z myślą o zapewnieniu wygodnej pozycji i łatwego dostępu do elementów sterujących. Zaawansowane rozwiązania dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa oraz całkowitej swobody.

WNĘTRZE

PRAWDZIWIE JAPOŃSKA ATMOSFERA

Elementy ozdobne panelu przyrządów są inspirowane strukturą japońskiego papieru znanego jako „washi” — obecnego w każdym tradycyjnym japońskim domostwie — wprawiając kierowcę i pasażerów w wyjątkowy nastrój spokoju i ciepła. Panel przyrządów może również być wykończony wysokiej klasy materiałem przypominającym skórę.

WNĘTRZE

INTUICYJNA OBSŁUGA

Rzut oka na wyświetlacz systemu multimedialnego o przekątnej 10,3 cala pozwala szybko sprawdzać na bieżąco aktualizowane informacje, które są prezentowane w czytelny i przejrzysty sposób. Przyciski sterujące systemem audio można wygodnie obsługiwać, kładąc dłoń na specjalnej podpórce.

WNĘTRZE

ŚWIAT NA PANORAMICZNYM EKRANIE

Bez względu na to, czy przedzierasz się przez korek, czy cieszysz fantastyczną przejażdżką za miastem, Lexus UX dba o Twoje poczucie bezpieczeństwa, zapewniając najszersze pole widzenia w swojej klasie.