1. Discover Lexus
  2. Design
  3. Future visions
Szybka nawigacja
WZORNICTWO

NIEZWYKŁE PROJEKTY

Odważne, zuchwałe myślenie koncepcyjne jest tym, co daje siłę wzornictwu Lexusa. Przedstawiamy kilka projektów, których nie do końca przewidywalna energia kieruje nas ku przyszłości. I sprawia, że rzeczy z pozoru niemożliwe stają się rzeczywistością.

EKSKLUZYWNY JACHT LEXUS LY680

Lexus LY 680 rozwija koncepcję ekskluzywnego jachtu japońskiej marki. Wyjątkowa łódź została stworzona zgodnie z filozofią „Crafted”, w której kluczowa jest dbałośc o najdrobniejsze detale, by wykroczyć poza oczekiwania klientów. Wszystko po to, by dostarczyć niesamowitych przeżyć na morzu. LY 680 ma sprawiać, że pasażerowie poczują prawdziwą wolność i będą mogli z dala od brzegu odpocząć od codzienności.

KONCEPCYJNY SPORTOWY JACHT

Mistrz kierownicy Akio Toyoda prowadzi nie tylko samochody. W kręgu jego zainteresowań są wszystkie środki transportu. Na przykład jachty. Od dawna czuł, że moc i niezwykła płynność ruchu najdoskonalszych Lexusów zasługuje na kontynuację w innym wymiarze i kontekście.

Ten wysmakowany stylistycznie, szybki jacht doskonale wpisze się w styl życia kojarzony z marką Lexus. Ten pomysł doczekał się realizacji w postaci sportowego jachtu Lexusa. Zapraszamy na pokład.