1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Premium specification
Szybka nawigacja
TECHNOLOGIA

SPECYFIKACJA KLASY PREMIUM

Każdy pojazd Lexusa jest wyposażony w supernowoczesne rozwiązania techniczne i wykonany z najwyższą starannością. Zależy nam na tym, by jazda samochodem była coraz wspanialszym doświadczeniem.

WYJĄTKOWOŚĆ TO U NAS STANDARD

W całej naszej gamie stosujemy najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne. Wykonane z najwyższą jakością, tak aby stanowiły źródło wyjątkowych wrażeń. Od perfekcyjnie dopracowanych wnętrz po inteligentne i intuicyjne systemy bezpieczeństwa, takie jak LSS+ — we wszystkim, co tworzymy, technika idzie w parze z luksusem.

OPCJE NAJWYŻSZEJ KLASY

Liczne z naszych wyrafinowanych rozwiązań są standardowym wyposażeniem modeli Lexusa, jednak oprócz nich proponujemy bogatą ofertę systemów rozrywkowych, zwiększających bezpieczeństwo i dbających o klimat w kabinie. Wybierz opcje zgodnie ze swoimi upodobaniami, a każda podróż i przejażdżka Lexusem będzie jeszcze wspanialszym doświadczeniem.

Gdy prowadzisz, masz wszystko pod kontrolą. Naciskając przycisk na desce rozdzielczej, możesz stworzyć w kabinie warunki, jakich w tej chwili oczekujesz.

AKUSTYCZNA PERFEKCJA

Współpracujemy z producentem najwyższej klasy systemów audio, firmą Mark Levinson®, wspólnie opracowując „skrojone na miarę” rozwiązania akustyczne, które przenoszą samochodowe multimedia na nowy poziom.

Specjaliści firmy Mark Levinson® są zaangażowani w każdy etap prac. Zapraszamy ich do współudziału w projektowaniu, gdy tylko powstanie pierwsza koncepcja nowego samochodu, by mogli zadbać o idealne właściwości akustyczne jego wnętrza. Głośniki są zawsze rozmieszczane i kalibrowane według indywidualnego projektu nagłośnienia naszej kabiny.

ABSOLUTNA CZYSTOŚĆ

Lexus i Mark Levinson® wspólnie dążą do akustycznej perfekcji. A ponieważ nie uznajemy kompromisów, stosujemy technikę, która poprawia jakość dźwięku skompresowanego cyfrowo.

System Harman Clari-Fi® w czasie rzeczywistym analizuje sygnał audio przy użyciu szeregu algorytmów i koryguje subtelne niedoskonałości dźwięku wynikające z utraty danych wskutek kompresji. Kto raz posłucha tak odtwarzanej muzyki w Lexusie, raczej nie będzie już zadowolony z mniej doskonałych systemów.

W DOSKONAŁEJ ATMOSFERZE

Jakość atmosfery, w której przebywamy, ma znaczenie. Nawet jeśli nie widać jej gołym okiem. Dlatego wyposażamy nasze samochody w znakomity, wielokrotnie nagradzany system Nanoe®, który monitoruje i poprawia jakość powietrza w kabinie na poziomie mikroskopowym. To innowacyjne rozwiązanie idzie o krok dalej niż tradycyjna klimatyzacja i przez cały czas zapewnia najwyższy poziom komfortu osobom przebywającym w kabinie samochodu.

U CELU W ŚWIETNEJ FORMIE

Stosowany przez nas wyrafinowany system Nanoe® nie tylko oczyszcza powietrze, lecz także dba o jego idealne nawilżenie.

W odróżnieniu od zwykłej klimatyzacji, która może wysuszać skórę i oczy, Nanoe® sprawia, że cała podróż przebiega w optymalnych warunkach, a u celu wszyscy czują się świeżo i komfortowo.

BEZPIECZEŃSTWO CZYNNE

Wyobraź sobie, że Twój samochód ma zmysły — takie jak ty, ale bardziej wyczulone. Nasz system bezpieczeństwa LSS+ urzeczywistnia tę wizję. Obejmuje komplet systemów, które intuicyjnie i inteligentnie wspomagają ludzką percepcję, by każda jazda była odprężająca i bezpieczna. W najnowszym modelu LS poszliśmy jeszcze dalej, wytyczając drogę dla przyszłych innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa.

INTELIGENTNE WSPARCIE

Pojazdy Lexusa stale ewoluują i z każdą generacją są coraz bardziej świadome swojego otoczenia. „Widzą” na kilka kroków do przodu, unikając kolizji i chroniąc kierowcę, pasażerów oraz pieszych.

Jednak to kierowca zawsze ma pełną kontrolę nad samochodem. Nasze systemy wkraczają i pomagają tylko w tych momentach, w których jest to niezbędne. Poza tym pozostają aktywne, ale działają niezauważalnie, by chronić przed zagrożeniami i zapewnić kierowcy poczucie bezpieczeństwa.

TECHNIKA — TO WARTO WIEDZIEĆ

W samochodach marki Lexus stosowane są najbardziej wyrafinowane rozwiązania techniczne. Każdy model zaskakuje innowacyjnymi pomysłami na zapewnienie komfortu, wspaniałych wrażeń i najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Wyposażenie standardowe jest bardzo bogate, a oprócz tego do wyboru dostępne są liczne elementy opcjonalne. Pozostaje tylko stworzyć idealną konfigurację dla siebie.