1. Discover Lexus
  2. Safety
Szybka nawigacja
ODKRYJ LEXUSA

BEZPIECZEŃSTWO I LEXUS

Naszym priorytetem jest Twoje bezpieczeństwo. System Lexus Safety System + to początek nowej ery w dziedzinie zapobiegania wypadkom. Stworzono go, by chronić Ciebie, Twoich pasażerów, osoby w innych pojazdach i pieszych. System ten uzupełnia i wzmacnia umiejętności kierowcy, stanowiąc dopełnienie jego zmysłów. Dzięki temu nawet w najdłuższej podróży w pełni panujesz nad sytuacją.

01

LEXUS SAFETY SYSTEM +

System Lexus Safety System + to nasze najnowsze dokonanie w dziedzinie bezpieczeństwa samochodów. Stoją za nim dziesiątki lat doświadczenia w zakresie innowacji i wnikliwych analiz przyczyn wypadków. Na system Lexus Safety System + składa się pięć nowatorskich rozwiązań zapobiegających trzem głównym zagrożeniom: kolizjom czołowym, wypadkom wynikającym z niezamierzonego opuszczenia pasa ruchu oraz zdarzeniom, do których dochodzi w nocy.
02

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA I WSPOMAGANIA KIEROWCY

Bez względu na to, czy parkujesz, czy próbujesz zmienić pas, jako doświadczony kierowca musisz mieć oczy dookoła głowy. Wychodząc z tego założenia, Lexus postanawia dopełnić Twoje zmysły intuicyjnymi w obsłudze funkcjami, dzięki którym prowadzisz lepiej, sprawniej i bezpieczniej.