1. new-cars
  2. LBX World Premiere
CIESZ SIĘ KAŻDYM DNIEM

ŚWIATOWA PREMIERA LEXUSA LBX

Czy jesteś gotowy, aby doświadczyć wyjątkowości każdego dnia z nowym Lexusem LBX? Odkryj, która z jego pięciu indywidualnych atmosfer najbardziej Ci odpowiada i dowiedz się więcej o najnowszej generacji samoładującego elektrycznego napędu hybrydowego. Zarejestruj się, aby odkryć spersonalizowane treści dzięki programowi LBX Experience, który wystartuje już wkrótce.

ŚWIATOWA PREMIERA

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Odkryj mnogość funkcji nowego Lexusa LBX. Poznaj najnowszą generację samoładującego elektrycznego napędu hybrydowego, design, który przyciąga wzrok, technologie bezpieczeństwa, multimedia i wiele więcej..

ZUPEŁNIE NOWY LEXUS LBX

ODKRYJ ATMOSFERY

Naszą wizją jest zapewnienie kierowcom osobistego wymiaru luksusu. To dlatego w nowym LBX możesz wybrać jedną z pięciu unikalnych atmosfer. Każda z nich została starannie zaprojektowana, aby stworzyć indywidualną estetykę i pojazd, z którym pełniej wyrazisz swoją osobowość. Bo codzienna niezwykłość zaczyna się od Ciebie.

LIMITOWANA EDYCJA ATMOSFER

LBX ORIGINAL EDITION

Czy chcesz być częścią czegoś równie wyjątkowego, jak Ty? Nasza limitowana atmosfera, LBX Original Edition, jest dostępna tylko przez krótki czas. Bądź wśród pierwszych, którzy zaparkują nowego LBX Original Edition przed domem i ciesz się każdym dniem.

WYRAFINOWANA ATMOSFERA

LBX ELEGANT

Doceniasz piękno, wyjątkowość i subtelność? Odkryj idealną kompozycję tych wartości w całkowicie nowym LBX ELEGANT.

WYRAFINOWANA ATMOSFERA

LBX RELAX

Cenisz klasyczny styl i ponadczasowy design, jednocześnie znajdując inspirację w nowoczesnych technologiach i przyszłościowych rozwiązaniach? Poznaj niezwykły wymiar komfortu z zupełnie nowym LBX RELAX.

DYNAMICZNA ATMOSFERA

LBX EMOTION

Spraw, aby samochód odzwierciedlał Twój styl. Poznaj zupełnie nowego LBX EMOTION, który został zaprojektowany z myślą o kierowcach prowadzących dynamiczny styl życia.

DYNAMICZNA ATMOSFERA

LBX COOL

Lubisz eksponować swój starannie dopracowany styl i charakter? Poznaj zupełnie nowego LBX COOL stworzonego dla tych, którzy nie boją się wyróżniać.

DYNAMICZNA ATMOSFERA

ZUPEŁNIE NOWY LEXUS LBX COOL

Wyróżnij się za kierownicą zupełnie nowego Lexusa LBX Cool. Bardziej sportowy, dynamiczny charakter i paleta zestawów kolorystycznych bi-tone LBX Cool sprawią, że każdy dzień będzie wyjątkowy.

  • AKTYWNY Z NATURY
  • WYRÓŻNIAJ SIĘ NA DRODZE
  • KAŻDY DZIEŃ JEST WYJĄTKOWY
JUŻ WKRÓTCE

DOŁĄCZ DO LBX EXPERIENCE

Zarejestruj się w LBX Experience i otrzymuj wyjątkowe, spersonalizowane treści. Poznaj wirtualnie zupełnie nowego LBX, odkryj swoją idealną atmosferę, zobacz inspiracje od innych kierowców i wiele więcej.