1. new-cars
  2. LBX
Szybka nawigacja
NOWY LEXUS

LBX

JUŻ OD 139 900 ZŁ*

Nowy model LBX z samoładującym napędem hybrydowym każdego dnia będzie zachwycać Cię na nowo. Ten samochód charakteryzuje nie tylko wyjątkowo lekkie prowadzenie, ale też dynamika i oszczędność. LBX to także nowa definicja samochodu premium w kompaktowej skali — bez kompromisów pod względem osiągów, wyglądu i najwyższych standardów Lexusa. O LBX można powiedzieć wszystko, ale z pewnością nikt nie nazwie go zwyczajnym.

ŚWIATOWA PREMIERA

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Odkryj mnogość funkcji nowego Lexusa LBX. Poznaj najnowszą generację samoładującego elektrycznego napędu hybrydowego, design, który przyciąga wzrok, technologie bezpieczeństwa, multimedia i wiele więcej..

ZUPEŁNIE NOWY LEXUS LBX

ODKRYJ ATMOSFERY

Naszą wizją jest zapewnienie kierowcom ekskluzywnych doznań na wysokim poziomie. To dlatego w nowym LBX możesz wybrać jedną z czterech unikalnych atmosfer. Każda z nich została starannie zaprojektowana tak, aby stworzyć indywidualny klimat samochodu, z którym pełniej wyrazisz siebie. Wszystko po to, by każdy dzień był wyjątkowy.

ZNAJDŹ SWOJĄ ATMOSFERĘ

DLA KOGO ZAPROJEKTOWALIŚMY ATMOSFERY?

Nasze unikalne atmosfery LBX zostały stworzone z myślą o kierowcy i jego osobistych preferencjach. Indywidualne pod względem estetyki i ducha, zarówno te subtelne, jak i te dynamiczne, przemawiają do różnych osobowości i stylów życia.

LBX W 360 STOPNIACH

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNĄ PREZENTACJĘ

Jeśli chcesz poznać najnowszego Lexusa LBX zapraszamy na wirtualną prezentację, dzięki której możesz nie tylko obejrzeć go z każdej strony, z zewnątrz i od środka, ale także skonfigurować Twoją atmosferę. Wybierz tę, która jest Ci najbliższa i zarezerwuj swojego wymarzonego Lexusa LBX.

ZNAJDŹ IDEALNEGO LBX DLA SIEBIE

DOŁĄCZ DO LBX EXPERIENCE

Rear view of the Lexus LBX
A person in the doorway of a Lexus LBX
QUIZ DLA WYBIERAJĄCYCH STYL

JAKIEJ CODZIENNOŚCI PRAGNIESZ?

Odprężającej? Eklektycznej? Miejskiej? Z Lexusem LBX każdy dzień będzie wyjątkowy i bliski Twojemu stylowi życia. Aby wybrać idealną atmosferę LBX dla siebie, odpowiedz na pytania w naszym krótkim quizie.

Lexus LBX driving on a hillside road
* Podana cena dotyczy modelu LBX w atmosferze LBX (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i obejmuje koszt lakieru bez dopłaty). Podana cena zawiera rabat w wysokości 13 000 zł od ceny katalogowej 152 900 zł. Najniższa cena w ciągu 30 dni od wprowadzenia obniżki wynosiła 139 900 zł.