1. new-cars
 2. UX
 3. Finansowanie
Szybka nawigacja

UX F SPORT
Finansowanie

5-drzwiowy SUV

UX - F SPORT - 5-drzwiowy SUV
Black

Cena

249900.0

Od

/Miesiąc

Informacje o finansowaniu

Silnik

2.0 Hybrid Dynamic Force 199KM

GWARANCJA

3 lata lub do 100 000 przejechanych kilometrów
UX - F SPORT - 5-drzwiowy SUV

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

RATY W LEASINGU KINTO ONE

 • UX 200 PURE już od 1250 zł netto/mc    

 • UX Business Editon z pakietem Techno już od 1350 zł netto/mc

  Teraz taka sama rata dla wersji benzynowej, jak również dla wersji hybrydowej.
 • JUŻ OD 1 226 BRUTTO zł/mc
   

  Dla klienta indywidualnego w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE

SPRAWDŹ PROGRAMY RATALNE KINTO ONE

 • NAJEM KINTO ONE JUŻ OD 1 190 NETTO ZŁ/MSC
 • LEASING KINTO ONE JUŻ OD 1 250 NETTO ZŁ/MSC
 • LEASING KONSUMENCKI JUŻ OD 1 226 BRUTTO ZŁ/MC

SPRAWDŹ METODY FINANSOWANIA NOWEGO LEXUSA

Nota prawna

Ceny mogą zawierać upust lub wymóg zakupu akcesoriów. Podane raty i ceny nie zawierają kosztu lakieru metalizowanego

Kalkulacja Leasingu KINTO ONE została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Wysokość Raty nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Wysokość opłat za korzystanie z Leasingu KINTO ONE została określona w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 04.05.2023 r. Przyznanie Leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu KINTO ONE i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Lexusa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczony jest wyłącznie dla przedsiębiorców.

Rata brutto w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE przygotowana na dzień 04.05.2023 r. przy następujących założeniach: okres umowy 24 miesiące, wpłata własna klienta 15% ceny brutto pojazdu, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów w ciągu okresu trwania umowy. Kalkulacja nie uwzględnia kosztu rejestracji pojazdu oraz fakultatywnego ubezpieczenia GAP. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Usługa Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE dostępna jest dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i dostępna jest w dwóch wariantach: umowy leasingu z usługą serwisową lub samodzielnej umowy leasingu. W przypadku umowy leasingu z usługą serwisową, obok raty leasingu jest obecna również rata serwisowa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zawarcie umowy Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Szczegóły dotyczące warunków Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE dostępne są w salonach Dilerów Toyoty. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa.

Kalkulacja Najmu KINTO ONE została sporządzona w oparciu o aktualną cenę cennikową pojazdu i obowiązujące stopy procentowe oraz w oparciu o następujące założenia: okres umowy najmu 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty netto Najmu KINTO ONE mogą ulec zmianie.  Kalkulacja z dnia 13.06.2023 r. Zawarcie umowy Najmu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności finansowej potencjalnego najemcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Wynajmującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.