1. Owners
 2. Warranty & insurance
 3. Lexus Relax
Szybka nawigacja
GWARANCJA

LEXUS RELAX

Gwarancja podstawowa na Twojego Lexusa wygasła lub do jej zakończenia zostało mniej niż rok? Dołącz do programu Lexus Relax! Wykonaj przegląd swojego Lexusa w dowolnej Autoryzowanej Stacji Dilerskiej i zyskaj łączną ochronę gwarancyjną na kolejne 12 miesięcy lub 15 000 km. Ciesz się gwarancją nawet przez 10 lat lub do 185 000 km!

JAK DZIAŁA PROGRAM LEXUS RELAX?

PROSTE ZASADY

CZY PROGRAM LEXUS RELAX JEST DLA MNIE?

Warunkiem uczestnictwa w programie Lexus Relax jest wykonanie przeglądu w Autoryzowanym Salonie Obsługi Lexusa. Mogą z niego skorzystać właściciele samochodów:

 

 • z gwarancją podstawową, która wygasła lub do jej zakończenia zostało mniej niż 1 rok/15 000 km. 
 
 • których wiek nie przekracza 10 lat od daty jego zakupu jako nowego lub 185 000 km przebiegu.

POZNAJ KORZYŚCI UCZESTNICTWA W PROGRAMIE GWARANCYJNYM

LEXUS RELAX

 • Komfort na dłużej

  Lexus Relax rewolucjonizuje myślenie na temat gwarancji samochodów. Będąc w programie, wraz z każdym przeglądem jesteś spokojny przez kolejne 12 miesięcy lub 15 000 km  (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

 • Zawsze oryginalne części

  Niezależnie od tego, co się wydarzy, Lexus Relax zapewni Ci naprawę lub wymianę oryginalnych części Lexusa w ramach uczestnictwa w programie. Możesz śmiało planować następną podróż.

 • Ochrona gdziekolwiek jesteś

  Program gwarancyjny Lexus Relax obowiązuje w ponad 40 krajach. Pewnie odkrywaj nowe kierunki! A gdy tego potrzebujesz, korzystaj z najlepszego wsparcia.

 • Profesjonalna obsługa ekspertów

  Lexus Relax to również opieka specjalistów Lexusa. Wykwalifikowanego zespołu profesjonalistów, którzy chętnie udzielą Ci pomocy.

Nowa Gwarancja Lexus Relax

Zyskaj ochronę gwarancyjną swojego Lexusa

DOŁĄCZ DO PROGRAMU LEXUS RELAX