1. Owners
  2. Warranty & insurance
  3. Manufacturers warranty

GWARANCJA PRODUCENTA

Pojazdy Lexus znane są ze swojej jakości i niezawodności. Abyś mógł być spokojny, samochody Lexus objęte są gwarancją producenta.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z GWARANCJI MARKI LEXUS

Poczynając od podróży służbowych po wyjazdy weekendowe, gwarancja producenta oferowana przez markę Lexus gwarantuje, że każda podróż będzie przebiegać sprawnie. Dzięki gwarancji na 3 lata/100 000 km na uszkodzenia mechaniczne i 5 lat/100 000 km gwarancji na hybrydowe komponenty oraz akumulator napędu hybrydowego, nasza standardowa gwarancja zapewnia pełne zabezpieczenie, dające pewność podczas każdej podróży.

FAQ

Gwarancja obejmuje każdą usterkę wynikającą z wadliwej produkcji lub montażu pojazdu, pod warunkiem jego normalnej eksploatacji, ujawnioną w ciągu 3 lat lub do osiągnięcia przebiegu 100.000 km (w zależności co pierwsze nastąpi) i bez limitu przebiegu podczas pierwszego roku użytkowania.

Standardowa gwarancja Lexus zapewnia kompleksową obsługę Twojego Lexusa, w tym zabezpieczenie przed usterkami mechanicznymi, korozją i rdzą, a także ochronę zarówno komponentów hybrydowych, jak i akumulatora hybrydowego Twojego samochodu.
Twój samochód jest objęty kompleksową gwarancją standardową marki Lexus przez 3 lata, która jest dołączana do każdego nowego Lexusa. Dostępny jest również szereg dodatkowych i rozszerzonych programów gwarancyjnych.
Gdy Twoja standardowa gwarancja Lexusa dobiega końca, nie musi to oznaczać końca naszego wsparcia technicznego. Dzięki rozszerzonej gwarancji Lexus Care Extended Warranty możesz nadal cieszyć się spokojem i intuicyjną obsługą klienta. Jest to wysokiej jakości gwarancja Lexus dla pojazdów mających nie więcej niż 10 lat, która jest dostępna dla nowych i używanych pojazdów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym punktem sprzedaży marki Lexus.