1. Owners
  2. Warranty & insurance
  3. Manufacturers warranty
Szybka nawigacja
GWARANCJA

GWARANCJA LEXUSA

Nasze samochody znane są ze swojej jakości i niezawodności. Abyś mógł być spokojny, wszystkie nowo zakupione pojazdy objęte są specjalną gwarancją Lexusa.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z GWARANCJI LEXUSA

Począwszy od podróży służbowych po wyjazdy weekendowe, gwarancja Lexusa zapewni, że każda podróż będzie przebiegać sprawnie. Zapewnia ona zabezpieczenie na uszkodzenia mechaniczne do 3 lat lub do 100 000 km oraz gwarancję na hybrydowe komponenty i akumulator przez 5 lat lub do 100 000 km. Gwarancja Lexusa zapewnia pełen spokój, dając pewność podczas każdej podróży.

 

 

 

FAQ

Gwarancja obejmuje każdą usterkę wynikającą z wadliwej produkcji lub montażu pojazdu, pod warunkiem jego normalnej eksploatacji, ujawnioną w ciągu 3 lat lub do osiągnięcia przebiegu 100.000 km (w zależności co pierwsze nastąpi) i bez limitu przebiegu podczas pierwszego roku użytkowania.

Gwarancja Lexus zapewnia kompleksową obsługę Twojego samochodu, w tym zabezpieczenie przed usterkami mechanicznymi, korozją i rdzą, a także ochronę zarówno komponentów hybrydowych, jak i akumulatora hybrydowego pojazdu.

Każdy nowy pojazd jest objęty kompleksową gwarancją Lexus przez 3 lata. Dostępny jest również szereg dodatkowych i rozszerzonych programów gwarancyjnych.
Natomiast jeśli twoja gwarancja Lexusa wygasła lub do jej zakończenia zostało mniej niż rok to dołącz do programu LEXUS RELAX.  Ciesz się gwarancją nawet przez 10 lat lub do 185 000 km.