Parallax Image 1 Pure Exhilaration

NOWY LEXUS NX

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ

Nowy NX wykorzystuje znakomite napędy hybrydowe Lexusa, które bazują na 15 latach doświadczeń w dziedzinie elektryfikacji samochodów. Ten progresywny SUV łączy imponującą moc i fantastyczne przyspieszenie z wyjątkowo niskimi poziomami zużycia paliwa i emisji spalin.

    Parallax Image 2 Drive with Confidence

NOWY LEXUS NX

PEWNOŚĆ PROWADZENIA

Prowadząc nowego Lexusa NX od razu można poczuć moc i elastyczność napędu elektrycznego. Cicha praca, lepsze właściwości aerodynamiczne i obniżony środek ciężkości zapewniają znakomitą przyczepność pojazdu. W czasie pokonywania zakrętów i przyspieszania daje o sobie znać harmonijna współpraca układu napędowego, usztywnionego podwozia oraz niezwykle czułego układu kierowniczego.

    Parallax Image 3 Omotenashi Welcome

NOWY LEXUS NX

SZEROKI WYBÓR

Konfigurując nowego Lexusa NX, można wybierać spośród wielu kolorów tapicerki i wzorów felg. Dostępne jest także wielobarwne, ambientowe oświetlenie wnętrza z paletą aż 64 kolorów oraz system audio Mark Levinson® Premium Surround z 17 głośnikami. Ultrawydajna klimatyzacja S-Flow wykrywa zajęte fotele i światło słoneczne, odpowiednio dostrajając temperaturę we wnętrzu.

    Parallax Image 4 Luxurious Control

NOWY LEXUS NX

ERGONOMIA I KONTROLA

Zorientowany na potrzeby kierowcy kokpit Tazuna zapewnia łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych przyrządów. Nowy Lexus NX posiada jeden z największych w segmencie, kolorowy projektor HUD (Head-Up Display). Umożliwia on obserwowanie parametrów jazdy i ustawień elementów sterujących bez odrywania wzroku od jezdni.

WIĘCEJ WRAŻEŃ W KAŻDEJ SEKUNDZIE

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER DOTYCZĄCY LEXUSA NX

WIĘCEJ WRAŻEŃ W KAŻDEJ SEKUNDZIE

POZNAJ BLIŻEJ NOWEGO NX

Poznaj i zaznaj nowego Lexusa NX. Wybierz się w podróż, w której to Ty o wszystkim decydujesz.

    Parallax Image 1 Stay Connected

NOWY LEXUS NX

ŁĄCZNOŚĆ I MULTIMEDIA

Aktualizowana w czasie rzeczywistym nawigacja i zaprojektowany od podstaw system multimediów zapewniają ciągły kontakt z cyfrowym światem. Samochód w inteligentny sposób rozpoznaje polecenia głosowe i reaguje na nie, umożliwiając zdalną obsługę licznych funkcji. Aplikacja mobilna Lexus Link oferuje szereg przydatnych rozwiązań, pozwalając m.in.: włączać ogrzewanie lub klimatyzację samochodu, planować ładowanie akumulatora czy analizować informacje o pokonanych trasach.

    Parallax Image 2 Sheer Sophistication

NOWY LEXUS NX

WYRAFINOWANY DESIGN

Nowy Lexus NX budzi emocje od pierwszego spojrzenia. Wyrazista stylistyka przejawia się w starannie zaprojektowanym przodzie z nowym wzorem grilla. Śmiało pociągnięte linie boczne uwydatniają dynamiczny charakter samochodu. Wrażenia dopełnia smukłe, jednoczęściowe światło tylne ułożone w charakterystyczny kształt i nowe, 20-calowe obręcze kół.

    Parallax Image 3 Complete Reassurance

NOWY LEXUS NX

POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Podróżowaniu nowym Lexusem NX towarzyszy pewność, że nad kierowcą i pasażerami czuwają najnowsze zdobycze technologii. Dostępny w standardzie system Lexus Safety System +3 zapewnia poczucie kontroli i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W jego skład wchodzi m.in.: asystent elektronicznego otwierania i blokowania drzwi, który zabezpiecza je przed otwarciem, jeśli z tyłu nadjeżdża inny pojazd. Aby dodatkowo ułatwić życie kierowcy, nowego Lexusa NX można zaparkować jednym naciśnięciem przycisku lub poprzez aplikację mobilną.

Nota prawna

* Promocja polega na utrzymaniu na niezmienionym poziomie ceny pojazdu i raty leasingu. Podane ceny obejmują samochody wyprodukowane w 2022 roku pod warunkiem dostępności tego samego modelu, rodzaju napędu, wersji wyposażenia oraz złożenia zamówienia do dnia 31.10.2021 r. Warunkiem skorzystania z promocji jest uzyskanie pozytywnej oceny finansowej przez klienta w Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. i podpisanie przez klienta umowy leasingu KINTO ONE w okresie obowiązywania promocji. Promocja obowiązuje do dnia 31.10.2021 r. lub do odwołania. Prezentowana rata netto w Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu NX 350h FWD Elegance (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) oraz została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja z dnia 20.09.2021r. Przyznanie finansowania w ramach Leasingu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.