WIĘCEJ WRAŻEŃ W KAŻDEJ SEKUNDZIE

NOWY LEXUS NX

Cena od* 201 900,00 zł

Maksymalna moc napędu hybrydowego PHEV KM (kW)
309 (227)
Przyspieszenie 0 - 100 km/h (s)
6.3
Średnie zużycie paliwa w cyklu mieszanym (l/100 km)
1.0 - 1.1
Emisja CO2 (g/km)
22 – 25
NX 450h+ AWD 82667fe9-7fca-477d-9b99-1dc39827ab0e

Przeciągnij, aby obrócić

Wybierz wersję Prestige F SPORT Omotenashi

POZNAJ LEXUSA NX 350h

    Parallax Image 1 Pure Exhilaration

NOWY LEXUS NX

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ

Nowy NX wykorzystuje znakomite napędy hybrydowe Lexusa, które bazują na 15 latach doświadczeń w dziedzinie elektryfikacji samochodów. Ten progresywny SUV łączy imponującą moc i fantastyczne przyspieszenie z wyjątkowo niskimi poziomami zużycia paliwa i emisji spalin.

    Parallax Image 2 Drive with Confidence

NOWY LEXUS NX

PEWNOŚĆ PROWADZENIA

Prowadząc nowego Lexusa NX od razu można poczuć moc i elastyczność napędu elektrycznego. Cicha praca, lepsze właściwości aerodynamiczne i obniżony środek ciężkości zapewniają znakomitą przyczepność pojazdu. W czasie pokonywania zakrętów i przyspieszania daje o sobie znać harmonijna współpraca układu napędowego, usztywnionego podwozia oraz niezwykle czułego układu kierowniczego.

    Parallax Image 3 Omotenashi Welcome

NOWY LEXUS NX

SZEROKI WYBÓR

Konfigurując nowego Lexusa NX, można wybierać spośród wielu kolorów tapicerki i wzorów felg. Dostępne jest także wielobarwne, ambientowe oświetlenie wnętrza z paletą aż 64 kolorów oraz system audio Mark Levinson® Premium Surround z 17 głośnikami. Ultrawydajna klimatyzacja S-Flow wykrywa zajęte fotele i światło słoneczne, odpowiednio dostrajając temperaturę we wnętrzu.

    Parallax Image 4 Luxurious Control

NOWY LEXUS NX

ERGONOMIA I KONTROLA

Zorientowany na potrzeby kierowcy kokpit Tazuna zapewnia łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych przyrządów. Nowy Lexus NX posiada jeden z największych w segmencie, kolorowy projektor HUD (Head-Up Display). Umożliwia on obserwowanie parametrów jazdy i ustawień elementów sterujących bez odrywania wzroku od jezdni.

ZOBACZ LEXUSA NX 450h+

    Parallax Image 1 Stay Connected

NOWY LEXUS NX

ŁĄCZNOŚĆ I MULTIMEDIA

Aktualizowana w czasie rzeczywistym nawigacja i zaprojektowany od podstaw system multimediów zapewniają ciągły kontakt z cyfrowym światem. Samochód w inteligentny sposób rozpoznaje polecenia głosowe i reaguje na nie, umożliwiając zdalną obsługę licznych funkcji. Aplikacja mobilna Lexus Link oferuje szereg przydatnych rozwiązań, pozwalając m.in.: włączać ogrzewanie lub klimatyzację samochodu, sprawdzić poziom nałądowania baterii czy analizować informacje o pokonanych trasach.*

    Parallax Image 2 Sheer Sophistication

NOWY LEXUS NX

WYRAFINOWANY DESIGN

Nowy Lexus NX budzi emocje od pierwszego spojrzenia. Wyrazista stylistyka przejawia się w starannie zaprojektowanym przodzie z nowym wzorem grilla. Śmiało pociągnięte linie boczne uwydatniają dynamiczny charakter samochodu. Wrażenia dopełnia smukłe, jednoczęściowe światło tylne ułożone w charakterystyczny kształt i nowe, 20-calowe obręcze kół.

    Parallax Image 3 Complete Reassurance

NOWY LEXUS NX

POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Podróżowaniu nowym Lexusem NX towarzyszy pewność, że nad kierowcą i pasażerami czuwają najnowsze zdobycze technologii. Dostępny w standardzie system Lexus Safety System +3 zapewnia poczucie kontroli i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Dodatkowo od wersji Prestige samochody wyposażone są m.in.: w asystenta elektronicznego otwierania i blokowania drzwi, który zabezpiecza je przed otwarciem, jeśli z tyłu nadjeżdża inny pojazd. Jeszcze bardziej może ułatwi życie kierowcy nowego Lexusa NX, funkcja parkowania jednym naciśnięciem przycisku.

INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA NX

Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

Maksymalna moc (DIN KM przy obr/min)
190
Maksymalna moc napędu hybrydowego PHEV KM (kW)
309 (227)
Prędkość maksymalna (km/h)
200
Przyspieszenie 0 - 100 km/h (s)
6.3
Średnie zużycie paliwa w cyklu mieszanym (l/100 km)
1.0 - 1.1
Emisja CO2 (g/km)
22 – 25
Dopuszczalna masa całkowita (kg)
2540

Przedstawiony model nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

Widok z boku
Widok z przodu
    nx 450h model specs side view image 1180 466
4660 Długość całkowita
    NX 450h model specs front view image
1660 Wysokość całkowita (mm)
1865 Szerokość całkowita (mm)
1660 Wysokość całkowita (mm)
    2021 lexus nx overview get rewarded for greener driving

ZACHĘTA DO PŁYNNEJ, BEZPIECZNEJ I EKOLOGICZNEJ JAZDY

Jazda samochodem hybrydowym jeszcze nigdy nie dostarczała tyle satysfakcji. Lexus NX 350h z samoładującym się napędem hybrydowym jest wyposażony w moduł wymiany danych (DCM), który monitoruje liczbę kilometrów pokonanych w trybie elektrycznym (EV). Przez wybrany okres aplikacja Lexus Link na smartfona pozwala śledzić wartość procentową kilometrów przejechanych w trybie elektrycznym. Możesz obserwować, jak zmienia się Twój styl jazdy, i poczuć, że współtworzysz lepszą przyszłość — zakładającą większe bezpieczeństwo na drodze, czystsze środowisko i radość z odpowiedzialnej jazdy.

Nota prawna

* Korzystanie z usług Nawigacji chmurowej oraz innych usług Connected wymaga aktywacji tych usług w aplikacji Lexus Link.