POZNAJ LEXUSA NX 350h

    Parallax Image 1 Pure Exhilaration

NOWY LEXUS NX

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ

Nowy NX wykorzystuje znakomite napędy hybrydowe Lexusa, które bazują na 15 latach doświadczeń w dziedzinie elektryfikacji samochodów. Ten progresywny SUV łączy imponującą moc i fantastyczne przyspieszenie z wyjątkowo niskimi poziomami zużycia paliwa i emisji spalin.

    Parallax Image 2 Drive with Confidence

NOWY LEXUS NX

PEWNOŚĆ PROWADZENIA

Prowadząc nowego Lexusa NX od razu można poczuć moc i elastyczność napędu elektrycznego. Cicha praca, lepsze właściwości aerodynamiczne i obniżony środek ciężkości zapewniają znakomitą przyczepność pojazdu. W czasie pokonywania zakrętów i przyspieszania daje o sobie znać harmonijna współpraca układu napędowego, usztywnionego podwozia oraz niezwykle czułego układu kierowniczego.

    Parallax Image 3 Omotenashi Welcome

NOWY LEXUS NX

SZEROKI WYBÓR

Konfigurując nowego Lexusa NX, można wybierać spośród wielu kolorów tapicerki i wzorów felg. Dostępne jest także wielobarwne, ambientowe oświetlenie wnętrza z paletą aż 64 kolorów oraz system audio Mark Levinson® Premium Surround z 17 głośnikami. Ultrawydajna klimatyzacja S-Flow wykrywa zajęte fotele i światło słoneczne, odpowiednio dostrajając temperaturę we wnętrzu.

    Parallax Image 4 Luxurious Control

NOWY LEXUS NX

ERGONOMIA I KONTROLA

Zorientowany na potrzeby kierowcy kokpit Tazuna zapewnia łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych przyrządów. Nowy Lexus NX posiada jeden z największych w segmencie, kolorowy projektor HUD (Head-Up Display). Umożliwia on obserwowanie parametrów jazdy i ustawień elementów sterujących bez odrywania wzroku od jezdni.

ZOBACZ LEXUSA NX 450h+

NX 450h+ AWD 82667fe9-7fca-477d-9b99-1dc39827ab0e

Przeciągnij, aby obrócić

Wybierz wersję Prestige F SPORT Omotenashi
 •     Parallax Image 1 Stay Connected

  NOWY LEXUS NX

  ŁĄCZNOŚĆ I MULTIMEDIA

  Aktualizowana w czasie rzeczywistym nawigacja i zaprojektowany od podstaw system multimediów zapewniają ciągły kontakt z cyfrowym światem. Samochód w inteligentny sposób rozpoznaje polecenia głosowe i reaguje na nie, umożliwiając zdalną obsługę licznych funkcji. Aplikacja mobilna Lexus Link oferuje szereg przydatnych rozwiązań, pozwalając m.in.: włączać ogrzewanie lub klimatyzację samochodu, sprawdzić poziom nałądowania baterii czy analizować informacje o pokonanych trasach.**

      Parallax Image 2 Sheer Sophistication

  NOWY LEXUS NX

  WYRAFINOWANY DESIGN

  Nowy Lexus NX budzi emocje od pierwszego spojrzenia. Wyrazista stylistyka przejawia się w starannie zaprojektowanym przodzie z nowym wzorem grilla. Śmiało pociągnięte linie boczne uwydatniają dynamiczny charakter samochodu. Wrażenia dopełnia smukłe, jednoczęściowe światło tylne ułożone w charakterystyczny kształt i nowe, 20-calowe obręcze kół.

      Parallax Image 3 Complete Reassurance

  NOWY LEXUS NX

  POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

  Podróżowaniu nowym Lexusem NX towarzyszy pewność, że nad kierowcą i pasażerami czuwają najnowsze zdobycze technologii. Dostępny w standardzie system Lexus Safety System +3 zapewnia poczucie kontroli i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Dodatkowo od wersji Prestige samochody wyposażone są m.in.: w asystenta elektronicznego otwierania i blokowania drzwi, który zabezpiecza je przed otwarciem, jeśli z tyłu nadjeżdża inny pojazd. Jeszcze bardziej może ułatwi życie kierowcy nowego Lexusa NX, funkcja parkowania jednym naciśnięciem przycisku.

INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA NX

Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.

    2021 lexus nx overview get rewarded for greener driving

ZACHĘTA DO PŁYNNEJ, BEZPIECZNEJ I EKOLOGICZNEJ JAZDY

Jazda samochodem hybrydowym jeszcze nigdy nie dostarczała tyle satysfakcji. Lexus NX 350h z samoładującym się napędem hybrydowym jest wyposażony w moduł wymiany danych (DCM), który monitoruje liczbę kilometrów pokonanych w trybie elektrycznym (EV). Przez wybrany okres aplikacja Lexus Link na smartfona pozwala śledzić wartość procentową kilometrów przejechanych w trybie elektrycznym. Możesz obserwować, jak zmienia się Twój styl jazdy, i poczuć, że współtworzysz lepszą przyszłość — zakładającą większe bezpieczeństwo na drodze, czystsze środowisko i radość z odpowiedzialnej jazdy.

Nota prawna

Prezentowana rata netto w Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu NX 350h FWD Elegance (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) oraz została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 16.05.2022 r. Przyznanie finansowania w ramach Leasingu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.
** Korzystanie z usług Nawigacji chmurowej oraz innych usług Connected wymaga aktywacji tych usług w aplikacji Lexus Link.