1. Discover Lexus
  2. Lexus ATP Tour Partnership
Szybka nawigacja
PARTNERSTWO

LEXUS × ATP TOUR

W 2023 r. Lexus podpisał długoterminową umowę ze Stowarzyszeniem Tenisistów Zawodowych ATP jako Oficjalny Partner Motoryzacyjny i Partner Premium ATP Tour.

Lexus i ATP Tour to marki, które łączą wspólne wartości - innowacyjność, wydajność i dążenie do doskonałości. Na pierwszym miejscu są dla nich fani i klienci, a podstawą w działaniu - doświadczanie najwyższej jakości.

LEXUS x ATP'S EXCLUSIVE przedstawia

"Gra w podchody" LEXUS x ATP HEAD2HED

Śledź zmagania światowej klasy tenisistów, którzy mierzą siły w miejskiej grze. To emocjonująca rozgrywka poza kortem, której nie można przegapić! Oglądaj najnowsze odcinki na YouTube.

EUROPEJSKIE TURNIEJE W 2023 R.

Od chwili ogłoszenia partnerstwa Lexus został już sponsorem wielu ekscytujących turniejów ATP,
takich jak ATP 500 Cinch Championships i ATP 250 Rothesay International w Wielkiej Brytanii, ATP 500 Hamburg European Open w Niemczech, ATP 250 Generali Open w Austrii, ATP 250 Astana Open w Kazachstanie oraz innych. Marka była intensywnie obecna zarówno w obiektach sportowych, jak i w mediach.

Końcówka sezonu zapowiada się równie ekscytująco. Lexus został sponsorem turnieju ATP 1000 Paris Rolex Masters, który odbędzie się od 30 października do 5 listopada. Punktem kulminacyjnym rozgrywek w 2023 r. będą finały Nitto ATP w Turynie w dniach od 12 do 19 listopada.

W ramach tego wydarzenia Lexus zaprezentuje flotę 45 zelektryfikowanych modeli,
w tym całkowicie elektrycznego Lexusa RZ 450e, UX-a 300e, a także auta hybrydowe i hybrydy typu plug-in.

KALENDARZ TURNIEJÓW SPONSOROWANYCH PRZEZ LEXUSA W 2024 ROKU

LEXUS × ATP TOUR

GEM. SET. ELEKTRYCZNOŚĆ.

Tenis i Lexus. Cóż za spektakularna wymiana! Przygotowania, wysiłek i chwile, które sprawiają, że serce przyspiesza.

LEXUS × ATP TOUR

SPRAWDŹ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Aby dowiedzieć się więcej o długofalowym partnerstwie Lexusa i ATP Tour, zapoznaj się z pełną informacją prasową. Odkryj modele marki Lexus, oglądaj spektakularne turnieje i obserwuj, jak rozwija się współpraca Lexusa i ATP Tour.