1. Electrified
Szybka nawigacja
ODKRYJ

ZELEKTRYFIKOWANE NAPĘDY LEXUSA

Jako pionierzy w dziedzinie elektryfikacji doprowadziliśmy napędy do perfekcji, tak aby korzystanie z naszych pojazdów było niezwykłym doświadczeniem. Z dumą przedstawiamy zelektryfikowane samochody Lexus — o bezkompromisowych parametrach użytkowych i zasięgu, który dopasujesz do swoich potrzeb. Wybierz samochód elektryczny lub bardziej uniwersalną hybrydę. Lexus zapewnia pełną gamę rozwiązań dla zelektryfikowanej przyszłości.

 PRZYSZŁOŚĆ JEST JUŻ DZIŚ

Na czym w przyszłości będzie polegać przyjemność z jazdy? Wybierz zelektryfikowanego Lexusa i przekonaj się już teraz. Pamiętając o potrzebach i preferencjach wszystkich kierowców, od ponad 15 lat tworzymy samochody elektryczne, które są ekonomiczne, energooszczędne, dostępne, dynamiczne i elitarne. Wyposażamy je w zaawansowane technologie i najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, a przy tym dbamy o mistrzowską jakość wykonania, z jakiej słynie marka Lexus. Witamy w zelektryfikowanej przyszłości.

IMPONUJĄCE I RÓŻNORODNE

Nasze technologie elektryfikacji redukują nie tylko poziom emisji, lecz także koszty eksploatacji pojazdów. Samochody elektryczne są przyjazne dla Twojego portfela i dla środowiska. Oszczędzasz na paliwie i przeglądach, ponieważ serwis jest mniej skomplikowany, a samochody zawierają mniej ruchomych części. I masz pewność, że w trybie całkowicie elektrycznym Twój samochód jest naprawdę zeroemisyjny.

DOPASOWANE DO CIEBIE

Nasza gama samochodów w pełni zelektryfikowanych i hybrydowych jest tak zróżnicowana, że bez trudu znajdziesz w niej pojazd idealnie dopasowany do Twojej osobowości i stylu życia. Czy wybierzesz przyjazny dla środowiska, samoładujący się samochód do beztroskiego podróżowania? A może dynamiczną hybrydę o świetnych osiągach i przyspieszeniu wzmocnionym elektryfikacją?

CICHE I POTĘŻNE

Nasze silniki elektryczne są ledwie słyszalne, więc cisza i spokój będą Twoimi towarzyszami podróży. Direct 4, zaawansowany napęd na wszystkie koła, został stworzony z myślą o komforcie i przyjemności z jazdy. Działa intuicyjnie, zapewniając płynne i szybkie przyspieszanie oraz optymalną stabilność, tak by Twój Lexus nie potrzebował kompromisów.

RODZAJE NAPĘDU ZELEKTRYFIKOWANEGO

SAMOŁADUJĄCY ZELEKTRYFIKOWANY NAPĘD HYBRYDOWY

Samoładujący zelektryfikowany napęd hybrydowy stanowi połączenie silnika benzynowego i elektrycznego, dzięki czemu działa w ekologiczny i ekonomiczny sposób, a przy tym zapewnia maksimum wygody i komfortu. Bez kompromisów.

HYBRYDA PLUG-IN

Przełomowe rozwiązanie w kategorii samochodów zelektryfikowanych. Know-how Lexusa w dziedzinie wydajności akumulatorów pozwalają osiągnąć wiodący w klasie zasięg w trybie elektrycznym.
LEXUS RX 500h

PIERWSZA TURBODOŁADOWANA HYBRYDA

Prawdziwy przełom w gamie Lexusa - pierwszy w historii marki samochód, który wykorzystuje benzynowy silnik o pojemności 2,4 l z turbodoładowaniem, a także kompaktowy silnik elektryczny.

NAPĘD W PEŁNI ELEKTRYCZNY

Żadnych paliw ani spalin – tylko setki kilometrów jazdy będącej samą przyjemnością z krótką przerwą na doładowanie.