1. Electrified
 2. Plug-In Hybrid
Szybka nawigacja
ZELEKTRYFIKOWANE NAPĘDY LEXUSA

HYBRYDA PLUG-IN

Nasza nowa technologia Lexus Plug-in Hybrid łączy w sobie osiągi samoładującego elektrycznego napędu hybrydowego z wyjątkowymi możliwościami pojazdu elektrycznego (EV), aby zapewnić wiodące w klasie wyrafinowanie, zasięg i wydajność zarówno w trybie EV, jak i hybrydowym.

 • TRYB ELEKTRYCZNY

  Ustawienie domyślne EV maksymalizuje wykorzystanie baterii, pozwalając na przejechanie dystansu ponad 64 km wyłącznie przy użyciu energii elektrycznej. Dzięki zaawansowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu o pojemności 18,1 kWh możesz cieszyć się niemal bezgłośną i zeroemisyjną jazdą z prędkością do 135 km/h.

 • TRYB AUTO EV/HYBRYDA

  W trybie Auto EV/Hybryda i w zależności od tego, jak mocno wciśniesz pedał gazu, mocny silnik benzynowy ożyje i zapewni szybkie przyspieszenie liniowe dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz, pozwalając Ci osiągnąć 100 km/h w nieco ponad 6 sekund.

 • JEDNOSTKA STEROWANIA MOCĄ

  Nowy moduł PCU jest dostosowany do akumulatora litowo-jonowego o dużej pojemności. Wraz z przetwornicą DC/DC pod tylnym siedzeniem, dodano przetwornik podwyższający napięcie, uzyskując wyższą moc wyjściową i kompaktowe rozmiary. W ośmiowarstwowej strukturze, zamontowanej bezpośrednio nad zblokowanym układem napędowym w celu zmniejszenia wysokości maski silnika, umieszczono układy scalone niezbędne do sterowania napędem hybrydowym typu plug-in.

ŁATWE ŁADOWANIE

 • GNIAZDKO DOMOWE

  Podłączenie nowego Lexusa NX 450h+ do zwykłego gniazdka w domu jest proste i wygodne. Nowy Lexus NX 450h+ jest wyposażony w wysokowydajny system ładowania o mocy 3,3 kW.

 • LEXUS WALLBOX

  W celu zapewnienia optymalnego ładowania zalecamy korzystanie z urządzenia Lexus Wallbox. Jedna z najbardziej kompaktowych skrzynek tego typu, 22 kW Entry Wallbox jest doskonałym rozwiązaniem wewnętrznym i zewnętrznym do wydajnego ładowania pojazdów elektrycznych lub NX 450h+ plug-in hybrid, która będzie ładowana z mocą 6,6 kW za pośrednictwem ładowarki pokładowej. Dla większej kontroli, 22 kW Connected Wallbox oferuje inteligentne rozwiązanie ładowania z uwzględnieniem sieci LAN, WiFi i opcjonalnie LTE.

 • APLIKACJA LEXUS LINK

  Aby zapewnić bezproblemowe korzystanie z napędu elektrycznego, możesz zdalnie monitorować poziom naładowania i zasięg swojego NX 450h+ za pomocą telefonu komórkowego. Lexus Link lokalizuje również stacje ładowania w całej Europie, umożliwiając sprawdzenie dostępności, prędkości ładowania i ceny oraz oferuje takie usługi jak:

  - Zdalne sterowanie i planowanie ładowania
  - Dostęp do rozległej europejskiej sieci publicznych punktów ładowania
  - Dostępność stacji ładowania, szybkość ładowania i cena z kWh