1. new-cars
Szybka nawigacja
 • CHARYZMATYCZNY JAK TY

  LEXUS ES    
  JUŻ OD 222 900 ZŁ*

  (Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 222 900 zł)
   
  lub od 1  590 netto zł/mc w Najmie KINTO ONE**
 • *Prezentowana cena dotyczy modelu ES 300h w wersji BUSINESS EDITION (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) z roku produkcji 2024. Podana cena zawiera rabat w wysokości 46 600 zł od ceny katalogowej 269 500 zł. Najniższa cena z ostatnich 30 dni wynosiła 222 900 zł. Warunki finansowania obowiązują do odwołania lub do wyczerpania zapasów wskazanego modelu pojazdu. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa.

   

   ** Prezentowana rata netto Najmu KINTO ONE dotyczy modelu Lexus ES 300h Business Edition z kolorem bez dopłaty Zielony 6X0 (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia). Rata ta została sporządzona w oparciu o aktualną cenę cennikową pojazdu i obowiązujące stopy procentowe oraz w oparciu o następujące założenia: okres umowy najmu 24 miesiące, opłata wstępna 10% ceny pojazdu, całkowity limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów w trakcie trwania umowy. Kalkulacja z dnia 10.05.2024 r. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty netto Najmu KINTO ONE mogą ulec zmianie. Zawarcie umowy Najmu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności finansowej potencjalnego najemcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Wynajmującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Lexusa. Informacje dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 dostępne są na stronie lexus-polska.pl.

Oferta Last Minute

POZNAJ LEXUSA ES

Zgodnie z zasadą „Always On” („Zawsze gotowi”), projektanci i inżynierowie Lexusa nieprzerwanie pracują nad rozwijaniem swoich modeli. Dotyczy to także Lexusa ES, którego nowa wersja została znacząco udoskonalona w porównaniu z modelem zaprezentowanym w 2018 roku klientom z Europy Zachodniej i Środkowej. Ten jakże ważny dla klientów biznesowych samochód jest dostępny w Europie z samoładującym się napędem hybrydowym 4. generacji. Nowy ES cechuje się jeszcze lepszym poziomem wyciszenia i bardziej komfortowym zawieszeniem. Inżynierowie Lexusa uzyskali jeszcze bardziej precyzyjną, płynną koordynację między przyspieszaniem, hamowaniem i kierowaniem w każdej sytuacji.

WYGODNY PROGRAM DLA FIRM I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

LEASING KINTO ONE

PRZEGLĄDAJ DOSTĘPNE WERSJE

WYBIERZ

3 Opcje

 • ES - PRESTIGE - 4-drzwiowy sedan

  ES PRESTIGE

  HYBRYDA
  4-drzwiowy sedan

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  306 500 zł

  E-CVT | 4X2
 • ES - BUSINESS EDITION - 4-drzwiowy sedan

  ES BUSINESS EDITION

  HYBRYDA
  4-drzwiowy sedan

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  269 500 zł

  E-CVT | 4X2
 • ES - OMOTENASHI - 4-drzwiowy sedan

  ES OMOTENASHI

  HYBRYDA
  4-drzwiowy sedan

  WYBIERZ WERSJĘ SILNIKOWĄ

  Od

  329 500 zł

  E-CVT | 4X2

ODWAŻNA SYLWETKA

Nowy ES to jeszcze wyższy poziom jakości i elegancji, które zyskały uznanie posiadaczy tego modelu. Sylwetka samochodu nabrała bardziej nowoczesnego wyglądu dzięki nowym kształtom grilla i reflektorów.

 

ZACHWYCAJĄCE WNĘTRZE

We wnętrzu, które wyewoluowało w spokojną i nowoczesną przestrzeń, pojawił się nowy kolor: Forest Brown. Dodatkowo, zgodnie z podejściem marki Lexus, w którym człowiek jest najważniejszy, w każdym szczególe poszukiwano możliwości wygodniejszej obsługi samochodu. W ten sposób system multimedialny Lexusa ES zyskał wyświetlacz dotykowy, a przełączniki skupiono wokół kierownicy.

SAMOŁADUJĄCY ZELEKTRYFIKOWANY NAPĘD HYBRYDOWY

Hybrydowa jednostka napędowa nowego Lexusa ES odznacza się bardzo niskim zużyciem paliwa (ok. 4,7 l /100 km w cyklu mieszanym), minimalną emisją niepożądanych substancji oraz doskonałą reakcja na naciśnięcie pedału przyspieszenia. Wykorzystuje ona pracujący w cyklu Atkinsona 2,5-litrowy, czterocylindrowy silnik benzynowy o ultrawysokiej sprawności oraz lżejszy, bardziej zwarty silnik elektryczny o większej mocy. Łączna moc układu wynosi 218 KM. Napęd hybrydowy wyróżnia również brak wielu elementów podatnych na zużycie charakterystycznych dla napędów konwencjonalnych m.in.: turbosprężarki, dwumasowego koła zamachowego, sprzęgła, alternatora, paska klinowego. 

 

BEZKOMPROMISOWE BEZPIECZEŃSTWO

O Twoje bezpieczeństwo dba Lexus Safety System+ 2.5 (LSS+ 2.5), który w modelu ES 300h obejmuje dwie nowe, zaawansowane funkcje. System monitowania ruchu poprzecznego przed pojazdem wykrywa nadjeżdżające pojazdy i pieszych podczas poruszania się po skrzyżowaniu. System awaryjnego wspomagania kierownicy pomaga natomiast sterować kierownicą, gdy pieszy znajduje się bardzo blisko. W modelu ES 300h po raz pierwszy zastosowano funkcję zmniejszania prędkości na zakręcie, która aktywuje się, gdy konieczne jest ograniczenie szybkości podczas korzystania z dynamicznego tempomatu radarowego. Ponadto, adaptacyjny system świateł drogowych BladeScan™ pomaga lepiej rozpoznawać pieszych i znaki drogowe z większej odległości, nie oślepiając przy tym nadjeżdżających pojazdów.

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI

Ciesz się wygodą i spokojem, jakie daje możliwość śledzenia drogi, nawigowania do miejsca docelowego po zaparkowaniu i zarządzania opieką nad Twoim ES 300h online, bez wychodzenia z domu. Dzięki Apple CarPlay® i Android Auto® możesz wyświetlać i uzyskiwać dostęp do aplikacji smartfonów na ekranie dotykowym o przekątnej 12,3 cala, który został przesunięty do przodu, aby bardziej skupić się na kierowcy i ułatwić mu widoczność.

 

 

 

LEXUS VIDEO GUIDE

INTERAKTYWNY PORADNIK POSIADACZA LEXUSA

GALERIA ZDJĘĆ LEXUSA ES

Każde zdjęcie opowiada historię. Tutaj rozpoczyna się Twoja podróż, odkryj zapierający dech w piersiach design i oszałamiające bezbłędne wykonanie Lexusa.