1. new-cars
  2. Wyposażenie
Szybka nawigacja

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Wysokość całkowita (mm) 1680

NX - F SPORT - 5-drzwiowy SUV

Szerokość całkowita (mm) 1865

NX - F SPORT - 5-drzwiowy SUV

Długość całkowita 4660

  • NX - F SPORT - 5-drzwiowy SUV
  • NX - F SPORT - 5-drzwiowy SUV
  • NX - F SPORT - 5-drzwiowy SUV

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/equipment-standard/pl/pl?modelId=0323fb5f-9bfa-4c22-92ac-fb637f84c451&carId=289bcce0-04c0-4234-a923-5b720d484f7e&carColourId=2d19b703-ff73-4d2b-b664-cc87acf03655

Read timed out

Wyposażenie dodatkowe

Personalizacja
Fuji 0
Fuji 1
Fuji 3
Fuji
15 000 zł
Dach panoramiczny 1
Dach panoramiczny
8 000 zł

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/equipment-optional/pl/pl?modelId=0323fb5f-9bfa-4c22-92ac-fb637f84c451&carId=289bcce0-04c0-4234-a923-5b720d484f7e&carColourId=2d19b703-ff73-4d2b-b664-cc87acf03655

TECHNOLOGIA

DUŻY WYŚWIETLACZ MULTIMEDIALNY

Standardowy system Lexus Link Connect jest wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 9,8 cala z antyrefleksyjnym ekranem dotykowym i dodatkowymi przyciskami, dzięki czemu zapewnia intuicyjny dostęp do najczęściej używanych funkcji. System Lexus Link Pro ma nowy 14-calowy wyświetlacz — jeden z największych, które są dostępne w samochodach tej klasy. Ekran HD pozostaje wyraźny i czytelny w każdym oświetleniu, a procesor CPU działa 3,6 razy szybciej niż czip montowany w obecnej generacji Lexusa NX. Ekran dotykowy jest ulokowany tak, by korzystanie z niego w żaden sposób nie obciążało kierowcy. Oferuje tryb podzielonego ekranu, który umożliwia jednoczesny dostęp do różnych informacji, dotyczących na przykład systemu nawigacji, systemu audio czy klimatyzacji.

USŁUGI CONNECTED

Komunikacja z Twoim Lexusem jeszcze nigdy nie była tak łatwa i komfortowa. Dzięki usługom łączności Lexus Connected Car oraz specjalnie zaprojektowanej przez markę Lexus aplikacji Lexus Link możesz komunikować się ze swoim nowym Lexusem NX gdziekolwiek jesteś i dokądkolwiek się wybierasz. Możesz zdalnie planować swoje podróże i wysyłać współrzędne celu do nawigacji Twojego samochodu.

HYBRYDA, KTÓRA ŁADUJE SIĘ SAMA

Ta hybryda sama się ładuje. Nigdy nie trzeba jej nigdzie podłączać, a przez połowę czasu może działać w trybie elektrycznym - akumulator ładowany jest w trakcie jazdy. Gdy się zatrzymujesz lub zwalniasz, układ hamowania regeneracyjnego potrafi odzyskać jeszcze więcej energii.

BEZPIECZEŃSTWO I LEXUS

System ochrony przedkolizyjnej z wykrywaniem pieszych (PCS).

System PCS wykrywa inne pojazdy i pieszych na drodze, ostrzegając w przypadku wysokiego prawdopodobieństwa kolizji, tak by kierowca miał czas na reakcję. Jeśli kierowca nie zdąży zareagować na czas, system automatycznie włączy hamulce i interweniuje za pośrednictwem układu kierowniczego, by ograniczyć skutki kolizji.

System ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDA) z funkcją podążania za pasem ruchu.

Funkcja ostrzegania o zjeżdżaniu z pasa ruchu (LDA) wykorzystuje kamerę do monitorowania położenia NX względem pasa ruchu lub drogi, po której się porusza. Jeżeli funkcja wykryje, że pojazd może zjechać z pasa ruchu lub drogi, to ostrzeże kierowcę za pomocą wibracji kierownicy, wyświetlenia odpowiedniego komunikatu i sygnału akustycznego.

Funkcja wspomagania trzymania pasa ruchu (LTA).

Funkcja wspomagania trzymania pasa ruchu (LTA) dodatkowo zwiększa poziom bezpieczeństwa w pewnym stopniu wspomagając kierowanie pojazdem, żeby pomóc w utrzymaniu pojazdu na żądanym pasie ruchu podczas działania układu DRCC.

 

Dynamiczny radarowy układ utrzymywania stałej prędkości jazdy (DRCC).

DRCC wykorzystuje radar milimetrowy oraz kamerę do utrzymywania przez NX odpowiedniej odległości od pojazdu poprzedzającego.

Po wprowadzeniu przez kierowcę zadanej prędkości jazdy i odległości od pojazdu poprzedzającego, układ będzie sterował rozpędzaniem i hamowaniem w sposób automatyczny.

ZDROWE POWIETRZE DZIĘKI NANOE®

W trosce o bezpieczeństwo i komfort osób podróżujących naszymi autami, wyposażamy samochody w nagradzaną za jakość i skuteczność technologię Nanoe®. Jej innowacyjne działanie sprawia, że powietrze w kabinie jest oczyszczane - również z wirusów - a nieprzyjemne zapachy neutralizowane.